Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawy12345

Gdzie można kupić karty tarota?

Polecane posty

dlaczego wykluczacie dobro płynące ze świętych? Nikt do końca nie wie, czy święty jest naprawdę świętym, a może to tylko sprytna sztuczka Szatana, omamić łatwowiernych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatan to niszczenie wojna głód i odciaga od boga postępuje jak partyzanci albo terroryści wiadomo ze są ale ich nie widać a za to widać ich skutki zniszczenie i śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
bmblondyn a czy uwazasz, ze tarot, w ogole okultyzm moze być sztuczka szatana, aby zniewolic ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
ja juz opuszczam temat. W kazdym razie Ci, ktorzy zamierzaja sie zajac tarotem, niech sie mocno zastanowia, niech posluchaja opinii obu stron. Jeszcze jedno Pan Bóg zabronil wszelkich praktyk okultyzmu takze nie wierzcie w to, ze Anioł Stróż, Michał Archanioł pomagają , chronia przed planowaną sesją okultystyczną. Bóg nie brata sie z diabłem i nie wspołpracuje z nim w taki i chyba jakikolwiek sposob. To jest tylko dla zamydlenia oczu. Wszystkim zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i prawda, ale JHWH, powiedział, ja jestem żródłem Dobra i Zła. Szatan, Lucyfer, to zbuntowani Aniołowie, co nie chcieli się pokłonić Człowiekowi, ale to jedna firma i na pewno dogadają się z Bogiem, jak znajdą wspólną płaszczyznę do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza34
Karty tarota i inne akcesoria ezoteryczne znajdziecie również na http://sklep.e-samsara.pl/ Pamiętajcie, że jak je już rozpakujecie, to tylko właścicielka może je dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karty tarota posiada Iwona, ma ich w brud, moze wam da.Znajdziecie ja w Kosciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znana tarocistka, ma do tego talent itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi sie z nimi fotografowac, aparat wiesza przy szyji, jak krowa dzwonek, znajdziecie zdjecia w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarota nie każdy powinien od tak sobie stawiać.Od Tarota to ja polecam z całego serca Jasnowidza Michała z Wrocławia, rewelacyjny jest. Jak tylko ta cała pandemia się skończy wybiore się do niego osobiście , póki co muszą mi wystarczyc sesje telefoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sisii77 napisał:

Tarota nie każdy powinien od tak sobie stawiać.Od Tarota to ja polecam z całego serca Jasnowidza Michała z Wrocławia, rewelacyjny jest. Jak tylko ta cała pandemia się skończy wybiore się do niego osobiście , póki co muszą mi wystarczyc sesje telefoniczne

SPAM reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×