Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawy12345

Gdzie można kupić karty tarota?

Polecane posty

Gość ciekawy12345

Na allegro jest pełno ale niemam konta. Czy w zwykłym kiosku beda? a jak nie to w jakim sklepie mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy12345
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez szukam.powinny byc w sklepach ezoterycznych w wiekszych miastach.ja mieszkam w malym miasteczku w ktorym jest sklep ezoteryczny ale tam nie ma kart tarota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
nie wchodzcie w to bagno przez tarota przemawiaja demony. Poczytajcie rozne swiadectwa osob, ktore sie tym zajmowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
ja nie stosowalam wlasnie zadnego bhp i ponioslam konsekwencje tego, teraz wiem, ze nie weszlabym w to w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze bazienka ze interesujesz sie ezoteryka.ja tez.klade karty klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
a ja mam pytanie, w jakim celu, po co zajmujecie sie magią, odkrywaniem przyszlości etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinooko
Ja takie karty wraz z książką kupiłam kiedyś w empiku. Poczytałam książkę, kart nawet nie próbowałam stawiać, bo się wystraszyłam i leżą sobie od kilku lat razem z książką w szafce nocnej. Nie oddam ich nikomu, ani nie wyrzucę, bo ciągle mi się wydaje, ze kiedyś będę chciała w to jeszcze zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
kurde, ze juz tak powiem, a tak po ludzku nie boicie sie, ze tym samym otaczacie sie zlymi mocami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno tak orinoko.jeszcze nie nadszedl twoj czas z cala pewnoscia.do tego dojrzewa sie dlugo czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
orinooko masz pierwszy objaw zniewolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy1234
heh mnie ostatno magia nie daje spokoju ciagle o niej mysle a nie wiem czemu. Nigdy w takie żeczy nie wiezyłem a teraz jak by cos kazało mi sie zainteresowa tym sprawami. Ostatni mam jakies dziwne sny np wczoraj śniłem że wypadaja mi wszystkie zeby jeden za drugim nie było to zbyt przyjemne. Szczególnie utkwilo mi w pamieci jak wypadły dwa kły były strasznie długie jak u wilka. Ktos wie co to może oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
villemka oj ja sie Tobie nie dziwie, nic zlego Ci sie w sumie nie stanie jesli bedziesz z pasja kontynuowac swoje zainteresowania okultyzmem, ale sprobuj od tego odejsc, tutaj zaczynaja sie schody i to wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
ciekawy1234 - ja wiem, bo przez to przechodze, mimo, ze mialam egzorcyzmy. To demon, zle moce czy jak to inaczej nazwac znalazl jakies dojscie do Ciebie i chce Cie oderwac od Boga, chce Cie zniewolic, bezszelestnie pozbawiac Cie wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tematu -----------
Dlaczego chcesz tarota ?! Potrafisz sie posługiwac tymi kartami ? Jesli nie masz o tym pojecia NIE RADZE !!!!!! To nie żarty i uważaj przenigdy nie bierz do ręki cudzych używanych kart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
villemka ja nie chce Ciebie ani nikogo tutaj atakowac naprawde, ja przez przeszlo 10 lat sie tym zajmowalam, ale jednczesnie drwilam z tych wszyskich diablów i teraz wiem, co dzieje się poxniej. Wiem to na swoim przykładzie i na przykładzie wielu innych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tematu -----------
sama tez kiedys miałam na to ochote podobnie jak kolezanka wyzej pisała ale miałam przyjaciółke która zajmowała sie feng-shui i potrafiła mi w pore pomóc :O :O nie bede tu nic więcej pisać bo nie mam zamiaru narażać sie na ataki ,ze sobie cos wymyslam itd ... Radze ci na tym etapie zapalić białą świece(poświeconą) i niech wypali sie do końca ...🖐️ powodzenia bo widzę,ze bedzie ci potrzebne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
tak, miał na imie Stefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ostrzegam...rozumiem ze przeszlas wiele.ale zrozum ze jezeli czlowiek zachowa podstawowe zasady nic mu sie nie stanie.uwierz.znam ludzi ktorzy klada tarota,i nic im nie jest...zyja i maja sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
dokladnie mowisz villemka z tymi depresjami i innymi. Nie znam nazwy demona, ale nikomu nie zycze tego co ja przeszlam, dlatego mi tak zal, ze ludzie w to tak sobie wchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ostrzegam
amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarot jest dziwną istotą, tarota się nie kupuje, sam cię znajdzie, i jeśli jesteś słaby, zadrwi z ciebie , jak z \" ja tylko ostrzegam\". Tak samo możesz się uzaleźnić, od powtarzania mantr różańca, i popaść w szaleństowo, jak św Faustyna, czy św Teresa z Avili. Tylko oni popadli w szaleństwo akceptowalne, bo zgodne z przyjętą wiarą, a tarot jest podobno biblią Szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem jeszcze inaczej.ze wszystkim mozna przesadzic.i czy to tarot czy karty klasyczne wszystko moze stac sie nasza obsesja,ktora zacznie nami rzadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie jest pelno ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×