Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość creasii gabiii /.fv/

Ładne kobiety mają dylematy, kochaja kilku facetów

Polecane posty

Gość creasii gabiii /.fv/

na raz i ciężko podjąc im tą trudną życiową decyzję,tak drodzy panowie, wokoł nas panuje straszne zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjvafvbv bvf
masz rację , masz rację ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro125
to sie zrob na ruda to cie opuszcza ci co im zalezy tylko na twojej urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna prawda111
bardzo trafne spostrzezenie. Przecietne dziewczyny zazdroszcza tym ladniejszym powodzenia u facetow, ale to czasami wcale nie jest takie przyjemne. I ja mam takie dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
nie jestem ladna a mam powodzenie u facetow. dla nich jestem piekna bo mam poczucie hunoru, wspaniala figure i nosze sie z gracja. a uroda to rzecz wzgledna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
to raczej macie fajne zycie ja tam widze w tym same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uttyu
uyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham kilka dziewczyn i też nie narzekam na powodzenie. Chociaż jak zastanowie się głębiej nad znaczeniem słowa miłość to nie kocham żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym to też fakt.. Cenię sobie naturalną urodę .. Nie jakieś tam wyuzdane panienki co się nigdy bez makijażu nie pokażą. Najlepiej jak na uczelni są egzaminy to dziewczyny czasami nie mają tyle czasu, żeby się wyszykować. Niektórych się nie da poznać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqeyuioyl
o to chodzi widżmo!!! nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem atrakcyjna ale
No tak ja jestem atrakcyjna, ale niestety dosc niesmiala, i wiecie co, trudno mi nawet poznac faceta, wiec to co jest w temacie nie jest regula, zauwazylam ze przystojni faceci wybieraja przecietne dziewczyny (nic im tu nie odbieram) dodam ze sa bardzo inteligente itd. I mam duzo takich kolegow wlasnie ktorzy sa mega przystojni, do mnie smalili cholewki ale niestety mialam takie przeczucie ze chcieli tylko jednego, natomiast teraz sa w zwiazkach z przecietnymi kobietami, ale bardzo fajnie im sie uklada, wiec nie wiem na jakiej zasadzie to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feese
JA czasem sobie myślała że chciałabym byc brzydka i nie miec tylu problemow z facetami.... ktorego wybrac, temu nie wypada odmowic spotkania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszolomom religijnym
idiotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszolomom religijnym
najbardziej podoba mi sie ten fragment "temu nie wypada odmowic spotkania itp. " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisekk chytrusek
porpstu k u r w y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszolomom religijnym
lisek ale ty glupi k...rwa daje kazdemu a one nie wiedza kogo wybrac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durny tytuł nie kochają kilku ,tylko poprzez dylematy umawiają sie z wieloma by któregos wybrac,Kocha sie jednego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqeyioyl- widzę że to ty masz problemy ze zrozumieniem. Gdybym miała kochać wszystkich facetów którzy mnie podrywaja to musiałabym założyć harem. Nie rozumiesz aluzji. Mozna być zafascynowaną kilkoma facetami, u jednego wyglądem, u drugiego osobowością a u innego jeszcze czymś innym. Ale miłość to coś zupełnie innego. To związek dwojga najbliższych sobie osób które nie wyobrażają sobie bez siebie życia, chcą być razem do poźnej starosci na dobre i złe. Kochasz tego kogoś za to że po prostu jest. Takie uczucie nie przychodzi od razu, ale przeważnie od początku masz to przeczucie że to właśnie jest ten, po prostu cos iskrzy. A czy ma szanse przetrwać to zależy przede wszystkim od was obojga. Mówienie że kocham kliku facetów na raz jest dość płytkie i oznacza że tak naprawde nie kocham żadnego. A ta przwdziwa miłość zwykle przychodzi niespodziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×