Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzona grubaska

wazylam 90 kg nie chcial mnie teraz waze 63 dzwoni

Polecane posty

Gość vitalijka24
MIalam taka sama sytuacje. Jak wazylam 80kg, to nikt sie mna nie interesowal. Bylam lubiana, mialam mnostwo znajomych, ale jakos nikt mnie na randki nie zapraszal, mimo iz bylam zawsze zadbana. Jak schudlam do 60kg, to nagle stalam sie rozchwytywana, tylko ze ja juz nie jestem nimi zainteresowana. To dowod, ze tylko wyglad sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co wlasciwie chodzi? Bylas tucznikiem to cie nie chcial. Schudlas, to mu sie podobasz. Cos w tym dziwnego? Ty bys chciala biednego, grubego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisała ,ze była zadbana i w ogole , wiec o co chodzi?" o to chodzi, ze nie mozna byc zadbanym, wazac 90kilo Taka waga to oznaka zaniedbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze jesli sie kogos kocha ;)..tak naprawde to jest sie z kims nie dla jego czy jej zalet tylko pomimo ich wad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odchudzonej
tak, tak zadbana ale z nadwagą i to sporą... facet normalnie zareagował - to ona była napalona na niego i nie może przeboleć że była gruba.. robi wielkie halo z normalnej reakcji i tu jeszcze się wytrząsa.. olaboga wielkie mecyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To dowod, ze tylko wyglad sie liczy." ale ty oczywiscie masz dobre serce i pokochalabys łysiejącego faceta o wzroscie 170, wazacego 100kilo (albo 50, zaleznie od preferencji), ktory zarabia 800zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf
ale macie pusto w mozgu.. przeciez mogla miec 170- 180 wiec to nie jakas otyłość, a nadwaga.. a zadbana mogła być, tylko po prostu wazyla za duzo. sorry jakbym była kiedys tlusciutka i schudła i cały tłum nagle, tych co mnie nie chcieli to wyp........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
wdrażać swój perfidny plan.... co za pusta kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalijka24
Nie ma co z toba gadac, skoro dla ciebie wszyscy ludzie z nadwaga, to oblesne tuczniki, ktore nie moga byc zadbane i dobrze wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
ciesz się że masz teraz powodzenie i po co tak pieprzyć , że się zemścisz -0n nie robił Ci żadnych nadziei chyba co? nie jest jakimś bydlakiem - ma swój typ i koniec. A Ty powinnaś zacząć znajomość na której Ci na prawdę będzie zależało a nie plątać się w beznadziejne odwety, przeczytaj coś tu powypisywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalijka24
gfdf, dokladnie. Gdybym wazyla 120kg, byla lysawa, ubrana w wory to bym sie nie dziwila, ze nikt sie mna nie interesuje, ale ja mam 176cm, wiec przy wadze 80kg wcale nie wygladalam jak wielki grubas. Teraz, mimo iz jestem atrakcyjna i praktycznie codziennie ktos chce mnie gdzies zaprosic czy sie umowic, to wcale mnie to nie cieszy, bo wiem, ze to z powodu wygladu, a ja jestem ta sama osoba co wtedy. Nie moge sie pogodzic z tym, ze liczy sie tylko wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf
niestety tylko wyglad.. dlatego dobrze się bawie tymi pustymi facetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
no to ważyłaś 90 czy 80? coś tu kręcisz... no rzeczywiście przy takim wzroście to nie katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
i wkurza mnie to jak autor zmienia sobie w trakcie topiku ksywę i pisze niby od innej osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf
pprzeciez to nie ta sama osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
tak? to gdzie jest odchudzona ?? dalej pisze niejaka vitalijka...coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalijka24
Moze ty sobie zmieniasz ksywy, ja pisze w tym topicu pod jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeciez mogla miec 170- 180 wiec to nie jakas otyłość, a nadwaga.." nawet przy takim wzroscie, to jest na granicy nadwagi z otyłoscią "a zadbana mogła być, tylko po prostu wazyla za duzo." sranie w banie. Czym jest dla ciebie dbanie o siebie? Codziennie mycie, makijaz i swieze ciuchy? Skoro doprowadizla sie do takiej wagi, to o siebie nie dbala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalijka24
Dfs, widze, gowno wiesz o zaburzeniach odzywiania, wiec lepiej sie nie wypowiadaj, skoro dla ciebie kazdy grubas to len, ktory sie obzera ponad miare:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
adijos pomidores... baby wiedzą swoje... a tak na marginesie - skoro każy jest sobą to gdzie wcięło autorkę? poszła ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf
DFS pokazac Ci kobiete co wazy tyle i jak wyglada? to na prawde nie jest zaniedbana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie zostawcie to DFS
biedne chude dziecko w spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widze, gowno wiesz o zaburzeniach odzywiania, wiec lepiej sie nie wypowiadaj, skoro dla ciebie kazdy grubas to len, ktory sie obzera ponad miare" skoro potrafila schudnac, to zaburzenia odzywiania, geny i chore tarczyce to tylko wymowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalijka24
To ze schudla nie znaczy, ze utrzyma wage i ze ma juz normalny stosunek do jedzenia. Pytam po raz setny, po cholere sie wypowiadasz? Ty za to wymowki za glupote nie masz zadnej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaker87
oj chyba tu musze wchodzic na to forum ktos powinien wytrenowac niektore suczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalijka24
gfd, takiemu nie przetlumaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć
a skąd TY gfdf tyle wiesz o autorce? czy piszesz teraz o sobie? autorka miała 90 --> tytuł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf
może i racja, ale po porstu czasem trzeba pokazac, to moze uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf
tak,ale ja pisze o pewnej osobie co ją znam i wiem ile ważyła i nie wyglądała jak hipopotam, bo ktoś tu pisał, ze nie mozna wygladać na zadbaną tyle ważąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×