Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka kobieta

pytanie o rozwód...

Polecane posty

Gość taka kobieta

czy opłaca złożyc pozew orozwód bez orzekania o winie dla kobiety mieszkam z takim co nie moge dojść do porozumienia nie zyjemy ze soba juz 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieta
prosze nikt sie nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
hej nie bardzo rozumiem pytanie napisz cos wiecej i czemu az tyle sie meczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę
Ludzie składają pozew z orzekaniem o winie najczęściej z powodów finansowych. Tak naprawdę, to nie zależy im na rozwodzie ale na pieniądzach i podziale majątku. Co zrobisz, to Twoja sprawa. Jeśli chcesz mieć swoje życie i buć niezależną. To daj facetowi spokój. Jeśli chcesz walczyć o to kto winien i co mu się należy. Walcz, latami będzie się ciągnąć. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieta
nie bede odgrywac aniołka ale mój maz kiedys dużo naduzywał alkocholu teraz nie pije ale jego obecność zle na mnie zle działa powiedziałabym destrukcyjnie i podejrzewam z nadal pije bo wyjezdża do pracy do innego miasta .jego zachowanie mnie wkurza i dlatego chciałabym sie od tego uwolnic żadne pieniadze nie zastapia spokoju psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Myślę
Ludzie składają pozew z orzekaniem o winie najczęściej z powodów finansowych. Nie zgadzam się z tym zdaniem. Ludzie najczęściej składają pozew z orzekaniem o winie bo małżonek lub małżonka zawinili w rozpadzie małżeństwa.Nie każdy uważa, że musi pić piwo, które nie on nawarzył. A kwestia finansowa czyli alimenty to konsekwencje jakie ponosi strona winna rozpadowi małżeństwa. Przecież osoba winna sama podjęła taką decyzję więc chyba była świadoma następstw jakie się z tą decyzją wiążą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieta
mój bład polegał na tym że przez kilka lat nikomu nie mówiłam co sie dzieje w domu bo po prostu wstydziłam sie i nie chciałam robic afery ze wzgledu na dzieci a on nie wstydziłsie i nie dość że znecał sie w domu to jeszcze poza domem robił z siebie ofiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×