Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka Wielka

Taki problem w lozku

Polecane posty

Gość hanka Wielka

Niby banalny, ale... Moj facet, w trakcie jak sie kochamy wsadza mi palec w odbyt. Nie powiem, generalnie to lubie, bo to palec. Natomiast boje sie, ze tym zachowaniem probuje namowic mnie na seks analny. On ma calkiem gruby czlonek i nie jestem tym zainteresowana, wiec teraz jak sie kochamy i wklada mi ten palec, boje sie ze chce analu i nie czerpie przyjemnosci. Czy moje postrzezenia sa sluszne, czy glupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo_______64
no ja bym wysunęła takie same wnioski jak Ty. może już teraz zgaś jego zapał na anal, powiedz że z palcem jest Ci dobrze, ale więcej nie chcesz. bez szczerej rozmowy się nei obejdzie: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
No bo chce tak Cie przygotowac do anala :D najlepiej z nim pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodegradowalna
Lusesita ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oracz Stanisław
Zawsze to zostanie mu kawałek bobka za paznokciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myer
mysle, ze "robienie mu kupy do buzi" nie ma z tym nic wspolnego. najprawdopodobniej zauwazyl, ze sprawia ci to przyjemnosc, wiec to kontynuuje. niekoniecznie cie przekonuje do anala ;) jesli bardzo sie obawiasz, to porozmawiaj z nim. a jesli boisz sie tylko troche - to przelam strach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka Wielka
Piszę, bo męczy mnie to już dość długo. On ma jakąś obsesję na tym punkcie, ostatnio wsówał mi tam język. Nie powiem - przyjemnie było;) ale nie chcę grubego i brudnego penisa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka Wielka
A może on chce mi tam włożyć rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myer
jesli piescil cie jezykiem, to prawdopodobnie ma nadzieje na to, ze mu sie tym samym odwdzieczysz. jesli to powazny zwiazek, to najlepszym wyjsciem bedzie rozmowa. jesli nie masz nic do stracenia, to wsadz mu palec na probe moze? albo jakos postymuluj inaczej i jego odbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka Wielka
mój facet ma niezłą kolekcję białej broni wiszącą nad łóżkiem, może pogmyram mu jednym z muszkietów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myer
wyglupiasz sie, prawda? juz czasami naprawde nie wiadomo, kogo tu brac na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crowley69
mysle ze swietnym pomyslem bylaby sraka na klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×