Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młody prawiczek

Chciałbym już uprawiać seks.

Polecane posty

Gość
a dlaczego nam to komunikujesz? chcesz to idź :p tu nie wolontariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej te 100 zł zainwestowac w siebie zeby bardziej podobac sie laskom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za 100 zł to możesz co najwyżej kupić dwa t-shirty, niestety - żeby się podobać trzeba o wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wyglądam. Ubieram się na poziomie. Modnie, ale nie typowo, nie tak jak każdy. Uważam, że mam poczucie smaku jeśli chodzi o ubiór. Jestem zadbany, pachnący. Jak mam bardziej o siebie zadbać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pisząc o wiele więcej nie chodzi mi o ilość t-shirtów :p trzeba mieć tajemnicze 'to coś" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T-shirty to akurat moja mania i jestem wobec nich strasznie wybredny. Ale zawsze kupuję takie, które mają na sobie jakiś ciekawy, przykuwający wzrok nadruk. Nie boję się kolorów - mam żółtą i zieloną koszulkę. Poza tym noszę S-ki, bo lubię ubrania bardziej przy ciele, bo wtedy czuję się pewniej, bo podkreśla to moją sylwetkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie pewnie, że mógłbym kupić z 2 koszulki za te 100 zł i nawet chciałbym. Przynajmniej miałbym z tej kasy jakiś pożytek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ile masz lat? btw - czy to Ty umawiałeś się przez neta z 40-latką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody prakiQ
Młody prawik, pewnie dupy na Ciebie lecą!!! :D tylko musiałbyś się rozejrzeć wokół... :) pewnie jest jakaś chętna.. ;) zorganizuj z kumplami impreze domową, laski się spiją, prześpisz się z którąś i po sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to byłem ja ;) Rozglądam się wokół i nieraz widzę, że na mnie patrzą. Ale w końcu patrzenie jeszcze nic nie oznacza, może patrzą tylko tak sobie ;) A chętna na każdego by się znalazła tylko trudno ją znaleźć :P Poza tym na imprezach domowych są zazwyczaj koleżanki takie bliższe, które są bardziej jak siostry, a nie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mniemam, że z tą 40-stką coś nie wyszło? Jesteś młody, niepotrzebnie popadasz w obsesję... zresztą nie nastawiaj się na Bóg wie co, bo będziesz rozczarowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałaś tamtego tematu? Nie pzoostaje nic innego jak znaleźc tamten temat i przeczytać, bo wszystko szczegółowo opisałem :p No popadam w obsesje i paranoje. Z jednej strony chciałbym mieć dziewczynę już, a z drugiej niekoniecznie dziewczyne, ale na pewno seks :P Nie nastawiam się, że to będzie takie cudowne, póki co mam mieszane uczucia po moich dotychczasowych doświadczeniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie czytałam :) napisz w skrócie, przecież masz czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D poprawiłeś mi humor :p Przepraszam, nie powinnam się śmiać ale jak mogłeś wpaść na tak głupi pomysł, aby jechać do obcej kobiety, która mogłaby być Twoją matką? I jeszcze ci sekundanci z kafe, którzy utwierdzali Cię, że jest to fajna idea i raz się żyje :p Fajnie, że nie wyszło, szkoda, że z powodów "technicznych". Możesz nadal mieć do siebie szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno mi bylo podniecić się przy niej. Mam nadzieję, że to przez to... A nie dlatego, że coś jest ze mną nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Młody - gdyby miała 30 lat, była szczupła i zadbana - to mniemam, że nie szukałaby młodych chłopaczków na seks na czatach :) taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale nie jesteś kobietą :D zresztą czy szanujesz osoby z seksczatów? czy mógłbyś być z dziewczyną, która umawiała się na seksspotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mógłbym. To chyba wiadome. Ale poznałem normalną dziewczynę na czacie zwykłym i nawet byłem z nią na jednej randce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może normalna też nie chciałaby z Tobą być wiedząc, że masz obsesję na punkcie prawictwa, umawiasz się z brzydkimi 40-latkami na seks i do tego siedzisz na kobiecym forum :p taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×