Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna z daleka

siostra mojego chłopaka... bardzo mnie onieśmiela...

Polecane posty

Bardzo. Jestem przy niej jakaś nieswoja, nieśmiała. Na co dzień tak nie mam. A ta dziewczyna mnie bardzo onieśmiela. Może to kwestia urody :( Jest bardzo ładna, ciemne włosy, zawsze opalona, perfekcyjny makijaż, drogie perfumy i ciuchy. Zawsze mam wrażenie, że patrzy na mnie z góry (z reguły trafnie oceniam takie sytuacje, więc mogę mieć rację). Jestem studentką, jeszcze nie zarabiam. Do tego jestem niską blondynką! Jest dla mnie miła, ale jest to ale :( Mój chłopak ma z nią genialny kontakt, i chce się z nią spotykać w towarzystwie, jakieś piwko, impreza, no i zabiera mnie ze sobą, ale powiem szczerze, że... źle się czuję wtedy. Jak odmówić? I jaki podać powód? :| Przecież mu nie powiem prawdy, bo jak wiadomo na rodzinę lubego raczej lepiej nie mówić nic złego. Aha, jest ode mnie starsza, zresztą chłopak też starszy ode mnie. Fajnie by było mieć lepszy kontakt, ale chyba się nie da. Może ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
wal prawdę, ze nie chcesz sie z nia spotykac i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał
Wydaje mi się, że po prostu masz kompleksy, chociaż myślę, że niepotrzebnie, sama mówisz, że jest dla Ciebie miła. Przełam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×