Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o radę

Kocham Go a nie wiem co on czuje....

Polecane posty

Gość prosze o radę

spotykamy się 1-2 w m-cu ze wzgl na spora odległość, tak już ponad rok, zależy mi na nim , ale jak sie dowiedzieć czy mu na mnie i jednocześnie Go nie spłoszyć.On jest po przejściach, traktuje mnie jak przyjaciółkę wiem o nim wszystko (a raczej bardzo dużo, wiem że mu się podobam, kilka razy wylądowaliśmy w łóżku, ale nic nie mówi o uczuciach do mnie. Proszę o jakieś mądre rady. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssampaly
on czuje,ze go w huuuja chcecie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłaś z Nim do łóżka wiedząc, że traktuje Cie jak przyjaciółkę tylko? Gratuluję .. Inaczej byloby gdyby Ci wmawiał, ze jesteście razem.. to rozumiem, że mogłabyś wierzyć itp. ale tutaj chyba wszystko jasno widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o radę
że jestem Jego przyjaciółka to wiem na pewno, widać po nim,ze jednak coś więcej do mnie czuje albo ja to nad interpretuję, ale nic nigdy nie powiedział, po tym jak mnie przytula, całuje to się czuje, ale boje się zacząć rozmowę o uczuciach, on oczywiście o moich też nic nie wie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
dobrze zrobiłaś uprawiając z nim sex, na starość byś żałowała, że miałaś za mało partnerów - to słowa mojej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×