Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem_ załamana

szukaniem dla siebie TEGO mezczyzny

Polecane posty

Gość jestem_ załamana

ładna ze mnie dziewczyna nie głupia wesoła usmiechnieta długie ładne ciemne włosy a od prawie 8 mc samotna:( Wiec co sie składa na ten stan rzeczy-jako nastolatka byłam bardzo gruba przy wzroscie 165 wazyłam dobre 80 kilo nosiłam okulary włosy spiete w kucyk typowa mało atrakcyjna dziewczyna teraz wygladam duzo lepiej mezczyzni podrywaja mnie pisza do mnie na naszej klasie z checia poznania sie itp.tyle ze ja ktora wczesniej czuła sie "niegodna"fajnego chłopaka teraz mam taki problem ze zaden z nich nie wydaje mi sie własciwy dlaczego? poniewaz mam wrazenie ze moze sie pojawic jeszcze lepszy a zreszta Ci ktorzy do mnie pisza nie sa najwyzszych lotów: okropnie chudzi(na zdjeciu prawie ze anoreksja) alkocholicy(wiem od znajomej ze ten chłopak duzo pije),otyli desperaci itp:( ech....ja juz nigdy nie znajde faceta po prostu dla tego ktory mi sie spodoba nie jestesm, wystarczajaco dobra a reszta ktorym ja sie podobam mnie nie przyciaga:( co robic?? obnizyc ? brac pierwszego lepszego? strasznie samotna sie czuje ostatniio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tak zamiast histeryzowac z powodu braku faceta zajmiesz się dla odmiany czyms pożytecznym?:P Bez przesady- w żadnym wypadku nie obniżaj poprzeczki ale też nie szukaj na siłę, pewnie gdzieś po drodze realizowania czegoś fajnego- on sam się znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na sile, pojawi sie odpowiedni, to sie pojawi, a jak nie to tez zadna tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahihi
a jaki masz pomysl na rozwiazanie tej sytuacji ? ps. nieglupia, ale z ortografia sa problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu zatykac pustki, byle czym, lepiej poczekać na kogoś odpowiedniego. Ja jestem sama od prawie 2 miesiecy, nie szukam, zajmuje sie soba, czytam ksiazki, jeżdże na rolkach, wychodze ze znajomymi:) I jakoś życie leci:) Jestes sama 8 mcy moze pocieszy Cie to, że niektórzy są sami od urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_ załamana
sama do mężczyzny żadnego nie napisze dlaczego? ponieważ wydaje mi sie to szczytem desperacji moze i głupie myślenie ale jak widzę koleżankę która ugania sie za facetami pisze do nich a oni stoją i nabijają sie z niej ech...szkoda słów Staram sie robić rozne rzeczy, być elastyczna. Czuje się samotna mam 23 lata;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_ załamana
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekasz aż do ciebie książę z bajki przyjedzie? Nie czekaj tylko sama go poszukaj. A jak będziesz siedzieć tylko w domu to na pewno ciebie On nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszesz że jesteś niegłupią
dziewczyną, a zastanów się nad tym, w jaki sposób piszesz o ludziach. Miałaś kompleksy na tle wyglądu, a spójrz jak skreślasz mężczyzn właśnie przez wzgląd na wygląd... To o czymś świadczy, zgadnij o czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RTRF
YG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×