Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

hej,hej.Już na nogach?Moja córcia do szkoły zaraz wychodzi.Dziewczyny,dwa tyg.temu kupiłam stanik i wczoraj już tak ciasny był,że dziś muszę iść po nowy.Jak tak dalej pójdzie,to cycek będzie większy od głowy synusia jak się urodzi,żeby się nie wystraszył.Powiedziałam to wczoraj mężowi,śmiał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok laseczki to ja sie klade, prosze mi sie juz jutro tak nie galopowac z tym pisaniem, buziaki i do rana, xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wam ktos za te posty placi?? :D :D :D jeden wieczor a 3strony do nadrobienia daga- nie, no usmialam sie do lez z ta wanna :D haha ja mam tylko wanne i czesto biore w niej prysznic, kapiel tylko dla odstresowania (moze dzis mezus cos wymysli ze swiecami :D) ale tak jakos niepewnie sie czuje bez maty- bo to chwila moment i lecisz Majoweczka- nie denerwuj sie bo dzidzke tez tym denerwujesz- a szkoda!! ona tak walczyla, byla dzielna i silna (sama wiesz najlepiej jakie chwile przechodzilas) a teraz mamcia nie cieszy sie :( napewno przykro bobaskowi :( glowa do gory, moze zdecydujecie sie jeszcze na 3 dziecko i bedzie wyczekiwany chlopaczek!! Witania- gratulije dziewuszki :) super sie czyta kiedy z dziidziusiem wszytsko w pozadku- a to najwazniejsze ja do piatku musze wytrzymac :) PIEKNIE napisalas o ciazy i dowartosciowaniu tego czego duzo kobiet nie moze doznac i czesc z nich niesety nigdy nie dozna :( marwo- kurcze, ty to sie szykowalas na spotkanie z misiem jak by to conajmniej walentynki byly :D hehe ciekawska- ja stosuje krem dla ciezarnyhc ale bbaardzo zadko :( ach sama sie na siebie o to zloszcze- musze na jakims widocznym miejscu postawic zeby nie zapominac ciagle mama jakuba- wowo, no to niezle zasuwasz na basenie- ja choc lubie plywac to za leniwa jestem :) falbana- zdrowie najwazniejsze!! :) a tak wogule to nie zamartwiaj sie na zapas ;) napewno na dobre Ci to wyjdzie te 19cm to od glowy do stopek bo moj gin mowil ze 20cm- w 20-21 tyg razem z nozkami :) moj maluszek sie wlasnie rozbrykal :) zawsze kopie rano i wieczorem :D moja kruszyneczka malenka :) agus- jak masz okazje to idz :) tym bardziej ze nie bediesz sama :) test tesciowej dobry :D jak dal a to bierz, no nie :D jak moj maluszek sie nie odzywa to "pukam" do niego :D hehe wogule to lubie siediec sobie i jak kopie to bluzke unosze i glaszcze sie po brzusiu a maz ostatnio tak patrzy na mnie a moj brzusio "hopsa" a ten w szoku ze jego potomek taki malenki a juz taki silny :D grysia- tu licza po 4tyg na miesiac i koniec :) takze ciaza trwa u niemcow 10miesiecy :D ale co tam, tu mieszkam i chodze do gina to jego bede sie trzymac heh, dobre by bylo co tak do PL pojechac i jak kos spyta w ktorym meis jestem to bym odpowiedziala :D w DE w 6miesiacu, w PL w piatym :D buhaha u nas tez pogoda do du... szaro, buro, pada :( za mna nadal COLA chodzi :D hehe, a mezus pilnuje co bym calej flaszki nie wytrabila :) stycznowa- ja wczoraj sobie pierwszy biustonosz w ciazy kupilam :) bo waskie i jakos piersi wyplywaja :) grysia- to jaka ty masz godzine jak my wstajemy ty spac idziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie dodam zdjęć z usg, dopóki nie będę miała odpowiedniego programu, by móc wogóle odtworzyć te zdjęcia. Narazie mogę oglądać tylko filmik a zdjęć nie :( Nie wiem w jakim programie on mi tą płytkę nagrał... Fasolciu a u ciebie jakaś płeć była domniemywana przez doktora? Majóweczko to wam zbliżyła waginę? Moja dzidzia nie chciała się ustawić do obejrzenia narządów płciowych, dlatego lekarz powiedział, że raczej dziewczynka, ale niewiele widział tak naprawdę. Jak stwierdził ogonka tam nie widzę... Ja się cieszę z dziewuszki, bo nie mam :) A następny będzie syn ;) Marwo jak tam spotkanie z Misiem? ;) Widzisz jak szybko zleciało... Fajnie. Mamo Jakubka 30 basenów to dużo :) Gratuluję formy. Też muszę się wybrać na basen. Falbana hmmm to ciekawy plan, najpierw 2 córeczki, fajnie :) Twój mąż też tak chce? ;) Mój to tylko o synu gada... Agus jak najbardziej wyjdzie usg w 26 tyg :) Jedź kochana, dobry pomysł, aby iść do innego lekarza. No i trzymam kciuki za dziewczynkę :) Grysia gratuluję 22 tygodnia!!! :) Niech Meloduszka rośnie zdrowo dalej :) Ja też bym już chciała się odchudzać... I żeby cycki mi trochę zmalały. Hahaha, właśnie przeczytałam o twojej zachciance na surowo korzeń pietruszki :D Hahaha, dobre, ja takich dziwactw nie mam, choć wczoraj mnie wzięło na śledziki. Styczniowa Malwo ja też co 2 tygodnie nowe staniki kupuję... Bede-mama, dobrze by było, żeby płacili nam za posty :) Trochę byśmy zarobiły. A nasz wątek tętni życiem :) Czekamy do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witanio :) i jak sie spalo z wiadomosica ze rosnie w Tobie dziewczynka??? ja dzis pozegnalam gosci i mam nadzieje ze ladnie spedzimy dzis wieczorek :) mamy dzis 2 rocznice slubu :) szybko zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama mnie się dobrze spało z ta myślą, zła jestem tylko na męża, bo on zawiedziony i jakiś obrażony że dziewczynka... Wszystkiego najlepszego w drugą rocznicę ślubu :) Miłości i zrowych bobasków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak facet zawsze chce najpierw syna :D moj caly happy ze SYN rosnie :) odkad sie znamy to mwi ze pierwszy mosi byc syn :) zeby pozniej cory pilnowal :) i sie nia opiekowal dziekuje za zyczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek mamulki ;) Kurcze... ale sie wyspalam hehe ;D Juz nie pamietam kiedy ostatnio spalam do 9 ;) No widze ze tu znow ladne tempo idzie ;) Szybciutko jakos to teraz ogarne ;) Fasola, dzieki wieczor faktycznie byl udany ;) Majoweczko mam nadzieje ze samopoczucie po wiadomosci dzisiaj duzo lepsze ? ;) Falbanaaa wlasnie co swoje to swoje i najwazniejsze by zdrowiutkie bylo :) pewnie teraz odpoczywasz sobie po nocce ;) Spij dobrze ;) Ciekawska mamo robie dokladnie tak jak Ty ;) Tydzien po tygodniu sledze na wszystkich mozliwych stronach co tam u mojego dzidziusia ;) Co nowego mu powstaje itd ;) Ale dlugosci nigdy nie biore pod uwage, bo tak jak to napisalas wszedzie jest roznie podawana ;) Agus to milego plywania na basenie ;) Tez bym poszla sobie.. ale u nas to wiecznie jakies gronkowce nie gronkowce.. strach chodzic.. chociaz ostatnio jakos ta sprawa ucichla, ale.. nie bede losu kusila i naciesze sie spacerkiem do parku ;) Tesciowa swietny tekst rzucila hehe ;D no wlasnie co moje to moje i nie oddam nikomu ;) A co do usg to mysle ze calkiem fajnie bedzie widac wszystko ;) Oby dzidzia sie dobrze ulozyla ;) Grysia jak zwykle zaszalala i sie nam bardzo rozpisala :D Fajnie ze to juz 22 tydzien ;) I nie przesadzaj, jeszcze bedzie czas na odchudzanie itd ;) teraz wszystkie sobie powinnysmy sie podobac - dla samego dobrego Naszego i dzidzi samopoczucia ;) A jak juz urodzimy i bedziemy szczesliwymi mamusiami to wtedy mozemy o tym myslec ;) teraz kochajmy siebie takimi jakimi jestesmy :) Ja tak do konca nei wiem jak to jest z tymi chlopcami czy barzdiej ruchliwi czy nie ;) bo jeszzce nie wiem kim jest moje Malenstwo ;) Z reszta jak sama widzisz...jeszcze duzo moze sie zmienic, a takimi roznymi a'la "przesadami" to bym sie juz w ogole nie sugerowala ;) Co ma byc to bedzie a i tak wsyzstkie bedziemy bardzo mocno kochac :D Dobrej nocki kochana ;) Styczniowa Malwo ale zobacz jaka korzysc przynajmniej wiesz ze bedzie czym karmic Maluszka ;) a im dluzej bedzie na cycu to chyba lepiej ;) U mnie to jeszcze nie wiadomo jak to bedzie bo jakos wszystko przestalo rosnac ;P Ale.. pewnie niedlugo znow zacznie ;) bede-mama ale super ze widac jak w brzuszku Malenstwo bryka ;) A co do spotkania, to lubie mu takie nispodzianki robic, z reszta on tez lubi dlatego chcialam mu przyjemnosc zrobic ;)) A cieszyl sie :D jakby mnie z 3 lata nie widzial :) Gratuluje 2 rocznicy slubu :D Wszystkiego co najlepsze ;* Witania, ja za to filmiku nie moge ogladac bo tez mam w jakims takim dziwnym pliku.. i musze dac zeby mi to ktos przerobil, bo tylko u nielicznych sie odtwarza ;) A dziekuje, spotkanie z Misiem baardzo mile :D Pol nocy przegadalismy ;) Ja szczesliwa, bo w koncu sama spac nie musze ;) Chociaz dzisiaj to pol nocy przegadalismy co u kogo slychac ;) Dzidziulek jakos bardziej aktywniejszy byl jak Tatus wrocil :D nie wiedzialam ze na niego tak dziala hehe ;) Ale Mis troszeczke nie zadowolony ze on jeszcze nie moze poczuc jak sie rusza, ale coz.. doczeka sie ;) w koncu to tylko takie "mizianie" narazie jest, a na kopniaki przyjdzie pora ;) A powiedzcie mi jak to jest.. kiedy dzidzia slyszy wszystko z zewnatrz, chodzi o glosy.. bo slyszalam taka teorie.. ze jesli dziecku, gdy jest w brzuszku jeszcze zacznie sie czytac np jedna i ta sama bajke codziennie, lub jakis wierszyk to pozniej gdy sie urodzi i jest nie spokoje - czytajac mu znow ta bajke sie uspokaja bo przypomina mu sie jak byl w brzuszku, chcialam bardzo to wyprobowac, ale nie mam pojecia kiedy mozna zaczac ;) Buziaki kochane ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marwo- alez sie za soba steskiniscie :) super tak po kilku dniahc rozleki wracac znow do siebie :) ja czytalam ze jakos po 25 czy 28 tyg dzidzia juz ma dobrze rozwiniety sluch i zeby np klasycznej muzyki sluchac albo wlasnie bajki czytac :) ja bardzo bym chciala i cos czuje ze to ma cos w sobie bo dzidzia jednak duzo wiecej odczuwa i rozumie niz sie nam wydaje- dlatego nie denerwowac sie kobietki i nie klocic z mezczyznami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nałozyłam sobie farbę na włosy,ale się namęczyłam,włosy coraz dłuższe i gęste..Nic mnie nie interesuje,następnym razem kupię farbę i pójdę do fryzjerki żeby mi nałożyła.Henne na brwi sobie nałożyłam,ale z rzęsami nie dałam rady,oko mi się samo otwierało,hehe,chyba lepiej jak zrobi to fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa- nie ma to jak piekna byc :D ja dzis w nowej bluzeczce, makijaz i odrazu lepszy humorek mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama, niedługo zaczniemy śpiewać kołysanki naszym dzidziusiom w brzuszkach :) Mój też od początku mówi tylko o synie, no to teraz ma zły humor, a ja przez niego :/ Marwo, to wreszcie miałaś do kogo się wtulić w nocy :) Ja też trochę obawiam się basenów ze względu na inekty brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny od ranka :) Dziekuje za slowa otuchy, mam nadzieje ze ich spotkanie okaze się normalnym chociaż w jakims stopniu :) Hehe…NO policja to mnie zaskoczyla, pozytywnie :) W ogole ogladam teraz Pytanie Na Sniadanie, o idealnej zonie :P Ale jaja, jak my się mamy tak starac by on był zadowolony to ja dziekuje :P Ciekawska mamo – witamy serdecznie na naszym topiku :) Zazdroszcze 3kg na plusie, ja cos czuje ze jak za dwa tygodnie zmienie stopke to będzie spokojnie +10!!! No i gratuluje zdrowej córeczki , jaka ona sliczna :) A ile wazy?? No i ile mierzy?? Bo widze ze w tym samym tygodniu jesteśmy ja mam dzis dokladnie 23tydz.3 dzien :) Majoweczko – najważniejsze ze zdrowa i silna !!! Będzie super no i pamiętasz jak pisałyśmy o kucykach? Kiteczkach? Ja patrze teraz na nowy katalog Avonu i tam taka dziewczynka,blondyneczka ze skrzydełkami, no istny aniolek, takie rozowe policzki … Ah!!! Daj spokoj malenka, jak nam się dzis jednak okaze ze dziewczynka to będę się Cieszyc, byle by zdrowa była :) Witaniu – no gratulujemy coreczki, kolejny zdrowiutki bobas na naszym topiku :) I czego chcieć wiecej :) Styczniowa Malwo – hehe, niom jak tak dalej pujdzie to twój cycek stanie się przytulanka twojej dzidzi :P Hehe, ja jak na razie mam zastoj na przystanku 80D, i chyba się autobus zepsul bo ni w te ni w tamta :) Będę mama- gratuluje drugiej rocznicy :) No i polecial kolejny roczek ;) Szczescia, zdrowka i miłości :* Ja wczoraj jeszcze wymiotowalam, w sumie nic nie moglam zjesc bo zaraz zwracala, ale potem zjadlam sobie chrupki i jakos nie zwymiotowalam ich :P I bylismy na spacerku,potem domek,pogaduszki w lozku,orgazm i sen :P A dzis 4D o 16, ale zadzwonie jeszcze by sie upewnic. Zawsze tak mam nawet jak byla wycieczka szkolna to sie zastanawialam czy to na pewno dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdziwiona tymi cyckami,bo w pierwszej ciąży mi tak dużo nie urosły.A brodawki to mam takie wielkie,że mnie to obrzydza,zawsze się boję że mąż coś powie na ten temat,w dodatku jedna jest większa niż ta druga.Otoczki tez jakieś takie nierówne. Baba na allegro mnie wkurzyła,zamówiłam spodnie 21 dni temu,ona nie doczytała zamówienia,wyraźnie jej napisałam,że zmieniłam adres,podałam nowy,a ona wysłała na stary,musiałam dzwonić do ludzi co się wprowadzili na moje mieszkanie,latałam na pocztę,szukałam tej paczki...pisałam tej babie,a ona że jaki e-mail,że nic nie wie.Ani słowa przeprosin,nic.Na niektóre maile w ogóle nie odpisała.Dziś jej napisałam,że jak w tym tyg.spodnie do mnie nie dotrą,ma mi zwrócić kasę,kupię sobie inne.Przez to musze w dresach chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj santica- a to Ciebie nie bedzie przy spotkaniu??? caly czas czcialam pisac o tym portfelu i robili test gdzies tam, powyrzucali prawie 300 portfeli na ulicach jakeigos miasta, z pieniedzmi, bez pieniedzy, z fotkami od slubu i np dzieci i wyszlo ze najwiecej portfeli wrocilo w ktorych byla fotka dziecka- ze to w ludziach jaikies instynkty ochronne wywoluje :D i ludzie predzej zwracaja takie portfele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ;P Mala Nicol rosnie we mnie 🌼...tak to duza zmiana...o chlopca nie bedziemy sie juz strac...smialam sie do meza ze jak juz to in vitro :) slucajcie u mne kompletnie nic sie nie sprawdzilo,wszystkie objawy wskazywaly na chlopa heh ciaza w 100 % inna niz poprzednia..A co do ruchliwosci to teraz zaczela mala kopac w 16 tygodniu i zyc mi prawie nie daje bylam pewna ze to pilkarz heh nawet tentno bylo 140 (zabije ta polozna w PL) hheeh ;P i od rau lekarza.A wczoraj patrze buzka taka sliczna :)na 2 D tez wszystko widac nawet rysy twarzy tylko ze nie w kolorze..Pewno porod tez inny bedzie..mozliwe ze dlatego ze z innym facetem,wszystko bylo rozne...Moze kiedys zaadoptujemy malego chlopca w Angli jak bede bogata hihi...pozdrawiam was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama - bede bede przy "spotkaniu" mojego ojca sam na sam nigdy z Misiem nie zostawie :P Dzwonilam wlasnie do Hipokratesa, tej przychodni, i tak o 16 mam 4D :) Juz sie nie moge doczekac... Oby nie spalo mi dziecko tylko fikalo...Macie jakis sposob bym rozbudzila pchelke przed sesja :P Sprubuje wszystko, nawet batonika zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia a Ty w Gorzowie robisz moze 4d ;> Majoweczko super ze teraz masz takie pozytywne nastawienie :) A Nicol to sliczne imie dla dziewczynki :D Kiedys niemcy do moich tesciow przyjechali to jakas taka rodzina tam ich.. i Mala miala na imie Nicol wlasnie :D od razu mam mile skojarzenia z tym imieniem, miala taka ciemna karnacje, 2 kiteczki piekne dolki jak sie usmiechala :D byla przesliczna :D I bardzo madra jak na 4 latke ;) Twoja tez bedzie na pewno sliczna i madra jak mamusia :)) bede-mama co racja to racja, przydaja sie na prawde takie chwilowe rozstania ;) Wiec od ok 25 tyg czas bedzie zaczac czytac jakies bajeczki Malenstwu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lutoweczki, No tempo mamy jak na maratonie ;-) Ale spoko, Lepiej w te strone, niz gdyby nikt sie nie udzielal ;-) U mnie nic nowego. Gardlo troche przeszlo, wiec kamien z serca… Mleko i miod pomogly. Teraz musze bardziej dbac o siebie i nie biegac z odkryta szyja, jak to jest u mnie w zwyczaju. O biuscie nie mam co pisac, bo to zenada… Wciaz nosze staniki sprzed ciazy, tylko bardziej wypelnione – ale nie jakos powalajaco. Moj Misiek tez mnie chyba nie traktuje specjanie, mimo ze sie nieraz tego domagam. To znaczy nie narzekam, bo jak trzeba, to on wszystko w domu robi, a ja spie, ale tak ogolnie, to sam z siebie nie ulatwia mi nic… Musze mu dawac sygnaly, co powinien zrobic. Ech, faceci… Tak ciezko sie domyslic, ze mozna by mi czasem przygotowac obiad bez okazji i wczesniejszego marudzenia?... ;-) Grysia i daga – wy jak strzelicie posta, to normalnie czytac mozna dluuugo :-) Fajnie. Majoweczko, no ja Ci akurat zazdroszcze dziewczynki strasznie… Chociaz to moje pierwsze malenstwo, to bardzo chcialam corcie. Nawet moj Misiek mowil, ze mi na usg zrzedla mina, jak pani powiedziala, ze to chlopak ;-) On mnie potem caly dzien pocieszal, a mi bylo jeszcze bardziej glupio, ze tak sie zachowuje zamiast cieszyc, ze maly narazie sie prawidlowo rozwija. Moj maz na poczatku wolal chlopca, ale ze ja bylam przekonana, ze bedzie dziewuszka, to chyba go przekabacilam ;-) No ale jest synek – teraz juz sie nawet ciesze, chociaz o dziewczynke sie napewno jeszcze bede starac! ;-) Witania, gratulacje! Maz tez sie przekona, w koncu to bedzie coreczka tatusia ;-) Agus, swietnie, ze polecisz na usg :-) A z tymi rannymi samolotami, to wiem, jaka jest masakra… Moj samolot byl przez dlugi czas o 6.20am, wiec nijak sie nie dalo na niego dotrzec srodkami transporu publicznego, zawsze trzeba bylo prosic znajomych o odwiezienie… masakra. A jak juz masz leciec, to moze np. na 2-3 dni? Wyspalabys sie, hehe. Santicia, bedzie dobrze. Teraz to sama jestem ciekawa tego spotkania ;-) Ojej, wlasnie sobie uswiadomilam – dzis zaczynam 23.tc!!! Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie moja rada...Idzcie na USG z full pecherzem wypijcie godzine przed sporo wody...dzieki temu wczoraj wszystko u mnie bylo widac jak na dloni,lekarka powiedziala ze perrfekt zastosowalam sie do wskazowek...mimo ze jak jezdila mi po tym pecherzu (szukala glowki):P to myslalam ze trysne hehe ponoc z pustym pecherzem obraz jest jakby zamazany,dlatego tego pilnujcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam przekonana,że będzie dziewczynka,a mąż powtarzał że na pewno chłopiec.Nawet się dąsałam na niego.Jak lekarz mi powiedziałże chłopiec,nie mogłam w to uwierzyć.Moja córcia już odkładała lalki dla siostry,ale się ucieszyła że będzie miała brata,może bała się konkurencji.Teraz się cieszę bardzo że jednak będę miała syna,jestem wręcz dumna z tego.A szwagierka jaka wkurzona była,byłyśmy razem na usg,ona chciała chłopca,a będzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo super ze podoba ci sie Nicol imie...wiesz moja corcia bedzie miala brytyjski paszport wiec to imie nie bedzie dla niej ciezarem hihi Kama no widzisz przy pierwszym plec nie jest taka wazna,ja w 1 ciazy wogole nie myslalam wiedziec dowiedzialam sie przy porodzie ze mam Marike hehe ponoc ustrzelic dziewuche to sztuka ;) co do nowinek i ciekawostek wyobrzcie sobie ze patrzylam w stara karte ciazy zaczynam w czwartek 23 tydzien i na tym etapie ciazy mialam juz 6 kg do przodu z Manka :P sluchajcie od ktorego tygodnia liczycie 6 miesiac bo wg.w oczekiwaniu na dziecko to chyba wlasnie 23??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Grysia ale poszłaś:) gratuluję 22 tygodnia - ten rok chyba wszystkim nam szybciutko zleci:) ja wczoraj dostałam mnóstwo rzeczy od siostry mojego męża - i już się nie mogę doczekać jak wróce do domku i bede je przeglądać:) w sobote musze męża namówić na kupno komody dla naszej fasoli;) bo siostra mi mówiła, że też zaczyna szykować:) bede-mama ja też bym chciała zeby płacił:) u mnie niestety tez tak jakoś szaro, marzy mi się taka ciepła jesień, ale moje marzenia żadko się spełniaja:) a tak swoja droga to byłam od rana w c&a i jest mnóstwo fajnych swetrów;) Witaniu mi lekarz jescze nic nie sugerowal odnosnie płci, ale też ja nie bardzo chce wiedzieć - mąż rownież, chociaż zawsze liczę na usg ze sie tak fajnie uloży i będzie widac:) moj instynkt mówi mi, ze córa, ale ja chyba bym chciala łobuza;) co do kołysanek to ja zaczęłam wczoraj to stosować ale nie spiewałam:) fakt, że maluch się troszkę ożywił... majóweczko od razu inaczej:) super santica mi wystarczyo żeby poszedł ze mną mój mążi zaczął mnie rozśmieszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko najgorzej wlasnie jest z ustaleniem miesiecy ;) Tez mam ta ksiazke i tez mnie zastanawia to, bo 18 tydz - to u mnie w takim razie 5 miesiac jest.. Dlatego ja jednak chyba wole zyc tygodniami a nie miesiacami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej popularna tabela wg"W oczekiwaniu na dziecko.." 1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX Czyli w czwartek zaczynam 6 miesiac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko Wiec w takim razie jeszcze tylko 3 miesiace i Nicol bedzie z Wami :)) Super ze to juz tak blisko :) Sama sie doczekac nie moge zeby zobaczyc swoje Malenstwo ;) Fasola, mozna uznac ze 5 miesiac juz zaczelysmy ;) Wiec i ja sie chyba zdecyduje pomalutku juz kompletowac jakies rzeczy potrzebne dla Malenstwa.. ;) tylko od czego zaczac hehe ;) moze jednak jeszcze poczekam do tego 19 paz zeby poznac plec, no chyba ze sie Mala/maly ulozy tak ze nie zdradzi kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×