Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

agus a nie boisz sie ze nauczysz Dzidziusia sypiac z Wami? potem moze byc ciezko nauczyc Je spac samotnie w swo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znalazlam taki mniej wiecej wozek jaki mi sie podoba :) No i tak jak Santicia mowila - posiada kola piankowe ;) http://allegro.pl/item732434832_bebetto_vulcano_8w1wozek_wielofunkcyjny_dzieciec.html Kama - ja niestety nie mam jeszcze pojecia o laktatorach ;) Bede sie musiala od Was podszkolic ;) Agus a makowiec przypomina mi jak bylam malutka dziewczynka i zblizaly sie swieta Bozego Narodzenia.. ;) I tak pomaranczami pachnialo.. i w ogole.. super wspomnienia dlatego od lat uwielbiam makowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nad tym wozkiem sie tez zastanawialam tylko ze nie mialam z nim do czynienia jeszcze a ten co link wam wysylalam to kuzynka ma taki wozek i juz go prowadzilam i wiem ze mi odpowiada.. ale wlasnie jeszcze rozwazam :D co do spania z dzidziusiem to tez mi sie wydaje ze bede z mała spala :P chlopa nie mam spie sama to pewnie bede kladla dzidziusia obok mnie :) a kolezanka mowila mi ze ona przez pierwsze miesiace jak dzidzius czesto w nocy chcial jesc to spala z nim i nie musiala wstawac jak zaplakal tylko cycusia wyciagnela i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness wiesz moj synek ma rok i prawie 3 miesiace. jak idzie spac wieczorem spi w swoim lozeczku, jak sie w nocy budzi to przychodzi do nas jak mi sie chce to go odkladam do niego a jak nie to nie. My sciagnelismy jeda strone szczebelek i jego lozeczko jest dosunete do naszego lozka i jest na tej samej wysokosci, wiec niby caly czas psi z nami ale w swoim lozeczku:) nie wiem jaka bedzie ta dzidzia bo niektore sa takie ze budza sie co chwile, ja tez synka uczylam spac tylko w jjego lozeczku ale jak zaczal sie czesciej budzic to zmieklam, dla tego mamy jego lozeczko dosunieta. Jak bedzie nie wiem zobaczymy. Ale chce sie zorintowac ile cos takiego by kosztowalo. Wiecie ogladam te wozki blizniacze i bardzo podoba mi sie implast spider, ale nie ma go nigdzie w uk?? moze ma jakas inna nazwe?? jakby ktoras cos wiedziala to poprosze o info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raany ja juz ie chce nic ogladac bo potem jestem taka niezdecydowana :D najchetniej juz bym kupila wozek i postawila na srodku pokoju i lozeczko tez juz bym chciala i ogolnie pokoik juz urzadzic ale czekam z tym do stycznia juz doczekac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama pewnie wpisalas na koncu slowa Marwo - literke o ;) A to jest zero ;) marw0@o2.pl ;] wozeczek emu tez fajny :) tylko szkoda ze z kolorkami nie ma takiego duzego wyboru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zaczynacie zakupy? ja pod koniec miesiaca jade do PL na tydzien i zamierzam juz kupic pare rzeczy. do konca grudnia chce miec wszystko juz w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja i moi rodzice co chwile kupuja jakies ubranka, mam juz posciel do lozeczka, becik, rozek, posciel do wozka, kocyk, reczniczki, termometr, szczotke, paczke pieluch tetrowych, dwie butelki, grzechotke ale tak mysle po nowym roku (miesiac wczesniej) zaczne urzadzac pokoj zamowie wozek i zajme sie konkretniejszymi zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczne juz takie delikatne zakupy jak poznam plec dziecka czyli pod koniec pazdziernika ;] Wozek mysle ze moze grudzien/styczen ;) Ciekawska mamo to widze ze Ty juz ladnie rozpoczelas przygotowania hehe ;)) Dziewczyny jak mozecie podajcie wszystkie swoje e-maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz mam troche rzeczy ja raczej malo kupuje ale moi rodzice zawsze jak gdzies jada to cos przywioza :D ale cieszy mnie to :P wozek jak pytalam mozna zamowic i zaplacic zaliczke jakis czas przed porodem i on spokojnie bedzie sobie czekał takze tez mysle grudzien styczen pojde to zalatwic. a łozeczko po nowym roku, wszystko popiore, przygotuje juz tych przygotowan nie moge sie doczekac :) a najbardziej wlasnie tego lozeczka w pokoju :) jeszcze kupilam taka ladna posciel z baldachimem http://allegro.pl/item734493708_11_el_posciel_do_lozeczka_almababy_2_gratisy.html#gallery zielone spiace misie z baldahimem z szyfonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posciel sliczna ;) DO WSZYSTKICH LUTÓWEK: Bardzo prosze o podanie aktywnych adresow e-mail ;) Znalazlam cos bardzo interesujacego w internecie i chcialabym sie z kazda podzielic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna je nie bede chodzic na szkole rodzenia juz predzej pisalam ...ucze sie juz natomiast powoli oddychania...na spokojnie...Co do wozkow to u mnie sa 2-3 opcje oczywiscie Bolder,jeden tu mi sie na reklamie w UK podoba...Ale kupie i tak pewno w grudniu...wiekszosc ciuszkow mamy chodz w tk-max widzialam takie slodkie ze pewno jeszcze sie pokusze ;P...ja mam troche wiecej wydatkow bo jeszcze musze zrobic pokoj mojej corce starszej ...coz tak wogole zaraz robie zurek z kielubasa i jajeczkiem jakby ktoras miala ochotke zapraszam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki,mam do Was prośbę,dajcie mi jakiegoś linka na płaszcze ciążowe .Szukam czegoś na zimę i albo wszystko jest za drogie albo brzydkie.Chodziłam u nas po sklepach i po lumpeksach i nic nie ma na ciążę.Proszę,doradźcie coś.MOże namiary na jekieś sklepy internetowe?Najlepiej poproszę o gotowe linki,bo moja przeglądarka jest do d...Muszę poprosić szwagra żeby przyszedł pozmieniać mi ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś robię makron ze smażoną kiełbasą i cebulą,wczoraj robiłam wątróbkę.W ogóle to świetnie idzie mi gotowanie od jakiegoś czasu i lubię to robić,a przed ciążą,to wysługiwałam się mężęm,jak tylko się dało,tak nienawidziłam gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo, moj mail: just654@yahoo.co.uk Marakuja, witaj 🌻 Agus, nie wiem, jak to niby-lozeczko sie moze tu nazywac... ale jak gdzies zobacze, to dam znac. Malwa, ja plaszczyk kupilam uzywany na ebayu, ale kurcze, to bylo 3 tyg. temu i jeszcze nie dotarl... :-( Jak nie dojdzie, to tez bede szukac i dam znac, jak cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, nie latam wizzairem i nie wiem, jak to jest z tym bagazem... Jak raz tak chcialam robic w Ryanie, to kupilam dwa osobne bilety - jeden z bagazem, drugi bez. Majoweczko, Laktatory to chyba tylko Aventu tu widzialam ;-) Ale masz elektryczny czy reczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×