Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja Majka

siostry zazdroszczą mi chłopaka

Polecane posty

Gość Maja Majka

zazdroszczą, ale chyba w pozytywnym znaczeniu tego słowa. mówią, że trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno :) wiem, że moje siostry bardzo lubią mojego narzeczonego, widać to w ich rozmowiach, we wzajmneym traktowaniu się, jakby ktoś nie znał sytuacji to by powiedział, że to rodzeństwo. a nawet nie wiecie jaka to dla mnie radocha, że się polubili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Majka
co rusz jest jakis topic: "nie lubie rodzeństwa mojego chłopaka, nie lubię chłopaka mojej siostry" itp.. a ja się moge pochwalić, że u nas panują idealne relacje :) wiem, niby to żaden powód do radochy, ale nic nie poradzę, że tak mnie to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejku ejku ejku
moja siostra też baaaaaardzo się lubi z moim chłopakiem, aż czasami mnie wkurwiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ja tez mialam super
relacje z narzeczona mojego brata, ale teraz juz tak nie jest. poczula sie pewnie, rzadzi sie itd. (mieszkamy razem, bo studiujemy) wkurwia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Majka
No ale sama powiedz - nie cieszy Cię to?? :) ja bardzo lubię patrzeć jak razem np. piwo piją i się śmieją, jak gdzieś idę z siostrami, a te do mnie: a gdzie Paweł?? że na wszystkie imprezy bez Pawła ani rusz, bo zaraz się nasłucham; nie krępują się swojej obecności, cieszy mnie to, że tak dobrze przyjęli go w nasze kręgi rodzinne, że jest taki lubiany, że potrafią się dogadać, że sobie pomagają jak jest problem.. no kurwa cieszy mnie to zajebiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darucha-17
a czy przypadkiem nie zauroczyły się w nim;) ja to bym miało od razu podejrzenia jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Majka
bardzo krępowałaby mnie sytuacja, że np. idziemy gdzieś, a mój chłopak powiedziałby zły: "a one też muszą iść?" nie chciałbym być w takiej sytuacji.. że są jakieś docinki, złośliwości, robienie na złość, ośmieszanie... zawsze bardzo chciałam, by mój chłopak był lubiany przez moją rodzinkę, a w szczególności moje sostry, bo mam z nimi zajebisty kontakt, i nie chciałabym aby byly jakieś głupie sytuacje, typu: "jak on tam będzie to ja nie idę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ja tez mialam super
wznajemna niechec,nienawisc jest niedobra, ale nadwyraz bliskie stosunki i to jeszcze miedzy osobami przeciwnej plci tez by mnie zaniepokoily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ja tez mialam super
aaa i zasadnicze pytanie: czy one sa w zwiazkach? maja swoich facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Majka
ale ja nie nazwałabym tych stosunków nad wyraz bliskimi. ewentualnie - nad wyraz dobrymi. chodzi mi o to, że w ich rozmowach i zachowaniu da się odczuć to, że bardzo się lubią, że nie przeszkadza im swoje towarzystwo... nie spouchwalają się ze sobą w ten sposób, bym miała być podejrzliwa, bo a nóż widelec siostra odbije mi chłopaka. nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Majka
tak, są w związkach. starsza siosta ma już meża i dziecko, młodsza siostra ma chłopaka. a co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×