Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Caffee77

in vitro

Polecane posty

To nie jest tylko zabieg, ale i monitoring i leki, wiec to moze byc roznie w zaleznosci od osoby, ale chyba jest szansa zamknac koszta w 10-12tys zl z tego, co podliczalam w jednej z klinik warszawskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caaffe
Hej Dziewczyny! Piszce prosze o swoich doswiadczeniach z in vitro ... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashikka
Moja siostra przechodzila caly proces w Invi Medzie (Warszawa) i chwalila sobie to miejsce, wiec moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuanna
u nas wyszlo za drugim razem po pierwszy zmienilismy klinike na InviMed i tam nam sie udalo, bardzo fajne miejsce, z tego co wiem to teraz maja tam nowa procedure IMSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po drugim, niestety nieudanym in vitro. Oba w Krakowie. Nie wiem co dalej, bo teoretycznie przede mną jeszcze tylko jedna, ostatnia szansa. Każdy lekarz mówi co innego, polecają różne kliniki, głównie W-wę, Białystok i Gdańsk. Mój lekarz twierdzi, ze Kraków też jest ok, ale po 2 razach mam wątpliwości. Dla mnie wycieczki co 2-3 dni nawet do W-wy są kłopotliwe ze względu na pracę, bo zarabiać trzeba, teraz głównie na in vitro. Nie wiem na co się zdecydować, a przegladając fora widzę, że oceny są tak subiektywne jak skuteczność zabiegów. Nigdzie nie ma statystyk dot. skuteczności, ponieważ tylko niektóre kliniki podają dane do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a na stronach klinik to wiadomo wszystko super, bo jak ma być... Piszcie o doświadczeniach, bo boję się, że nie zdążę... mam 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 

Mieszkam w Uk. I jestem właśnie po transferze 2dzien. Czuje się dobrze. Najgorsze jest te czekanie na zrobienie testu 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnóstwo par walczy z niepłodnością. Na taką powszechną niepłodność wpływa wiele czynników. Statystyki są zatrważające…Styl życia, dieta, stres, uwarunkowania genetyczne. Nie wiedziałam jak dużo kobiet nie może zajść w ciążę, dopóki moje znajome z pracy i przyjaciółki nie zaczęły o tym otwarcie mówić. Najgorsi są Ci niczego nie świadomi ludzie, którzy zadają głupie pytania typu "A czemu jeszcze nie macie dzidziusia". Obłęd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×