Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Caffee77

in vitro

Polecane posty

Gość Caffee77

Witajcie Dziewczyny. Prawdopodobnie zdecydujemy sie na in vitro, niestety moj M ma bardzo slabe wyniki. Jestem troche wystraszona i dlatego chcialabym o tym porozmawiac. Jaka jest cala procedura, jak to czasowo wyglada, gdzie najlepiej? Porozmawiajmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez mysle o in vitro, ale niestety duzo jeszcze nie wiem. W jakim miescie bedziesz robic? Na pewno niezbedne bedzie zrobienie badan w danej klinice (hormony u kobiety w konkretnym dniu cyklu) plus badanie meza i wtedy mozna zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja jestem przed wizyta u mojego lekarza i lekarza mojego M i wtedy wszystko bedziemy pewnie wiedziec. Kiedys kiedys kiedys juz rozmawialam z moja lekarka o in vitro i mowila ze ona zawsze kieruje do Warszawy, ale nic wiecej nie wiem. Ja jestem z Krakowa, dlatego zastanawiam sie jak to bedzie mozna zorganizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
w Łodzi ze skutkiem mam dwuletnia córeczke wpierw stymulacja trwa ona od 2-4 tyg w trakcie monitoring wzrostu nastepnie pobranie dojrzałych zapłodnienei na szkiełku po kilku dniach transfer prawdłowo rozwijaących sie no i czekanie ok 10 dni na wynik z krwi betahcg tyle w skrucie a czego dokładnie chcesz ise dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle o Warszawie, o dwoch klinikach (nie podaje nazw ze wzgeldu na reklame) ale mieszkam za granica, wiec sama nie wiem. Czy w in vitro zawsze sa impantowane 2 zaplodnione komorki? czy moze byc jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
ja mialam 2 ale kobiety które maja 40 lat i wiecej mogą nawet 3-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mialam ten zabieg - czyli jedno dziecko sie nie utrzymalo? A mialas diagnostyke preimplantacyjna czy nie bylo potrzeby? Aha, i jeszcze jedno pytanie, moze glupie, ale naprawde nie wiem - czy zanim podadza zarodek sprawdzaja jaka jest jego plec w laboratorium czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
Tak jedno wogóle sie nie przyjeło odrazu było tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
co do płci to nie podano mi ale mysle ze za dodatkową oplata jest to możliwe tak sie cieszyłam że bede miec dziecko że nie zwracałam uwagi jaka to bedzie płec, córeczka jest superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczetaa czy
to juz ostatecznosc u was???moze da sie jeszcze naturalnie.Nie chce byc niemila,ale ja tez sie staram ale stwierdzilam,ze jak nie zajde w ciaze,to nigdy bym nie chciala dziecka z in vitro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
wiesz miałam wcześniej dwie ciąże pozamaciczne to była moja ostatnia deska ratunku mam swoją córeczke i nigdy nie bede żałować tego że jest to jest moje największe szczescie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dwie chore ciaze i dlatego interesuje mnie in vitro z diagnostyka preimplantacyjna, bo podbno obydwoje jestesmy zdrowi.. jednak ryzyko jest zbyt duze... Chetnie bym zaadoptowala, ale procedura jest dluga i to moze jeszcze potrwac. Nie wiemy tez, czy zakonczy sie sukcesem. Oczywiscie plec nie ma znaczenia dla mnie rowniez, ale podjrzewano, ze dziewczynki tylko chore nosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gratuluje CORECZKI! A pytanie moje jest takie: poniewaz tak jak wspominalam u mnie jest taka sytuacja ze jestem z Krakowa a klinika w Warszawie i zastanawiam sie jak to bede musiala zorganizowac czasowo ... jak to wyglada ze stymulacja i monitoringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn glownie interesuje mnie to, czy caly "zabieg" trwa w sytemie ciaglym a czy jest mozliwy dojazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
jest Wrocław Warszawa Łódz Poznanń Gdansk Białystok Praga do wyboru do koloru Co do skutecznosci to jest porównywalna co do cen to jest sprawa indywidualna zalezy ile zejdzie ci stymulacja jak dłuzej to zrozumiałe ze wiecej zapłacisz za leki to wszystko zalezy zawsze nalezy byc przygotowanym na górną granice widelek cenowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
ja jestem z Wrocławia ale jak wtedy jeździłam to we wrocku tego jeszcze nie robili dojazdy do Łodzi były delikatnie mówiąc uciązliwe na koniec byłam tak wyczerpana ze... ale mi sie udałao za pierwszym razem Moja córeczka jest wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozesz to opisz jak czesto jezdzilas i ile to czasu Ci zajmowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
Pierwsz wizyta wywiad potem kwalifikacja na stymulacje dostajesz leki w klinice zastrzyki bierzesz je codziennie te zastrzyki i co kilka dni przez czas stymulacji masz robione usg zeby ocenic wzrost pecherzyków gdy będa dojrzałe jest pobranie w znieczuleniu ogolnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam ten zabieg
zastrzyki mozesz brac u siebie tzn albo robisz je sobie sama albo w przychodni do tego nie trzeba koniecznie jechać do kliniki tylko kontrola stymulacji to musi byc w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo Ci dziekuje za informacje. Ja zaraz uciekam do domu. Mam tylko nadzieje ze jeszcze kiedys porozmawiamy. Strasznie duzo o tym mysle... tak bardzo bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moze jeszcze ktos opowie o swoich doswiadczeniach z in vitro? Bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) ja 2 tygodnie temu urodziłam śliczną zdrową córeczkę - wynik zapłodnienia in vitro. Co chciałabyś dokładnie wiedzieć? Jeżeli masz jakieś pytania - możemy skontaktować się mailowo (voltare@interia.eu) - chętnie Ci na nie odpowiem. Nam udało się za 1 razem. Acha - w Krakowie też możliwe jest przeprowadzenie programu in vitro - i z tego co wiem ten \"pierwszy raz\" też bywa tam skuteczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! GRATULUJE! chcialabym wiedziec z ktorej kliniki korzystalas i ogolnie jak to bylo (interesuje mnie wszystko, wlasciwie dzien po dniu). Wiem ze to wiele z mojej strony ale jesli znalazlabys czas to prosze opisz mi w wolnej chwili s.evka@interia.pl i jeszcze raz gratuluje!!!!! Moja lekarka z pewnoscia skieruje mnie/nas do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) Póki co lecę nakarmić moją królewnę, potem postaram Ci się wszystko po kolei w miarę możliwości opisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka - pierwsza wizyta (decyzja o podejściu do IVF) 12 czerwca, transfer w połowie sierpnia:) W międzyczasie wszystkie badania i zastrzyki - tak że nie trwa to nie wiadomo jak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje voltare, ja mam pierwsza wizyte w czerwcu, ale w UK, bo tu mieszkam, wiec wygodniej byloby mi robic na miejscu niz latac co kilka dni do Warszawy... Mam juz za soba 2 ciaze, ktore nie zakonczyly sie pomyslnie, wiec rzecz jasna, mam obawy i przed ta. Chcemy dzieci, ale sie boje miec znow nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklioki
a ile kosztuje jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×