Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka zemsta...

jak się zemścić na ex? zemścić traktować w cudzysłowiu

Polecane posty

Gość słodka zemsta...

Nie chodzi mi dosłownie o zemste w sensie mszczenia się, ale o pokazanie że na Nim świat się nie kończy, że potrafię bez Niego żyć, że jakoś sobie bez Niego radzę a może nie jakoś ale bardzo dobrze... Nie mam zamiaru pisać głupich sms, rozpwszechniać plotek itp. taka nie jestem. Kiedyś wrzucilam jedną nową fotkę na nk pierwszą po rozstaniu... i wywyłala wielkie zinteresowanie z Jego strony. Wtedy miałam satysfakcje :) A może ktoś zna jakieś inne sposoby? Pewnie zapytacie po co mi to... tak mi podpowiada kobieca intuicja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale o pokazanie że na Nim świat się nie kończy, że potrafię bez Niego żyć, że jakoś sobie bez Niego radzę a może nie jakoś ale bardzo dobrze\" dziewczyno, jakbys naprawde tak czula i myslala, nie zastanawialabys sie, jak mu to pokazac. najwidoczniej ty nie umiesz bez nniego zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam nie rozumiesz kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dziewczynek. kobiety owszem. ale KOBIETY a nie panny aspirujace do tego miana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam nie rozumiesz kobiet
no to trafiłes jak plemnik w dupe,emocje dojrzałych kobiet czasem nie róznią sie od emocji dziewczyn a łaczy je jedna wspólna rzecz ,której nie pojmiesz- sa kobietami,ale wy dopiero po 60 dojrzewacie to wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby nade mna - ja tez ci wybaczam :) wiadomo, kobieta racjonalnie myslec nie potrafi i bierze wszystko "na uczucia". poza tym nie jest wazne, jak dlugo sie dojrzewa - liczy sie efekt koncowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to u was
ten efekt widać dopiero jak umrzecie wreszcie cisz ,spokój,nikt nie lezy na kanapie i nie jeczy jaki jest zmeczony.Natomiast co do emocji może dzieki temu czujemy ze zyjemy i nie reagujemy jak pies pawłowa na bodzce typu obiad ,seks ,mecz .Ubogie macie zycie nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u was - o waszym zyciu nie wspomne - lotnosci w doborze slow nie zauwazylem, ani tez lotnosci mysli :) zatem - bogactwem uczuc nie emanujecie ;) "ten efekt widać dopiero jak umrzecie" - a wiecie, "kolezanko", stoje nad grobem. ba, jestem w nim jedna noga :classic_cool: efekt waszej (nie wszystkich kobiet, ale z pewnoscia twojego pokroju) dojrzalosci widac dopiero wtedy, kiedy minie wam wscieklizna macicy (niektorze cierpia na nia do smierci). "Natomiast co do emocji może dzieki temu czujemy ze zyjemy i nie reagujemy jak pies pawłowa na bodzce typu obiad ,seks ,mecz" - najgorsze jest to, ze przez te wasze emocje my umieramy.. zwlaszcza co miesiac, kiedy odbija wam totalnie. powiedz, jak to jest, kiedy to, co wam krwawi - nie zdycha? feee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam wiem ze jestes
chory ale ten wsciek macicy ,no coż może szukałes kobiet podobnych do siebie ,stad te wnioski w końcu podobne przyciaga podobne,może trzeba było szukac bardziej inteligentnych kobiet ale to w końcu wasz problem ze wasze kryteria sprowadzaja sie do wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko, ja nie szukam kobiet :) az tak zdesperowany nie jestem. "może trzeba było szukac bardziej inteligentnych kobiet" - co do wscieklizny macicy, to cierpicie na nia wszystkie bez wyjatku. "ale to w końcu wasz problem ze wasze kryteria sprowadzaja sie do wygladu" - moze trzeba bylo szukac mezczyzny w innych miejscach, niz dyskoteka czy zadymiony pub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam wiem ze jestes
bueheheh zaczynasz mnie smieszyć ,jesli nie szukałes kobiet to ich nie poznalles ,twoje teorie sa oparte na jakis twoich wyobrazeniech,do pubów nie chodze ,nie lubie menelstwa ,nara człowiekyu zyj swoimi iluzjami tylko wsółczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bueheheh zaczynasz mnie smieszyć ,jesli nie szukałes kobiet to ich nie poznalles ,twoje teorie sa oparte na jakis twoich wyobrazeniech,do pubów nie chodze ,nie lubie menelstwa ,nara człowiekyu zyj swoimi iluzjami tylko wsółczuć" - skonczyly sie argumenty, tak? trzeba obrazac, tak? biedactwo... rozczaruje cie: nie obrazilas mnie :) za cienka w uszkach jestes :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×