Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30latek 2lata pozniej

Zona nie chce uprawiac seksu

Polecane posty

Gość jaka taka ognista
mi też sie to wgłowie nie mieści jak można nie mieć ochoty, niestety dla mojego faceta ja nawet jak zmęczona jaestem to ochote mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
posłuchaj a może ona po prostu boi się ciąży?? może źle zniosła poród i boi się że w ciążę zajdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
cococlina masz rację. związek dwojga ludzi opiera się głownie na bliskości więc trzeba o to dbać żeby sie od siebie nie oddalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppi
no to trafiła ci sie taka z małym temperamentem. dobrze że mój facet nie ma takiego problemu. Gdybym nie brała tabletek anty to mogłabym chyba jak dawniej caaaaaaaałyyyyyyy czaaaaas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppi
a teraz raz na dwa dni musi mu starczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona chce mieć drugie dziecko,mamy z tym problem bo nie może zajść w ciąże.Seks jest tylko w dni płodne więc gdyby nie chciała mieć dziecka to byśmy sie chyba wcale nie bzykali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococlina
symforiano jak strzeli se drugie to wie ze jej nie zostawisz i bedzie sobie mogła do woli fochac :D:D:D alez wy meżczyzni jestescie mało przewidujacy;) przeciez to waidomo najpierw zatrzymuje sie was seksem a potem dziecmi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja romantycznej kolacji
jak dla mnie oznacza, dla kobiet - conajmniej 4 świece na stole i dobre wino, ( w żadnym wypadku poniżej 5 zł.) a dla faceta, kolacja - ze śniadaniem włącznie :classic_cool: Tę odpowiedź dedykuję Kocykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 123456
Kobiety nie sa wyedukowane pod wzgledem dawania sobie przyjemnosci w lozku. Bardzo zadko sie zdarza kobieta, ktorej zalezy na tym.. Panowie tez boja sie powiedziec o tym otwarcie "sluchaj zono, brakuje mi tego, potrzebuje, jestem mezczyzna, chce Cie popiescic, podotykac tak a nie inaczej..." Nawet ksiadz Wam powie podczas nauk przedmalzenskich, ze to wazny element zycia i moi drodzy zlaczenia w jedno!!! Zbyt wyuzdany seks tez moze te relacje zaburzyc... ale jak go wcale nie ma...to gdzie bliskosc...czulosc, milosc... bezgraniczne oddanie i zaufanie sobie ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppi - pytanie
a to jak sie bierze tabletki to nie mozna sie seksic na okraglo? przeciez po to one tez sa, zeby mozna bylo zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Advice
Co robi żona kiedy mąż nie jest z jakiegoś powodu zdolny (nie wnikam) do naprawy np. samochodu albo wymiany okien ? No, wiadomo, wzywa fachowca albo oddaje sprawę w inne ręce. Więc nikt nie powinien się przejmować jeśli żona nie ma zdolności lub umiejętności czy też talentu i chęci. Należy wezwać profesjonalną specjalistkę a swoje sprawy oddać w jej ręce. Sprawę też można załatwić po znajomości (z przyjemnością pomoc się znajdzie w trudnych sytuacjach). Wiadomo, trzeba sobie pomagać. Dzisiaj ktoś tobie, jutro ty komuś. A jak przyjdzie rachunek od specjalistki to żona niech ureguluje, w końcu dzisiaj to już nie jest powiedziane, że facet musi trzymać kasę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po kilku latach nie miałam ochoty na sex z mężem, chociaż kochanka nie miałam i oziębła też nie jestem. Powiem ci: nie jest dobrze u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z nią i poproś o szczerą odpowiedź. Może jest aseksualna albo nie miała z Tobą orgazmów, może czuje się brzydka, może nie akceptuje własnego ciała, może jej nie robisz miłych niespodzianek ani nie prawisz komplementów i jej przykro, może ma problemy z trzymaniem moczu, może panicznie boi się ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek
Kochani moi...moim skromnym zdaniem trudno uniknąć tego problemu z upływem czasu. Pod koniec liceum i na studiach robiłem to praktycznie codziennie. Myślę że w wielu związkach często miało miejsce 5-6 aktów z rzędu jednej nocy...ale po latach, szczególnie gdy pozostaje się w związku z jedną partnerką, częstotliwość stosunków ulega zmniejszeniu. Pytanie tylko co zrobić gdy jedna ze stron odczuwa niedosyt(nie ważne ilościowy czy jakościowy). W moim przypadku jest nie dobrze, bo niestety brak seksu lub niesatysfakcjonująca jego jakość wpływa negatywnie na całe moje życie, nie tylko prywatne...Wybaczcie mi ale rady typu " brak czułości" , "romantyczna kolacja" czy "dbanie o siebie" nie do końca mają tu sens. Moim zdaniem jeżeli ktoś naprawdę pragnie seksu to się odpowiednio stara, pytanie tylko ile można te starania powtarzać gdy nie ma efektu, co zrobić gdy nie ma na to prostej odpowiedzi ze strony partnerki ...a na koniec najgorsze...jak się kochać z kimś kto nie pragnie tego jak my? Mam piękną, zgrabną i zadbaną żonę ale Bóg mi świadkiem ...potrzebuję kobiety która mnie pożąda i boję się że może to się źle skończyć dla naszego związku...bo jeżeli ona nie ma kochanka to ja długo mogę nie wytrzymać, szczególnie że nie narzekam na brak adoracji a kobiety w jakiś sposób potrafią wyczuć faceta z taką potrzeba jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe, ze...........
ma zachwianą gospodarkę hormonalną i stąd nie potrzebuje seksu tak, jak Ty. Bardzo często kobietom chce się mniej, ale to najczęściej wina gospodarki hormonalnej - niech sobie porobi badania. Bo skoro wszystko inne ok, to znaczy, że to hormony. A oddycha dobrze, tzn. czy ma pusty nos? Ja sie dowiedziałam, że moje przemęczenie jest z powodu migdałków za dużych i zapchanego nosa z powodu krzywej przegrody nosowej!!! To ci dopiero. Całe życie sobie żyłam z przeświadczeniem, że z nosem ok, ale od 2 lat był jakby zapchany i mam odpowiedź - skoro oddycha sie tylko w 3/4 to i się nie wysypia i przemęcza. Może ona ma tak samo? Macie dzieci? To chyba czas na dzieci. Porozmawiajcie szczerze, bo i Ty masz swoje potrzeby. Mi się rzadko chce, najczęściej zaraz po okresie (a trwa długo) i powiedzmy ze 3 razy w trakcie czystych dni i mi by to wystarczyło. Ale u mnie to sprawa hormonów i przemęczenia, bo mam dzieci i masę pracy. Ja to wytłumaczyłam mężowi, no ale b. często sie zmuszam i mówię sobie, że to gimnastyka - w końcu on ma też swoje potrzeby, a nie chę, żeby był smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan sam
NIECHEC DO SEXU jest tylko wtedy gdy kobieta nie czerpie zadowolenia , brak orgazmu lub udaje ze takowy miala.Bo jezeli czerpie sie z czegos radosc to nie ma sily zeby do tego nie dazyc, wina jest twoja i zony,twoja bo ci sie wydaje ze jestes dobry i zony ktora nie powie ci prawdy zeby cie nie urazic-ale nie ma orgazmu-dlatego uwaza sex za stracony czas.Szczera rozmowa czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe, ze...........
Czasem kobiety są z kimś, kochają tą osobę, ale nie mogą zapomnieć czy żyć bez pierwszej lub wielkiej miłości i ten koljeny partner pociaga je mniej - na to rady nie ma, ale ważna jest szczera rozmowa. Musi Ciebie zrozumieć. skoro za Ciebie wyszła, to chyba nie dla żartu, ale czuła coś do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe, ze...........
a ja orgazmy mam i to super, ale i tak najczęściej mi się nie chce, u mnie hormony, niech się żona Twoja -30 latku 2 lata później, zbada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od dawna*
Moja chęć do sexu spadła nioeco po urodzeniu dziecka; zmęczenie i hormony zrobiły swoje. Potem zaczęłam barć tabletki antykoncepcyjne i mam wrażenie, że one też mają swój udział w moim spadku ochoty na sex. Dla mojego męża sex jest wyrazem bliskości, ale przede wszystkim możliwością rozładowania napięcia i relaksem. Lubi długi sex, różne pozycje, eksperymenty. Dla mnie to się znieniło. Czasem wolę się poprzytulać wieczorem niż przez 1,5 godziny kotłować się po łóżku (orgazmy miewam rzadko). Mąż tego nie rozumie, a ja mam do niego żal , że nie stara się zrozumieć mnie. Wolałabym więcej bliskości, wspracia w ciągu dnia. a wieczorem sex krótszy, ale nastawiony na pogłębienie tej bliskości, niż akrobatyczne wygibasy. Rozmawiamy, starałam się mu to powiedzieć delikatnie, ale chyba trzeba będzie wyłożyć kawę na ławę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani.
flowers wiem co czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko póżniej nie miejcie pretensji,że facet zdradza bo taka aseksualnośc w związku kiedyś kończy się zdradą chociaz dla mnie to słowo zdrada brzmi zbyt oficjalnie w sumie jaka to zdrada? zadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od dawna*
Gdyby mój mąż musiał brać tabletki hormonalne (antykoncepcyjne), zajmować się 24 godziny na dobę malutkim dzieckiem, a ja w tym czasie chodziłabym na 8 godzin do pracy w biurze, a potem na imprezy integracyjne, to myślę, że spojrzałyby na tę sprawę z innego punktu widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akredytowany8
Polecam do przesłuchania „Miłość bez lęku" - www.youtube.com/watch?v=cbm562AnMdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×