Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pierssssssiątko

Wypadanie włosów. Proszę pomóżcie.

Polecane posty

Dziękuję bardzo za Wasze wypowiedzi. Teraz przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać i czym się kierować. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję 👄🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Przyczyn wypadania włosów jest multum i ciężko tak na odległość zdiagnozować. Musisz udać się na badania bo może coś niedobrego się dzieje w organizmie ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z sunset, najpierw trzeba znaleźć i wyleczyć przyczynę wypadania włosow a potem inwestowac we wcierki itp, żeby poprawić ich kondycję. Ja mogę się podzielić radami, jakie dostałam od swojego dermatologa: 1. ściąć włosy ( zrobilam to z bólem serca...ale miałam już tak rzadkie i cienkie, że w sumie wyglądam lepiej) 2. nie związywac włosów gumką 3. suszyc tylko zimnym powietrzem suszarki lub w ogóle 4. absolutnie nie prostować Ja niestety też mam chorą tarczycę, więc dochodzą leki. do tego biorę suplement diety na wlosy, skore i paznokcie ( solgar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstaw drogeryjne szampony z silikonami, odżywki też mnie od nich wypadały włosy, gdy zmieniłam szampon na dermenę i odżywkę bez silikonów włosy przestały wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenek
hmmm może spróbuj z vitapilem. Ma bardzo dobry skład. Moja siostra była bardzo zadowolona gdy zaczęły wypadać jej włosy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pilfoodu próbowałaś? Ja bym spróbowała i tabletek i lotionu - mi to kiedyś bardzo pomogło na wypadanie włosów po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też strasznie wypadały włosy. Często przyczyną jest złe odżywianie się. Mnie osobiście na włosy i paznokcie pomogły tabletki ze skrzypem polnym i pokrzywą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oorem
Dobre doświadczenia miałam z szamponem Elastabion z Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinessss
Bardzo mi włosy zaczęły wypadać jak z pracy odeszłam. Oficjalnie sama zrezygnowałam, ale nieoficjalnie to tam była dość duża presja na mnie, ogólnie sporo stresu i myślę, że to mogło być powodem problemów ze zdrowiem w konsekwencji. Co do włosów to już jest lepiej, zastosowałam mezoterapię u pani doktor Agnieszki Ledniowskiej. Efekt może nie był od zaraz, ale już po drugim zabiegu rzeczywiście włosy zaczęły się robić coraz mocniejsze i grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki z olejem z wiesiołka (polecam polskiego Gal'a) stosowane regularnie wzmacniają włosy i powodują "wysyp" nowych baby hair. Do tego dobry szampon np. Dermena, Vichy Dercos czy inny medyczny (nie drogeryjny) i włosy przestaną wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssandra52
Ja bym nie była taka pewna takich diagnoz :) Jednemu pomoże, drugi strac****eniądze. Pamiętajmy, że jesteśmy różne (a może raczej różni, bo przecież mężczyznom też wypadają włosy). Warto trochę poczytać w tym temacie, żeby się przekonać, że nic nie zastąpi konsultacji z lekarzem. Na fanpage'u "Zbyt piękni by łysieć" fajnie piszą na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogł ten produkt http://track.easyprofits.com/1d919b jest na prawdę rewelacyjne . Borykałam sie z tym problemem ładne kilka miesiecy aż wkoncu poleciła mi go znajoma . Nie zmienie juz go na żaden inny . Serdecznie polecam i Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy mi na wypadanie włosów bardzo pomogły plastry i serum z http://dermastic.eu/ , bardzo je sobie ogólnie chwalę i muszę powiedzieć, że na prawdę są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy mi na wypadanie włosów bardzo pomogły plastry i serum z http://dermastic.eu/ , bardzo je sobie ogólnie chwalę i muszę powiedzieć, że na prawdę są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elastabion Floslek, potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer jeden wśród preparatów, zatrzymujących łysienie oraz stymulujących porost włosów jest Profolan, prawdziwy hit, wprost z USA http://nplink.net/AmLo6whK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrrr

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynna

jakoś nigdy nie byłam przekonana do suplementów, ale jak włosy wypadały bardzo mocno to postanowiłam spróbowac, kupiłam vitapil tabletki i lotion żeby dzialać i od środka i od zewnątrz, wcierałam codiennie łykałam tabletki, pierwsze efekty szczególnie jeli chodzi o skórę głowy to były szybkie, po paru tygodniach wypadanie się zmniejszyło, teraz wypadaja już sladowe ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

W takich przypadkach stosuje się profesjonalne kosmetyki trychologiczne dobrane do problemu. Na podłożu androgennym, to na pewno nie zaszkodziłoby wypróbować szampony i odżywki KV-1 do kupienia online www.kv1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×