Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biznesmen...

Chcę otworzyć Agencję PKO...

Polecane posty

Gość Biznesmen...

Prosiłbym osoby, które prowadzą taką Agencję lub w niej pracują o jakieś konkretne opinie o tym czy się to dzisiaj opłaca i jak to wygląda w praktyce, bo boje się umoczyć pieniądze :) Ile trzeba najpierw wyłożyć pieniędzy i jak wygląda rozmowa z opiekunem agencji w banku PKO?? Bardzo proszę o opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
Poważnie bardzo proszę o jakieś opinię na ten temat, bo chyba padnę z niepewności. Chodzi mi po głowie jeszcze Agencja Monetia banku BISE. Jak to sięsprawdza i funkcjonuje??Może ktoś tu pracuję bądź ją prowadzi?? Każda podpowiedź jest cenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
Poważnie, nie ma osób zajmujących się prowadzeniem Agencji PKO?? Bardzo proszę o jakieś informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jesteś pajac nie Biznesmen
nikt nie pisze , bo nikt kto prowadzi taką agencję nie siedzi na idiotycznym forum , dla niekumatej gawiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jesteś pajac nie Biznesmen
A tak na poważnie to zajmij się konkretnie zdobywaniem informacji . Te agencje są na zasadach franszyzy więc tam szukaj informacji , bądź w dużych placówkach np. wojewódzkich. Na kafeterji to siedzą jakieś batosaje i grześki co konia walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolocoo
Mnie też kiedyś interesował ten temat i gdzieś trafiłem na info o wymaganiach. Niestety nie były one wcale małe i trochę zwątpiłem. Mieszkam w mieście niespełna 40 tys mieszkańców. Mamy 2 agencje PKO. Obydwie prowadzone są przez jednego właściciela. Pracują 4 kobitki. Wiecznie ruch i długie kolejki bo pocztą przekazy idą długo i też czasami giną pieniądze, a w innnych mniej znanych punktach ludzie płacą to fakt, ale zaufanie jednak jest większe do Agencji PKO. Dlatego odświeżam temat. Później postaram się poszukać więcej info to jeszcze coś napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
Dzięki wielkie za informacje i w razie co czekam na dalsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka12
a myślisz bardziej o otwarciu agencji PKO SA czy PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
Ketka12...bardziej o PKO BP, a dlaczego pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka12
no tak tylko pytam bo właśnie na temat otwarcia agencji PKO BP, nie dawno rozmawiałam z młodą dziewczyną( któras taką prowadzi), koszty na początek spore ona otwierała ją w 2007 lub 2008( dokladnie nie pamiętam) roku a może z ponad 50 000 musiała włożyć w interes na dzień dobry. Fakt jeżeli trafisz w dobry punkt i będzie dużo klientów to ok, bo podobno płacą dobrze. Jak masz kase to można spróbować, zawsze można zmienić lokal na inną branżę. Z drugiej strony wiesz teraz kryzys więc o klienta ciężko... coś wiem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka12
chyba najlepiej umówić się na rozmowę i popytać co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
Wielki dzięki Kekta...gdzieś niedawno wyczytałem, że na otwarcie potrzeba od 10 do 20 tysięcy więc 50 tys. to trochę dużo :) Chyba będę musiał jednak przejść się i pogadać z jakimś opiekunem agencji. Dzięki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka12
tak najlepiej popytaj i napisz co i jak bo ja tez nie raz myślałam o otwarciu agencji, tylko aktualnie brak funduszy na rozkręcenie interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
ja w poniedziałek przejdę się do centrali banku i pogadam, jak co zdam relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trampek dobrej marki np.
Poziom wód gruntowych w tej debacie. Nie ma banków PKO BP i PKO SA . Są natomiast PKO BP S.A. i PEKAO S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona24
hej. ja pracuje obecnie w ag. pko bp i mogę ci przybliżyć temat ale nie wiem konkretnie o co pytasz. Do otwarcia ag. wkład do tej pory wynosił 10 koła, ale teraz miało się to zmienić gdyż pko stawia na placówki otwarte. Agencja jak najbardziej jest opłacalna szczególnie jeśli stawia się na produkty takie jak kredyty, pożyczki, lokaty... jak by co to pisać, podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen...
Biedrona24...powiedz jak mniej więcej wygląda sprawa z zyskami z samych opłat. Wiem, że trzeba raczej nastawiać się na kredyty, pożyczki itp, ale jestem ciekaw ile można wyciągnąć z samych opłat choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że w dużej mierze jest to uzależnione od miejsca i ludności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTALEM PROPOZYCJE PRACY W AGENCJI PKO BP. MAM PYTANIE CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC JAK TA PRACA WYGLADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bissss.
Przede wszystkim praca w Agencji Pko Bp to wlasna dzialalnosc gospodarcza , ciagle wydatki i nałozone cele sprzedazowe - czyli musisz sprzedawac tyle kredytow, kart kred, kont ile oni ci ustala jak nie to beda zawracali ci 4 literki. Twoj zysk to prowizje z operacji kasowych , dawanych kredytow itp czyli jak nie masz stalych klientow, podpisanych umow, dobrej lokalizacji i żyłki do wciskania ludzia produktow to sie w tej branzy nie utrzymasz i nie zarobisz na swoje a nerwow sobie nie zaoszczedzisz. Wiem bo kiedys prowadzialm taka agencja wiec przemysl to dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia171
Z powodu nagłego wyjazdu za granicę jestem zmuszona sprzedać całe wyposażenie Agencji PKO BP (woj.mazowieckie). Agencja dostosowana do nowych standardów PKO BP. Lokal o powierzchni 40 m2. Agencja w pełni wyposażona w najnowszy sprzęt (dwustanowiskowa). -drukarka - urządzenie wielofunkcyjne -liczarka -niszczarka -multisejf -dwa fotele dla pracowników -4 krzeseła dla klientów -biurka, zabudowa meblowa -system stałego monitorowania - GRATIS Cena 18 tys. do negocjacji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt elaolk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent pko
Nigdy nigdy nie otwierajcie agencji PKO BP SA . Oni nas powoli niszczą i zamykają chodzi o centrale PKO. A Plany sprzedażowe to jakaś farsa , gnoją nas za to ze w oddzialach nie idzie a my musimy i juz. Proszę uważac na taki biznes, bo zjecie zdrowie, zaniedbacie rodzine i stracicie swoją godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Wet. Knurof
ładnych kilka lat temu byłem namawiany do otwarcia takiej agencji po likwidowanej placówce banku, przeraziła mnie wizja wożenia gotówki bez żadnych zabezpieczeń podczas kiedy do tegoż banku przyjeżdżała uzbrojona po zęby agencja ochrony. Nie wszedłem w ten interes i jestem z tego zadowolony, słyszałem że teraz właśnie zaczynają się tam cyrki z wymogami, planami i innymi bzdurami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik Pko BO
Nie ma współpracy z Pko BP, są tylko wymogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam podjęcie współpracy z firmą amola, tutaj możesz znaleźć więcej informacji na ten temat www.amola.pl ; współpracuje z nią wiele lat i nigdy mine nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakakolwiek "współpraca" z bankami to współpraca z lichwą żydowską..nie wchodźcie w to, bo Was wykończą tez żydowskie kutwy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wspominaliście, najlepiej otworzyć Biuro Usług Płatniczych z www.amola.pl . Formalności jest niewiele, a jednak można liczyć na samodzielność. Poza tym oferują dużą pomoc merytoryczną i prawną. Mają najlepsze warunki dla agencji PKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wpisów.Agencja PKO to przedewszystkim placówka bankowa i porównywanie jej do placówek typu Tanie Opłaty jest błędne.Prowadzę agencje od 16 lat.Przez te wszystkie lata nigdy nie doplacalam do interesu a w momencie gdy zaczełam sprzedawac kredyty moje zyski sie powieliły.Jeśli z jakiegoś powodu zaprzestane prowadzi agencje to na pewno nie otworze tworu gdzie jedyną czynnoscią jest uderzanie pieczątką.Jesli ktos ma olej w głowie jest pracowity i uczciwy to Agencjia PKO jest dobrym pomyslem.Warunek to dobra lokalizacja.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazzaak
Nie jest też łatwo rozkręcić taki biznes, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,624 kilka osób próbowało, a sukcesów mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×