Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SmakoszkAA

Zasmakowałam w penisach czarnoskórych!

Polecane posty

Gość SmakoszkAA

Chłopcy bardzo czyści, pracowitsi od polaków i mniej piją! Do tego te 25 cm minimum! Już na białego nie spojrzę nigdy! Ciągnie mnie do czarnych penisów jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssska20//.
bleeeeeeeeeee chyba bym sie zerzygała;OO wiem jestem rasistka,ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowitsi hahahahah
przecież oni nie mają nawet w swoim języku słowa "praca" , niezła ściema , zasmakowałaś ale czarnego wibratora :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta czarni pracowici
i dlatego afryka staje sie teraz najwiekszym mocarstwem gospodarczym na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Faktem jest że wszystkie kraje gdzie dominuje ludność czarnoskóra, to kraje ekstremalnie biedne. Weźmy dla przykładu Nigerię. W kraju tym żyje obecnie 155 milionów ludzi. Nigeria należy do OPEC i jej głównym towarem eksportowym jest ropa naftowa (jest ósmym największym eksporterem ropy naftowej na świecie). Mimo, to PKB na mieszkańca w Nigerii wynosi zaledwie 2134 USD. A zatem jest niższe niż w Indiach, gdzie wynosi 2500 USD. Jakkolwiek Nigeria pod względem wysokości PKB na mieszkańca jest najbogatszym krajem spośród tych wszystkich gdzie dominuje rasa czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×