Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość każdy swoją prawdę ma

__spinki do mankietów- złote, czy srebrne?__

Polecane posty

Gość każdy swoją prawdę ma

obrączki mamy z żółtego złota, natomiast moja biżuteria będzie z naturalnych pereł. Spinki powinny być złote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy swoją prawdę ma
hop hop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka221
To zależy też od tego,jaką koszulę i krawat będzie miał Twój narzeczony.Jeśli ze srebrną nitką to raczej srebrne spinki. Najlepiej poprosić w sklepie,w którym kupowaliscie koszulę i krwat o radę.Na pewno dobiorą jakieś spinki.Jednak myślę,ze skoro piszesz o perłach to lepiej iść w stronę srebra,żeby nie bylo zbyt dużego zamieszania kolorystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy swoją prawdę ma
no własnie sama nie wiem... a to nie będzie głupio wyglądąło, jak obrączke będzie miał złota, a spinki srebrne? chOCIAŻ JA W SUMIE TEŻ OBRĄCZKĘ BĘDE MIEĆ ZŁOTA, A BIZUTERIĘ Z PEREŁ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam suknie ecru i srebrna bizuterie..moj maz mial koszule ecrue i spinki zloto srebrne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka221
No co Ty.Wszystko będzie ok.Jeśli juz zdecydowałaś się na srebrne dodatki,to koniecznie narzeczony musi mieć takie same.Złota obrączka w ogólne tu nie przeszkadza.To przecież nie jest "ozdoba",która w znacznym stopniu przesądza o całokszatałcie wyglądu.Wierz mi.Widziałam pary,które właśnie podobnie miały skomponowane dodatki.Niczym się nie przejmuj.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinkaa_mia
u nas dodatki srebrne moje kolczyki z bialego zlota ale ze obrączki mamy mieszane to spinki mój mąż też bedzie mial mieszane a raczej juz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj mial niebieskie
w srebrze :) tz. chyba nie prawdziwym Pasowalo do mojego bukietu z niebieskimi akcentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cZVzjY1Vti6AJ1JaDWIQIeE5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×