Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co polecacie

fajny klub w krakowie?

Polecane posty

Gość co polecacie

mam zamiar wybrac sie na pare dni do Krakowa, troszke pozwiedzac a w wekend wiadomo... chcialabym gdzies wyskoczyc. jaki klub polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolxd
TYlko WISŁA KRAKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie
:D :D :D no napewno, a oprocz tego? patrzalam na stronke pierwszej propozycji i niewiem sama co o tym myslec, gdzie sie bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakie klimaty lubisz ludzie podniecają się nieziemsko Franticiem..a dla mnie to spęd snobistycznych dzieciaków, które ciesza się jak przejda selekcję mniejsza z tym i całkiem poważnie, polecam Lizard King!, błędne koło, cień, kitsch (i za jednym zamachem carycę):] fajne klubiki, klimatyczne:] a na spokojniejsze chwile polecam Spokój i Siesta Cafe milej zabawy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie
noelia, dziekuje bardzo :) a te kluby mieszcza sie w okolicach starowk? a co do klimtow, heh... nie lubie tak jak napisalas barachlo dzieciakow ktore ciesza sie ze przeszly przez selekcje, lubie kluby na poziome, czasem, zeby posiedziec przy piwku i fajnej muzyczce a czasem fajnie jest sie gdzies wyrwac potanczyc :) ale nie z tymi malolatami :o wole ludzi na poziomie a nie pijanych gowniazy... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankaaaaaaaaaaa
kochanie, tylko nie pisz "starówka" plizzz, starówka jest w warszafce, my mamy stare miasto ;) osobiscie polecam Kitsch i Carycę - jesli chcesz sobie potanczyc i wybawic sie, ale to nie jest w ścisłym centrum. Bo jeżeli o to chodzi to faktycznie Cien i Błedne Koło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wiesz, do frantica chodzą rózni ludzie, nie chcę obrażac nikogo ale generalnie najczęściej jest tam ścisk nieadekwatny w moim odczuciu do poziomu klubu w lizardzie masz koncerty na zywo! błedne koło i kitsch są trochę jakby zywiołowe, nie odpicowane itd..! mi sie to akurat podoba a siesta cafe to lokal dla niepalacych, wiec nie wiem czy Ci bedzie odpowiadal, ale robia tam swietna herbate i wszedzie jest mnostwo poduszek i ksiazek:] mozna sie zaszyc...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kitsch i caryca są 5 minut drogi od ścisłego centrum, więc myśle, że mały spacer nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie
heh.. no pisze starowka bo w gdansku tez tak mowimy :) ale ok, to niech bedzie stare miasto :P az w tak bliskim centrum nie musi ale zebym trafila pozniej do hotelu po imprezce :P a co do hoteli... mam jeden na oku, hostel cos tam nie pamietam dokladnie, a moze znasz cos blisko starego miasta i nie drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie
noelia, zaciekawilas mnie ta siesta cafe :) napewno mozna milo tam spedzic czas :) a jak nabiore ochoty na cos \"mocniejszego\" to wybiore sie gdzie indziej :) sprawdzalam rozne knajpki w internecie ale nic ciekawego znalezc nie moglam i tak pytam, krakowiacy i krakiowianki wiedza najlepiej gdzie mozna sie dobrze bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie
a siesta cafe, gdzie sie miesci? caly czas w centrum siedziec nie bede :) jak juz mam pojechac to chcialabym zobaczyc kawalek miasta, ale to w dzien, nocne eskapady wole gdzies blisko centrum, nie daleko hotelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siesta cafe mieści się na Starym Mieście - ulica stolarska:] niedaleko Małego Rynku hmm... szczerze, uważam, że i tak wiekszośc czasu spędzisz pewnie w tych okolicach...a jak chcesz się zapuścic dalej to na pewno tramwajami:] życze udanych wędrówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam o tym, że na stolarskiej w Krakowie jest bardzo fajny klub - Baccarat się zowie. Podobno bardzo często urządzają różnego rodzaju imprezy, nawet samemu można sobie zarezerwować lokal dajmy na to na oświadczyny, Bardzo fajny pomysł, bo niewiele klubów ma coś takiego w swojej ofercie, przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dużo dobrego słyszałem o klubie Baccarat, o którym mówi lindzik. Organizują imprezy dla singli, na którąś z nich chętnie bym się wybrał. Ciekawy pomysł na imprezę, można się zabawić i kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprzey dla singli zabawne zjawisko. Byłam na takiej kiedyś kiedyś w Baccaracie własnie podczas wycieczki do Krakowa. Zabawnie było. Tyle ludzi koniecznie chcących poznać swoją druga połówkę. Ciekawa jestem ile par sie potworzyło tamtego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś na pewno się tam poznał ;-) Ale na takie imprezy warto popatrzyć nieco z przymrużeniem oka, a nie myśleć, że pozna się tego wieczora żonę/męża. Ja też nie lubię bawić się wśród hołoty i dzieciaków cieszących się, że są na imprezie w klubie w rynku. Ale jest wiele takich miejsc, gdzie grają naprawdę dobrą muzykę, a przy tym bawią się tam normalni ludzie, bez chamstwa i równocześnie wystrój wnętrza robi wrażenie. Zajrzyj do tego Baccaratu, myślę, że będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to moze i ja się do Baccartu wybiorę bo jeszcze nie byłam. zazwyczaj do Cienia chodzę, ale cięzko jest wybrać jakiś naprawdę dobry klub. Znacie jakis moze z takimi typu reaggae dancehall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleciła Divę, i na Kazimierzu Singera :) I Jazz Rock, mocniejsze klimaty ;) Kitschu i carycy nie lubię, po pierwsze kamienica w ruinie i lada chwila może podłoga runąć, po drugie ja się bawię raczej w klubach dla hetero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha impreza dla singli?? No to jest jakaś opcja;) słyszałam, że coś takiego jest organizowane, ale nie wiedziałam, że w Baccaracie;/ strasznie mnie to zaciekawiło więc mam do was pytanie, czy takie imprezy dla singli są często organizowane, czy może to była jednorazowa impreza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Nieno, impreza dla singli to w baccaracie przedsięwzięcie cykliczne z tego co wiem, to raz w miesiącu mozna znaleźć na takiej bibie swoja drugą połówkę :) Zainteresowani/zainteresowane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że zainteresowani są hehe. Ja byłam w tym klubie na wieczorze panieńskim i powiem Wam, że było grubo. Chyba najlepszy zorganizowany na mieście wieczór panieński, na którym byłam. No i takie cykliczne imprezy mają fajne, porządni dj-e , a nie chłopaczki, którzy ustawiają sobie playlistę na winmp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z Krakowa
Co do klubów to polecał bym jeszcze Stary Port i klub PRL na Starym mieście; Drukarnię na Podgórzu; Mleczarnię, Alchemię i Krainę Szeptów na Kazimierzu jest jeszcze np. Ryba Babel na miasteczku studenckim, ale to już ściśle sprofilowane klimaty, i nie ukrywajmy - studenci na miasteczku robią straszny syf. A oprócz klubów, jeżeli tylko masz z kim, to polecam Ci wypad na Zakrzówek (15-20 minut od Starego Miasta) - super miejsce na imprezę w plenerze, woda (można pływać), wapienne skały, pięknie! Tu masz wirtualną wizytę z Zakrzówka: http://ZakrzowekMiejsce.notlong.com to zobaczysz w miarę jak to wygląda. Generalnie polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, wypad na Zakrzówek koniecznie musi byc wkomponowany w wycieczke po Krakowie. bez grilla na zakrzówku wypad do Krakowa nie ma sensu. A co do klubów... ja dalej obstaje przy Baccaracie. Teraz w piątek pewnie znowu jakas szałowa impreza będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Jeśli chodzi o fajne miejsce gdzie jest niezły klimat i dobre jedzenie to na warto wybrać się na Kazimierz do Le Scandale. Czasem tam też są organizowane jakieś specjalne imprezy. Uwielbiam koktajle u nich. :) Zwłaszcza Bahama mama duży kolorowy i ładnie ozdobiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styllowka
ja na bieżąco sprawdzam pogodzinach.pl tam są aktualizacje poszczególnych wydarzeń w ciekawych miejscach i opinie o danych klubach itp. zawsze można odkryć coś nowego w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że bardzo fajnym miejscem w Krakowie jest klub Le Scandale na kazimierzu i Scandale Royal przy placu Szczepańskim , fajna muzyka, bardzo dobre jedzenie , no i można ciekawych ludzi tam spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą Scandale są super, fajna muzyka, drinki no i z tego co wiem to sa tam najlepsze imprezy w Krakowie , także warto się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×