Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gigiiiiiiii

Gadżet, który zmiękczy Jego serce...

Polecane posty

Gość gigiiiiiiii

A więc tak... od jakiegoś czasu próbuje przekonać mojego faceta do podjecia pewnej ważnej decyzji na której mi zależy. on zwleka z tym i ma raczej odmienne zdanie, śmieje sie zatem do niego że to z racji na jego twarde serce; zblizają sie jego urodziny, chcialabym sprawic mu jakis fajny gadzet o tej tematyce, zmiekczający serce ;) macie jakieś pomysły? ja przejrzałam stos stron internetowych z prezentami ale nic takiego nie znalazłam, pomóżcie proszę albo zasugerujcie coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
a może jakieś neico bardziej subtelne propozycje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
eeejj no ja poważnie pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wślij mu zaproszenie i napisz że zapraszasz jego na ślub z tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
eee tam Sami, za grosz w Tobie wyobraźni :P Leviatan, pomysłowe ale zupełnie nie w tym rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaa calineczka
zatańcz dla niego taniec erotyczny, potem zrób striptiz, super sex, jakis extra wypasiony alkohol, masaż erotyczny z olejkami i wspólna kąpiel. może zadziała, zmięknie mu serce i wreszcie zacznie przepuszczac Cie pierwszą w drzwiach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
no powiedziałam już :) próbuję go do czegoś namówić, nie do małżeństwa, ani dziecka ;) nie istotne do czego dokładnie, istotne że jest zawzięty i stąd przyszedł mi do głowy jakiś prezent któy symbolicznie zmiękczy Jego serce, a Wy mi tu o takich głupotach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
Calineczko, takie rzeczy to u nas na porządku dziennym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz madralo do czego chcesz go namówic to nie będziemy z analem wyskakiwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffffffff
Nic nie pomożemy, bo żeby znaleźć coś, co symbolicznie zmiękczy jego serce, trzeba wiedzieć o jaką konkretną sytuację chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą kazdy ci powie, ze facet dla loda zrobiłby wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaa calineczka
skoro na porządku dziennym, to czemu nie chce robic tego, co mu każesz?! ;/ okropny ten Twój men... może coś słotkiego i milutkiego zrób, żeby zobaczył jaka z Ciebie kochana, maleńka, kruszynka...? :D jeśli ma mięknąć serce, to wzbudzaj współczucie... :P haha wielkie oczęta pełne łez, białe ciuszki, słodkie loczki, tona błyszczyku na usta i dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
chce, żeby mi na coś pozwolił - zwykła codzienna sprawa, nic związanego z seksem :) nie chce mowic o co chodzi bo nie, to nie ważne :P Ważne są Wasze pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
próbowałam wszystkiego........... :( słodkie oczy, zachcianki..... faktycznie on musi być wredus :P ale i tak go kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigiiiiiiii
noo ale odchodzimy od tematu, nie miało być jaka jestem i mam być tylko jaki prezent mogę mu dać na urodziny. to jak? macie jeszcze jakieś newsy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Całkiem niezłe są kosmetyki, które podwajają przyjemność :) Widziałam też niestandardowe, różne wibratory, które może używać partner i partnerka na raz :) Ciekawa sprawa, ciekawa jestem jakie są odczucia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Pewnie chodzi ci o ten wibrator we-vibe też go widziałam w tym warszawskim sklepie Secret place, tak poza tym całkiem niezłe miejsce. Odkryłam tam krem czekoladowy do ciała musujący :) Po wmasowaniu w ciało potęguję przyjemność płynącą ze zmysłu dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×