Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gigiiiiiiii

Gadżet, który zmiękczy Jego serce...

Polecane posty

Gość gigiiiiiiii

A więc tak... od jakiegoś czasu próbuje przekonać mojego faceta do podjecia pewnej ważnej decyzji na której mi zależy. on zwleka z tym i ma raczej odmienne zdanie, śmieje sie zatem do niego że to z racji na jego twarde serce; zblizają sie jego urodziny, chcialabym sprawic mu jakis fajny gadzet o tej tematyce, zmiekczający serce ;) macie jakieś pomysły? ja przejrzałam stos stron internetowych z prezentami ale nic takiego nie znalazłam, pomóżcie proszę albo zasugerujcie coś fajnego :)

Gość gigiiiiiiii
a może jakieś neico bardziej subtelne propozycje? :O

Gość gigiiiiiiii
eeejj no ja poważnie pytam :(

wślij mu zaproszenie i napisz że zapraszasz jego na ślub z tobą :P

Gość gigiiiiiiii
eee tam Sami, za grosz w Tobie wyobraźni :P Leviatan, pomysłowe ale zupełnie nie w tym rzecz ;)

Gość małaaaaa calineczka
zatańcz dla niego taniec erotyczny, potem zrób striptiz, super sex, jakis extra wypasiony alkohol, masaż erotyczny z olejkami i wspólna kąpiel. może zadziała, zmięknie mu serce i wreszcie zacznie przepuszczac Cie pierwszą w drzwiach? :(

Gość gigiiiiiiii
no powiedziałam już :) próbuję go do czegoś namówić, nie do małżeństwa, ani dziecka ;) nie istotne do czego dokładnie, istotne że jest zawzięty i stąd przyszedł mi do głowy jakiś prezent któy symbolicznie zmiękczy Jego serce, a Wy mi tu o takich głupotach :O

Gość gigiiiiiiii
Calineczko, takie rzeczy to u nas na porządku dziennym :classic_cool:

powiedz madralo do czego chcesz go namówic to nie będziemy z analem wyskakiwać:P

Gość Pffffffff
Nic nie pomożemy, bo żeby znaleźć coś, co symbolicznie zmiękczy jego serce, trzeba wiedzieć o jaką konkretną sytuację chodzi..

z resztą kazdy ci powie, ze facet dla loda zrobiłby wszystko:P

Gość małaaaaa calineczka
skoro na porządku dziennym, to czemu nie chce robic tego, co mu każesz?! ;/ okropny ten Twój men... może coś słotkiego i milutkiego zrób, żeby zobaczył jaka z Ciebie kochana, maleńka, kruszynka...? :D jeśli ma mięknąć serce, to wzbudzaj współczucie... :P haha wielkie oczęta pełne łez, białe ciuszki, słodkie loczki, tona błyszczyku na usta i dawaj :D

Gość gigiiiiiiii
chce, żeby mi na coś pozwolił - zwykła codzienna sprawa, nic związanego z seksem :) nie chce mowic o co chodzi bo nie, to nie ważne :P Ważne są Wasze pomysły :D

Gość gigiiiiiiii
próbowałam wszystkiego........... :( słodkie oczy, zachcianki..... faktycznie on musi być wredus :P ale i tak go kocham ;)

Gość gigiiiiiiii
noo ale odchodzimy od tematu, nie miało być jaka jestem i mam być tylko jaki prezent mogę mu dać na urodziny. to jak? macie jeszcze jakieś newsy? :D

Gość stylonka
Całkiem niezłe są kosmetyki, które podwajają przyjemność :) Widziałam też niestandardowe, różne wibratory, które może używać partner i partnerka na raz :) Ciekawa sprawa, ciekawa jestem jakie są odczucia. ;)

Gość klassi
Pewnie chodzi ci o ten wibrator we-vibe też go widziałam w tym warszawskim sklepie Secret place, tak poza tym całkiem niezłe miejsce. Odkryłam tam krem czekoladowy do ciała musujący :) Po wmasowaniu w ciało potęguję przyjemność płynącą ze zmysłu dotyku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować