Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakmudokopac

zdradzic nie zdradzic?

Polecane posty

Gość jakmudokopac

maz pojechał w delegacje, znlazłam jednak ofertę wycieczki zagranicznej, zadzwoniłam do biura i okazalo sie ze to prawda ze sobie leniuchuje na greckiej wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław z wawy
To że facet cie okłamał nie znaczy jeszcze że cie zdradza. Zreszta jakbyś miała go zdradzić czysto fizycznie to bys to dawno zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha
on ma przyjemność bez ciebie to w rewanżu tobie się należy przyjemność. Jeżeli tą przyjemnościa będzie zdrada to ok. Ale tak na improwizację wątpliwe żeby się udało naprawdę mieć z tego prawdziwą przyjemność a nie tylko przypadkowe j*banie. Poszukaj czegoś wyrafinowanego, na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo_kibic
zdradzaj, a co będziesz się cipać w szczypę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo_kibic
leć do tunezji, to dalej niż grecja, a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
to pewne ze polecial z jakas kobieta jesli chodzi o mnie to wielokrotnie mialam takie propozycje ale nigdy nie zdradzilam meza bo wiedzialam ze moze go to zabolec k...wa jak to jest faceci to swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha
zamiast przypadkowego seksu z byle jakim chłopem lepsze może być zakupienie wibratora, jak już jest to nowego ekstra. I używanie, co ci szkodzi, nawet jak nie lubiłaś dotąd. A po powrocie jakaś drobna uwaga - wiesz nawet godnie cię zastąpił, czy coś tak uszczypliwie uderzającego w jego męską dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
wibrator to nic nowego mam od paru lat, oboje mamy duze potrzeby seksualne ale nie wiedzialam ze on ma az tak wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha
są bardzo różne wibratory taki z końcóweczką do drażnienia dupci masz ? A koreczek analny masz ? A jajeczko wibracyjne masz ? itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
ale po co mi te gadzety? ja chce mu dokopac a nie sie masturbowac pozatym wole normalny sex z krwi i kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
mysle i mysle a moze bym sobie tez w taka delegacje pojechała? jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo_kibic
jestem i z chęcią bym poleciał, ale nie mam na to kasy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
zrobiłabym casting na towarzysza "delegacji", wybrała jakieś niezłe ciacho i wyjechała z nim gdzieś na tydzień.... uśmiech na Twej twarzy, bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
casting swiety pomysł! ale wlasnie kasa sponsorowac nikogo nie mam zamiaru a wiec oglaszam nabor poszukiwany do zdrady w delegacji atrakcyjny, szczuply, wysoki ok 30 wykszalcony- zeby sie nie zanudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
wiesz dla mnie to dziwne że zastanawiasz się nad zdradą ( chociaż jak tak chcesz się zemścić to Twoja sprawa )...a nic nie piszesz na temat tego że mąż zwyczajnie Cię oszukał i sam pojechał ( chyba sam ) na wycieczkę do Grecji ....no sorry ale dla mnie to coś nie halo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
wiem ze nie sam dzwonilam do biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
jasne ze szukam, tylko czy spełniasz kryterium? wiesz ja atrakcyjna jestem z byle kim puszczac sie nie mam zamiaru, jak juz to musze miec z tego 2ną satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
jestem, a dlaczego pojechal z inna nie wiem moze zmeczenie materialem, jak bys jadl codziennie tiramisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek131
pokaz zdjecie jak jestes taka atrakcyjna, albo podaj wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna xxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja bym poszła i zdradziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
własnie che sie odegrac na tym skunksie i udowodnic ze jesetem 100 razy atrakcyjniejsza od tej ździry ktora zabrał ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmudokopac
wacek a ty co spełniasz moje warunki? na forum nie mam zamiaru sie reklamowac, wymiary moge podac 172/55 a zdj to jak twoje zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×