Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włoski łonowe

włoski łonowe

Polecane posty

Gość włoski łonowe

Osobiście uważam, że gładka cipka strasznie mnie podnieca - i moja dziewczyna regularnie depiluje ją ;P Zastanawiam się czy panie lubią jak ich facet ma owłosienie łonowe czy też protestują dlatego że same się poświęcają to dlaczego nie mają robić tego ich partnerzy . Osobiście uważam że nie czyłbym się swojo bez owłosienia - a jakie jest wasze zdanie ? bez czy z ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyanja
Wszelkim futerkom zdecydowanie mówię nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...owlosienie....fuj...wszedzie ale nie tam....ten..zapach..fuj.fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojek joe joe
jąderka też ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze prawiczek jestem
zastanawiamy się z dziewczyną nad rozpoczeciem współżycia i nie poruszaliśmy tej kwestii... jestem w szoku, ale jeśli to wyjdzie na spontanie to nie wiem czy się przygotuje... nie znasz dnai ani godziny ;( porozmawiać z nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki jest najlepszy
sposób na pozbycie się owłosienia intymnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes pl
jestem facetem i nedawno było tak że musze się zabezpieczyć żeby był seks a teraz musze usunąc owłosienie łonowe ... czy Was kobiety to drażni ? bo ja nie mówie o oralu - wtedy zrozumiałbym, ale przy zwykłej i staromodnej penetacji też ? to chociaż prosze powiedzieć co Wam najbardzije przeskadza, że facet ma włosy łonowe? chodze na basen i widze... ale po tym rozpoznaje się faceta aktywnego seksualnie ... ? chyba nie ;P czy usłysze jakieś głosy nie sprzeciwiające się włosom łonowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes pl
mizi69 jeśli jeszcze jestem prawiczkiem, to powiedz mi że nie będzie gafą jeśli będe prawiczkiem w owłosieniu intymnym i strace je przy następnym... takie "pierwsze razy" są spontaniczne i nie moge przewidzieć kiedy... zawsze kiedy będe w domu to moge powiedzieć dziewczynie żeby poczekała bo ja ide zrobić tuning... będzie śmiesznie wyglądało bo tam słońce nie dociera a ja raczej unikam solarium ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będzie gafy
ale możesz też sobie co kilka dni przycinać włoski, nie musi być zaraz na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes pl
to moge zrobić ... dobrze że mam maszynke elektryczną posiadającą trymer ... już wiem do czego się przyda ;P to dobry pomysł - dzięki ... będe musiał się przekonać - może zrobie sobie jakąs fryzurke ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będzie gafy
skaraj stopniowo,żebys szoku nie doznał ;) a później ustalisz ze swoją dziewczyną jak ma być-bo to jej ma pasować nie innym. swoją drogą mógłbyś ją zaskoczyć mocno gdyby się okazało, że ty jesteś wydepilowany a ona nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×