Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nimfa 24

kremy przeciwzmarszczkowe w anglii

Polecane posty

witam, chcialbym was sie zapytac o dobre kremy przeciwzmarszczkowe jakie mozna kupic w Anglii,niedawno stuknelo mi 25 i musze juz niestety zaczac takie stosowac, zwlaszcza ze mam widoczne kurze lapki , ktore ostatnie mi sie znacznie powiekszyly bo wysuszylam sobie skore takim badziewnym kremem a teraz nie moge sobie z tym poradzic,kupilam teraz kremy na dien i noc z garnier nutritionist ale zawiodlam sie jak nigdy bo cignie mi sie po nich skora, jest ok tylko na 5 minut a poznie to tragedia,dziwne bo nieraz stosowalam kremy garniera i zawsze bylam zadowolona ,interesuje mnie jakie stosujecie kremy tu w anglii, z ktorych rzecz jasna jestescie adowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATELENKA
nie jestem w Anglii. ale na pewno kupisz tam tez Nivea Visage Q10 plus na dzień i na noc - bardzo dobre i Olay total effect - koniecznie serum i ewentualnie kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
Mam 27 lat, moge juz stosowac ten krem nivea q10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATELENKA
ladaco, Twój wkład w temat jest jak zwykle bezcenny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATELENKA
Matylda - te kremy mają przedział wiekowy 30+, ale wszystko zależy od stanu cery, autorka narzeka na kurze łapki, dlatego jej poleciłam te kremy ps, ja mam lat 30z plusem i kurzych łapek ani śladu...., dlatego myśle, że trzeba ratować taką 25 letnią cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre sa tez.........
kremy firmy Nr 7, ktore kupisz w Boots:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moze sobie
kremy pzreiwzmarszzkowe wcale nie dzialaja,juz to udowndiono naukowo poszukaj sobie w google. tak wiec uzywaj byle jaki.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki wielkie za rady, 30 lat i zero kurzych lapek zazdroszcze,a co myslicie o vichy , czy to naprawde sa dobre kremy czy tez jakas sciema?musze cos z tym zrobic to wyglada strasznie,zwlaszcza jak sie smieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko ze to tez przez to ze po ciazy bardzo schudlam, na twarzy tez , moze jak przytyje to troche ta skora sie wygladzi,mozliwe to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór przeciwzmarszczkowych kremów ma Christian Laurent, moja teściowa wiem że ich rzeczy kupuje i tak samo ja zaczęłam tę wersję 45 + sobie nakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować!!! To jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×