Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem taka jak myslicie

Uwiodlam wlasnego przyjaciela.....

Polecane posty

Gość nie jestem taka jak myslicie

i mam moralnego kaca...Byl z jakas dziewczyna, wprawdzie dopiero kilka tygodni, moze miesiac ale jednak. A ja chyba poczulam sie zazdrosna, ze mial dla mnie mniej czasu. Znamy sie 6 lat, jest bardzo przystojnym facetem i naprawde podoba sie kobietom ale jakos nie udalo mi sie nigdy byz z zadna przez lata, chociaz nie skacze z kwiatka na kwiatek. Ja tez jestem sama od roku...i hmm nie wiem dlaczego to zrobilam, moze stesknilam sie za dotykiem i bliskoscia faceta, ale mialam ochote na Niego i nikogo innego. Wiec spotkalismy sie u mnie, siedzielismy do poznej nocy i pilismy wino, a ja czulam ze zwariuje, tak go pragnelam jak nigdy wczesniej nikogo. Patrzyl na mnie tak głęboko tymi swoimi oczami, nie umialam sie opanowac. Mialam na sobie biala koszulke, bez stanika widzialam ze patrzy na moje piersi, chyba tez mial ochote na cos wiecej, ale nogdy wczesniej nic takiego miedzy nami sie nie dzialo NIGDY :( Stał oparty o parapet, podeszlam do niego i pocalowalam, najpierw sie zawahal i jakby lekko mnie odsunął, a po chwili przyciągnąl spowrotem i pocalowal tak ze mi sie nogi ugięły. Zdarł ze mnie ciuchy , wyladowalismy na podlodze, przelecial mnie tak jak nikt nigdy wczesniej. Nie wiedzialam ze jest taki zajebisty!!! Pierwszy raz w zyciu mialam orgazm kochajac sie z facetem....powiedzialam mu o tym, przytulil mnie tak mocno....jedna noc, kil;ka chwil - bylo bosko...ale CO TERAZ??!! boze co teraz?? stracilam przyjaciela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba chłop
z tymi pierdulkami to na erotyczny uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
a gdzie wg ciebie jestem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Ee tam. Skoro tak dlugo sie rpzyjazniliscie,to mzoe bylibyscie dobra para :) Ponoc najlepsze malzenstwa to malzenstwa przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
może straciłaś przyjaciela a zyskałaś kogoś bardziej bliskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana gumka
baba chłop :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
a może on tego też pragnął tak samo jak ty tylko też bałł się zepsuć przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
no ale to sie chyba nie powinno zaczac od seksu na dywanie?:( nie wiem, wyszedl rano a ja jakos nie moge sobie znalezc miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba chłop
uczuciowy mialo byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
no topogadajcie szczerze. a moim zdaniem dobrze sie stało bo jeżeli łączy was coś więcej niż przyjaźń to przestaniecie się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana gumka
mnie sie tak zaczelo z mezem moim :) nie gadaj z nim o tym co zaszlo, samo sie ulozy, poczekaj na jego reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
może ty się po prostu w nim zakochałaś?? i dlatego byłaś zazdrosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
tylko jak mam z nim porozmawiac, wiecie co rano mnie jeszcze przytulal kiedy myslala ze spie i gladzil po piersiach...potem chcial mnie pocalowac kiedy wychodzil ale sie odsunęłam, nie wiem dlaczego moze balam sie ze jesli to zrobi to znow wyladujemy w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
jeżeli ci na nim zależy to mu o tym powiedz a jeżeli rano tak sie zachowywał to napewno nie uważa całego zajścia za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
nie bój się swoich uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
ale boje sie co on sobie teraz o mnie mysli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
bo nawet jesli on mial na mnie taka sama ochote jak ja na niego, to jednak on umial sie trzymac na dystans, to ja go sprowokowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Dawaj do niego bo milsoc stracisz i bedziesz zalowac! No jacy niektorzy sa glupi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana gumka
myslisz, ze po 6 latach przyjazni nagle zmienil zadnie o Tobie ? nie sadze :) co ingo jakbys byla pierwsza ktorej wcale nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Skoro sie z toba kochal,a rano - po fakcie,kiedy mial czas na przemyslenie wszystkiego - piescil cie i chcial pocalowac,to znaczyz,e jemu tez zalezy. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
Zapytaj go co o tobie teraz myśli. Przecież tutaj nikt tego Ci nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
bo pierwszy krok najtrudniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak musiało się stać.. oboje siebie pragnęliście, ale to Ty wyszłaś z inicjatywą.. to nic złego.. porozmawiaj z Nim i nie bój się uczuć :) hm.. napisałaś "Byl z jakas dziewczyna, wprawdzie dopiero kilka tygodni, moze miesiac ale jednak." Czyli teraz nie jest z Nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
czy sa tu jacys faceci? gdyby wasz przyjaciolka zrobil cos takiego mielibyscie o niej zle zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
nie wiem czy jest czy nie jest bo o niej nie rozmawialismy ani slowem, ja nie pytalam a on nic o niej nie wspominal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nigdy, przenigdy nie bzyknęła przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
zadwoń do niego i powiedz żre chcesz sie spotkać potem powiedz mu prawde jakie sa twoje uczucia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
wtf wiesz co jakis rok temu rozmawialam o nim z moimi kolezankami, one mowily ze nie moglbyby sie z nim przyjaznic i nie miec ochoty na nic wiecej bo jest cholernie pociagajacy itd. a ja sie wtedy smialam i mowilam ze znam go tak dlugo, ze nie patrze na niego w taki sposob...az tu nagle mi sie odmienilo? ale ja nie wiem CO czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz mozna i tak
ja mam chyba gorzej.mi ostatnio przyjaciel zaproponowal seks bez zobowiazan. znamy sie wiele lat i obecnie zadne z nas nikogo nie ma. stwierdzil ze moglbysmy z tego skorzystac pod warunkiem ze nie bedzie nic wiecej poza seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×