Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ah

Szukam pracy

Polecane posty

Witam, własnie skonczyłam liceum, szukam pracy na wakacje w obrebie slaska, niestety nie mam ksiazeczki sanepid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stac mnie niestety nie mam 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z kraaainy...
To może sprobuj jako hostessa? Albo oglos się jako opiekunka do dzieci? www.niania.pl Duzo dziewczyn sobie tak dorabia :) A moze wykladanie towaru w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chetna do kazdego typu pracy,ale niestety albo cv albo ksiazeczka ,a co ja w takim cv napisze jak jestem po liceum, dopeiro co napisalam mature. ksiazeczka sanepid kosztuje 90zl + podbicie jj przez lekarza medycyny jakies 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullka17
Chciałabym przedstawić biznes, który jest łatwy i przyjemny dla każdego, kto lubi dobrą kawę. Lubisz dobrą kawę? Zarób na tym, tylko ją pijąc. Firma dopiero weszła do Polski - styczeń 2009 więc jest to dobry czas aby rozpocząć współpracę. Wielkie "głowy" MLM, Network Magazynu wypowiadają się bardzo dobrze na temat firmy i przepowiadają jej świetlaną przyszłość. pracujesz przy komputerze wtedy kiedy chcesz. podpisujesz umowę więc wszystko odbywa się legalnie. jesteś zainteresowany? pisz na santoscofee@gmail.com a otrzymasz szczegółowe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullka17
Chciałabym przedstawić biznes, który jest łatwy i przyjemny dla każdego, kto lubi dobrą kawę. Lubisz dobrą kawę? Zarób na tym, tylko ją pijąc. Firma dopiero weszła do Polski - styczeń 2009 więc jest to dobry czas aby rozpocząć współpracę. Wielkie "głowy" MLM, Network Magazynu wypowiadają się bardzo dobrze na temat firmy i przepowiadają jej świetlaną przyszłość. pracujesz przy komputerze wtedy kiedy chcesz. podpisujesz umowę więc wszystko odbywa się legalnie. jesteś zainteresowany? pisz na santoscofee@gmail.com a otrzymasz szczegółowe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×