Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zanetaL

dieta dr Gersona

Polecane posty

Gość irydka
Witajcie, jak dobrze że was znalazłam, szukam kogoś stosującego tę Terapię :-) najlepiej zakupić książkę, w niej jest bardzo dużo cennych informacji, też przeciwwskazania ... chcę ruszyć z tą Terapią u chorego na raka z przerzutami, w tej chwili nie mogę pełną parą, ponieważ ma przerzut do mózgu i to jest bardzo poważne ograniczenie, być może będzie miał operację, jutro idzie do szpitala na badania i się okaże, przez ostatnie dni stosowaliśmy terapię tak na ćwierć gwizdka, czy stosujecie wszystkie polecane suplementy? jeśli nie to jakie stosujecie? gdzie je kupić? czy jest jakiś kontakt z lekarzem przeszkolonym w tej terapii w Polsce? jaką stosujecie kawę do lewatyw? spróbowaliśmy na razie niskodrażniącą, ale chyba trzeba zakupić ekologiczną, życzę wam dużo zdrowia i proszę o rady :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
Pebi, niestety tak był w domu 10 dni i była poprawa, niestety wrócił do szpitala, wiadomość że może mieć operację na głowę czyli są przerzuty zabiła go dosłownie w tydzień, w 2 dni zrobił się tak słaby, że zrezygnowali z operacji +++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Maria
Kochani! Jest rewelacyjny preparat, właśnie z owoców i warzyw, w 100 % naturalny, który zatrzymuje najgorsze choroby! Jest łatwiejszy w stosowaniu od Gersona, i chyba nie droższy, bo taka ilość owoców i warzyw też kosztuje. Powinny być z upraw ekologicznych, żeby kuracja miała jakiś sens...Jak temat Was interesuje odezwijcie się :) Ratujmy tych, dla których jest jeszcze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
Ewa Maria dzięki za info, podaj jakiś link, chętnie poczytam, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×