Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaworznianka1986

Sala weselna Balaton w Sosnowcu

Polecane posty

Bardzo proszę wszystkich o podanie wszelkich informacji tych dobrych i tych złych o sali w sosnowcu przy Balatonie. Zarezerwowaliśmy sobie tam termin na weselicho w 2011, ma być cena 190 zł./os. i bez alkoholu, ciast, tortu i jeszcze napoi 0.4l./os czyli nic. Trzeba dokupić. czekam na opinie (wiem że temat już był. jednak mało info. Pozdrawiam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mloda
ja miałam tam wesele w tym roku i bardzo żałuję, że właśnie tam zarezerwowałam sale. Po pierwsze musisz wiedzieć, że nie ma tam klimatyzacji, tylko są klimatyzatory ( które Pani nazywa klimatyzacją) Jeśli będziecie mieć ładną pogodę, to się tam ugotujecie. Kolejna rzecz to ciekawe jak duże będziesz mieć wesele. U nas było 120 osób i obsługa nie dawała rady. Nie wiem czy zawsze jest taka sama obsługa ale u nas nie byli to z pewnością prawdziwi kelnerzy tylko jakieś młode dziewczyny, które p0rzyszly sobie dorobić do kieszonkowego i dzięki nim mieliśmy bałagan na stolach, tj brak sztuccy, talerze z obiadu pozostawały do godziny 22. Wino do obiadu zostało podane po obiedzie i jeszcze pomylili wina. Do obiadu kupiliśmy wino pół wytrawne, ale zostało podane pół słodkie. Pani z Balatonu jest miła a nawet bardzo ale tylko do soboty, potem tragedia. Nawet nas oszukała. Policzyła wiecej za hotel niz się umawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzo 27
Moim zdaniem klimatyzacja typu multi split jest lepszym rozwiązaniem do domku, koszt montażu tego typu klimatyzacji może jest większy lecz można dokładnie dobrać moc urządzenia do powierchni, agregat klimatyzacji zawsze umieszczany jest na zewnątrz budynku, zobacz jakie parametry tej klimy i zobacz, ja czekam aż mi przywiozą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który steruje klimatyzatorem i kieruje strumień powietrza na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam super salę ale w Dąbrowie Górniczej - Zajazd Kwadrat :) nie daleko z Sosnowca tam jest a dojazd bardzo łatwy i szybki. Warto się wybrać zobaczyć, bo na prawdę jest ślicznie a pracownicy są mega mili i można się dogadać w każdej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×