Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalolaaa

jak to lecialo -sroczka kaszke warzyla...

Polecane posty

fajny topic, mozna sobie przypomniec piosenki jakie kiedys nam mamy spiewaly i jakie spiewalismy piosenki swoim dzieciom, no i pomoc nowym mamom z kolysankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ogóle nie znam żadnej z tych rymowanek ,moja teściowa o sroczce mojemu synowi kiedyś gadała ale ja nie pamiętam jak to leci . ale znam taki Wlazł pies do kuchni i porwał mięsa ćwierć ,a kucharz był tam głupi zarąbał psa na śmierć .I był tam kucharz mądry, co litość w sercu miał, wystawił mu nagrobek i taki napis dał... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten ostatni straszny ile przemocy. Mamy podajcie jakies fajne wyliczanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańcowały dwa Michały, Jeden duży, drugi mały. Jak ten duży zaczął krążyć, To ten mały nie mógł zdążyć. Jak ten mały nie mógł zdążyć, To ten duży przestał krążyć. A jak duży przestał krążyć, To ten mały mógł już zdążyć. A jak mały mógł już zdążyć, Duży znowu zaczął krążyć. A jak duży zaczął krążyć, Mały znowu nie mógł zdążyć. Mały Michał ledwo dychał, Duży Michał go popychał, Aż na ziemię popadały Tańcujące dwa Michały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadą, jadą misie, tra la la la la, śmieją im się pysie, cha cha cha cha cha, przyjechały do lasu, narobiły hałasu, przyjechały do boru, narobiły rumoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę państwa, oto miś, Miś jest bardzo grzeczny dziś, Chętnie państwu łapę poda, Nie chce podać ? A to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoiku na stoliku stało mleczko i jajeczko. Przyszedł kotek, wypił mleczko a ogonkiem stłukł jajeczko. Przyszła pani, kotka zbiła, a skorupki wyrzuciła. Przyszedł tatuś, kotka schował, a mamusię pocałował! **************************************** Mam trzy latka Mam trzy latka, trzy i pół, sięgam głową ponad stół, mam fartuszek z muchomorkiem, do przedszkola chodzę z workiem. Umiem pantofelki zmieniać, rączki myję do jedzenia, ładnie żegnam się i witam, tańczę kiedy gra muzyka. Umiem wierszyk o koteczku, o tchórzliwym koziołeczku i o piesku, co był w polu nauczyłam się w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warzyła sroczka kaszke warzyła temu dała bo malutki temu dała bo ładniutki temu bo wode nosił temu bo pieknie prosił a temu nic nie dała tylko frrrrrr...i poleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warzyła jak ważyla ale spażyła to sobie może żyła w SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temu dała bo kosił temu dała bo prosił ... nie pamiętam całości - pewnie bardziej archaiczna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×