Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee_with_sugar

20sto latki SIE ODCHUDZAJA ! cel - boskie cialo na wakacje ! dolacz i TY... !

Polecane posty

Witam Zakladam ten topik z mysla o mlodych osobach w wieku 20-25 lat. Ja w lipcu skoncze 21 ;) Zalezy mi na tym aby schudnac do wakacji- ok 5 kg. Mysle ze jezeli zmobilizujemy sie teraz zanim lato sie rozkreci my juz bedziemy miec boskie figury ;) Ja od 20 maja przez2dni bylam na diecie kopenhaskiej,ale to nie dla mnie :/ zdecydowanie wole diete mz/1000kcal Zapraszam wszystkich chetnych ! Proponuje takze wpisywac tu kazdego dnia cos zjadlysmy zeby inne osoby mogly ocenic nasze jadlospisy i ew. skorygowac bledy. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam sniadanie-2kromki chleba-jedna z jajkiem i odrobina sosu na bazie jogurtu, druga z serkiem figura i szczypiorem mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez w lipcu 21 skoncze:) schudlam w miesiac ok. 4-5 kg.moja dieta polegala nie na liczeniu kalorii, lecz rezygnacja przede wszystkim ze słodyczy, napojow gazowanych, bialego pieczywa. no i kolacja maks o 18.bralam na poczatku tez proszki, ale watpie czy one sie do schudniecia przyczynily.jadlam male posilki i chyba 3 czy 4 dziennie.no i cwiczenia. mnostwo brzuszkow oraz duzo \"chodzenia\" na stepperze.mam zamiar schudnac jeszcze 4 kg:) oby mi sie udalo:) dla siebie, bo na wakacje i tak pewnie nie wyjade nigdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez w lipcu 21 skoncze:) schudlam w miesiac ok. 4-5 kg.moja dieta polegala nie na liczeniu kalorii, lecz rezygnacja przede wszystkim ze słodyczy, napojow gazowanych, bialego pieczywa. no i kolacja maks o 18.bralam na poczatku tez proszki, ale watpie czy one sie do schudniecia przyczynily.jadlam male posilki i chyba 3 czy 4 dziennie.no i cwiczenia. mnostwo brzuszkow oraz duzo "chodzenia" na stepperze.mam zamiar schudnac jeszcze 4 kg:) oby mi sie udalo:) dla siebie, bo na wakacje i tak pewnie nie wyjade nigdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anka0000 :) fajnie,ze chcesz sie przylaczyc.Ja w sumie planuje tez te 4-5 kg max zrzucic ale na spokojnie :) nie chce zeby mnie jojo dopadlo.Ja staram sie jesc 5 mniejszych posilkow. Damy rade i schudniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez na spokojnie:) teraz od tego odchudzanie to sie wogole odzwyczailam i nie potrzebuje wiele jedzenia:) moze to i zle ale nic na to nie poradze. a urodziny mam 14 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole odchudzanie zaczelam 2dniowa dieta kopenhaska- po to zeby skurczyc zoladek i miec ten kg mniej jako zachete do odchudzania ;) 2 dni niby nie duzo ale naprawde zoladek sie obkurczyl i widze wszedzie mam minus 1 cm ;) a teraz stawiam na mz z duza iloscia bialka,warzyw i owocow. Do urodzin jeszcze daleko;p jak sie postaramy to w czerwcu osiagniemy cel ! ja mam 21 imieniny (Alicji ;) ) i do tego czasu chce juz wazyc 56/57 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej powoli ale na stale. Juz probowalam szybko, ale to zawsze wracalo! A teraz od tygodnia jem to co zwykle, ale w mniejszych ilosciach i odstawilam calkowicie slodycze i fast-foody. A za to wprowadzilam silownie 2razy w tygodniu i codzienne cwiczenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, fast-foody to dno. tez je odstawilam, a z mc donalda jem tylko salatke z kurczakiem:Da kiefys? po dwa cheeseburgery i frytki, do tego shake czy kola. bleeee:) a ile macie wzrostu i ile obecnie wazycie? ja 175 i po schudnieciu 62 kg. chce zejsc do 58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, fast-foody to dno. tez je odstawilam, a z mc donalda jem tylko salatke z kurczakiem:Da kiefys? po dwa cheeseburgery i frytki, do tego shake czy kola. bleeee:) a ile macie wzrostu i ile obecnie wazycie? ja 175 i po schudnieciu 62 kg. chce zejsc do 58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoscina, mysle ze masz idealna wage wiec po co sie odchudzac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale waga nie mowi wszystko! musialabys mnie zobaczyc bo moim celem glownie jest pozbyc sie boczkow i odtluscic uda, ktore mam wielgasne wiec nie jestem tylko na diecie, ale aktywnie cwicze, robie pillingi a wiem ze taka wage bede miala mniej wiecej jak pozbede sie tych okropnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, ja tez mam duze uda:( ale jakos schudlam prawie 5 kg, po innych czesciach ciala widze efekty, np. brzuch mam prawie ze idealny, a nogi jakie byly takie sa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chii
fajny wątek ;) tylko nie dla mnie, bo mam 15 lat XD Ale też się odchudzam, zrzuciłam już osiem kilo ^^ i twierdzę, że jedynie głodówka dalej efekty. Próbowałam innych diet i w jeden dzień schudłam nawet 2 kg,ale co bym potem innego zjadła to już utyłam, więc wolę jeść mało :) 300 kcal, lub 500. To raczej mało, ale inaczej nie chudnę. nawiasem mówiąc mam 162 cm i 42 kg. jeszcze parę kilo i będzie dobrze ^^ Pozdrawiam Wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chii
Dodam jeszcze, iż to, że wczoraj idąc 12 km na spacerze i pijąc przez cały dzień tylko wodę i czerwoną herbatę nie schudłam nawet pół kilo -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie waze ok 61 kg ,chce schudnac do 56 kg bo w takiej wadze czuje sie najlepiej :) zlosnica- nie wieze ze mozesz miec \"wielkie\" uda przy takiej wadze ! ile masz cm w udzie?ja ok 52,5 a daze do 50cm :) p.s- ja mam 174 cm wzrostu ciasteczko20M witamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chi mam nadzieje ze ty sobie robisz zarty z nas! U ciebie to juz jest anoreksja i jedzac 300-500kcal to dlugo nie pozyjesz i na pewno nie bedzie zdrowa a pozniej mala ilosc jedzenia jaka jest juz 1000kcal bedzie powodowalo ze bedziesz tyc! A gdzie sa twoi rodzice ze tego nie widza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.... wazysz 42 kg???????????? Jestem w szoku. To juz przesada. Ja nie wiem ile waze bo nie mam wagi w domu. Wazylam sie jakies pol roku temu u mojego chlopaka. Teraz waze pewnie z miedzy 58 a 61. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 15 lat wogole nie przejmowalam sie swoja figura:) wiadomo ze wtedy sie dojrzewa i takie tam to waga moze sie motac:) i na dodatek zapewne jeszcze urosniesz.ale 42 kg to za malo w wieku 15 lat. bo ja nawet w podstawowce wazylam wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przeraza takie cos! Moim glownym celem to nie jest wychudzone cialo, ale wysportowana sylwetka! Bo taka bardziej mi sie podoba i w takiej czulabym sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co prawda jestem już na innym topiku, ale z hasłem tego łącze się jak najbardziej :D odchudzam się już setny raz, głodówki, 1000kcal, kopenhaska i inne cuda - na każdej 2-3kg w dół a później 2-3 w góre :D w najgorszym momencie ważyłam 65kg, teraz jest już troche lepiej - 59kg, ale jeszcze z 6-7 bym chciała zejśc w dół, obecnie jestem na mż do tego staram się dużo ćwiczyć - biegam 4-5 razy w tygodniu, kończe a6w, jeżdze na rowerku, robie ćwiczenia z hantlami i kręce hula hop mam nadzieje że razem damy rade pozbyć się zbędnych kg :D ja dziś zjadłam owsianke i dwie kromki pełnoziarnistego chleba, w poniedziałek mam egzamin, więc z ćwiczeń będzie dziś a6w, hula hop i hantle przed telewiizorem w ramach relaksu miłego dnia i do usłyszenia wieczorem w ramach podsumowania dnia pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzi panienki chii nie będę komentowała bo to chore 'dązenie do perfekcji' jest powiedziałabym 'zabawne', szkoda mi Cię dziewczyno, obyś kiedyś zmądrzała - podobno ze wszystkiego się wyrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lulla_bye:) milo ze znalazly sie tu dziewczyny, ktore nie chca stosowac diet cud tylko normalne, zdrowe odzywianie:) Ja chyba na stale zagoszcze na tym topicu, tak wiec bede sie na 2 udszielac i miejmy nadzieje, ze moja silna wola tez bedzie podwojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×