Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee_with_sugar

20sto latki SIE ODCHUDZAJA ! cel - boskie cialo na wakacje ! dolacz i TY... !

Polecane posty

ok. Z platkami bylo lepsze. Zjadlam jeszcze malutka marchewke i po kolacji. Zaraz wskakuje do wanny na piling kawowy. Stosuje tez krem na rozstepy bo zawsze jak chudne to pozniej mam z tym problem. Wiec teraz uzywam go zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również uważam że naturalny danone jest nalepszy :D smakuje troche jak biała częśc danone fantasia :P u mnie też juz po kolacji, zamiast jogurtu było mleko z muesli, u mnie dziś koło 800kcal, do tego hantelki i a6w idę męczyć prawo i łacine dalej :/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja wlasnie siedze i pije 3drinka ;) 1dzien w tygodniu robie sobie \"luzniejszy\" i jem wtedy rzeczy ktorych unikam na codzien,dzis sobie pozwolilam na kawalek ciasta,orzechy i drinki. A od jutra znow rezim ;) pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Cos mi te odchudzanie zle wychodzi. Czuje sie jak przed grypa. Kreci mi sie w glowie i wszystkie kosci mnie bola. Nie jest to grypa na bank. Chyba duzym szokiem dla mojego organizmu jest taka zmaina na zdrowe jedzenie i w takich malych ilosciach. Nie martwcie sie. Nie glodze sie. Moze to kwestia przyzwyczajenia. Postanowilam ze dzisiaj na obiad zrobie sobie cos co ma duzo witamin. Poszukam w internecie pzepisu na jakas dobra salatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny fajny topik powstał ja tez mam 21 lat a własciwie na koniec czerwca bede miała tez chce stracic kilka kilo do wakacji, nie duzo tk z 5-7 kilo mi wystarczy zeby pieknie wygladac w nowym bikini i pieknie sie prezentoac na plazy jestem juz na innym topiku ale bardzo chetnie tu sobie z wami popisze bo mile towazystwo tu widze :-) złosnica - ty chyba tez z mojego topiku :-) tez stosuje diete MŻ, probowałam innych ale sa zbyt rygorystyczne dla mnie, tak jem co chce tylko w małych ilosciach, staram sie ograniczyc słodycze i weglowodany, pic duzo wody i w dniach wolnych od pracy staram sie cwiczyc na orbitreku i robic brzuszki nie zawsze moje postanowienia sie sprawdzaja ale nie łamie sie i wracam do diety od zaraz a nie jak to bywało kiedyc od nastepnego poniedziałku :-P mam nadzieje ze bede mile widziana na waszym topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnaca Roza witamy !!!!! :):) ciasteczko- najlepsza jest salatka z kurczakiem ! Ja od dzis znow dietuje-wczorajszy dzien na szczescie mi nie zaszkodzil :) Dzisiaj zjadlam juz 1,5 kromki chleba z jajkiem i serem na sniadanie,potem jablko,pol grejpfruta i plasterek ananasa,i teraz na obiad nozke z kurczaka z ogorkiem+pol lampki czerwonego wina :) Mi zalezy na tym zeby schudnac jakies 3-4 kg i naprawde bedzie bosko :) narazie lece na miasto,potem na zajecia wiec odezwe sie wieczorkiem buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnaca Roze! Ja teraz wcinam obiad. STosuje sie do Waszych rad i jem do 2 godzm po przebudzeniu. Na snadanie platki. Teraz mam obiad i zrobilam sobie salatke. Wszystko do niej wrzucilam. Salata, pomodor. odorek, szczypiorek. Przeczytalam ze ziola przyspieszaja trawienie wiec kupilam bazylie i wiele wiele innych. Nie urzywam soli. Do tego sos do salatek. Wszystko wymieszalam i wcinam. Ma troche dziwny smak,ale pewnie dlatego ze tyle rzeczy tam wrzucilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko20M - strasznie trudne pytanie zadałas :-P taka ilosc dziennego zapotrzebowania kalorii jest indywidualna dla kazdego i zapewne kazda jedna osoba jaką o to zapytasz da Ci inna odpowiedz :-) niekturzy twierdza ze do odchudzania te 1000 kalorii jest idealne :-) ja staram sie jesc niskokaloryczne dania a w tym najwiecej białka i wazyw ze wskazaniem na warzywka :-) jesc co kilka godzin około co 3 zeby poprostu nie byc głodnym :-) nie licze kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak, dzis zjadłam sniadanko: pół banana z jogurtem naturalnym i płatkami do tego kawka 2 sniadanko: jabłko obiad: kawałek pieczonego mieska z polwa pomidora i polowa ogorka swierzego podwieczorek:jabłko zaraz przyszykuje: kolacja: sałatka z ogorka i rzodkiewki cwiczyłam 25 minut( orbitrek i brzuszki) dwie zielone herbatki i napewno z dwa litry wody jak wam siepodoba moj jadłospis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj musialam jesc troche wieCej bo rano z glodu mialam samolot. Rano zjadlam platki. Pozniej dwie lyzki salatki ale mi nie smakowala wiec zjadlam 2 kromki pieczywa (bez tluszczu) z plasterkiem pledwicy i jajkiem. Kolacje juz mialam znowu platki i kilka truskawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko20M - to co ty zjadłas wcale nie wydaje mi sie duzo, ja zjadłam ostatni posiłek o 18.30 i juz mi w brzuszku burczy :-( zaraz sie musze wody napic a co do kopenhaskiej to strasznie rygorystyczna jest niestety i długo mi sie na niej nie udało wytrzymac, 5 dni kiedys ale efekty były widoczne efekt jojo po niej rowniez :-( chyba ze jestes w stanie sie opanowac i po zakonczeniu kopenchaskiej nie zucisz sie na jedzenie tak jak ja to kiedys zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przychodza mi powiadomienia na maila o wypowiedziach na naszym topiku!!!!!!!!! :( Nie wiem jak to bedzie z efektem jojo. Pierwszy raz jestem na diecie. Kiedys robilam tak ze ostatni posilek jadlam o 17 a w dzien jadlam co tylko mi sie chcialo. Ok. Chudlam. Tylko ze po tym mialam efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najlepiej jesc 1000-1200kcal i to i tak jest malo...jedzac mniej bardzo spowalnia sie metabolizm i potem efekt jojo jest niemal gwarantowany ! Wy nie jecie nawet 1000kcal :( Trzeba miec urozmaicony jadlospis-zamiast platkow lepiej rano zjesc chleb razowy z twarogiem/jajkiem i warzywami,potem jablko moze byc,na obiad miesko z surowkami.Po obiedzie dobrze jest zjesc cos bialkowo-weglowodanowego czyli np. serek wiejski z dzemem light/owocami lub ew.kilkoma orzechami.Kolacje najlpiej jesc 3 h przed snem i postawic przede wszystkim na bialko. Ja dzis troche nagrzeszylam->nadprogramowo zjadlam knoppersa,rzadek gorzkiej czekolady i mlecznej z nadzieniem.Od jutra bardziej sie postaram ;) pozdrawiam was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wczoraj zjadłam kawałek ciasta ktorym mnie tesciowa poczestowała, tak jakies 3 godziny przed snem głupio było mi odmówic tymbardziej ze ona nie chce słyszec nic o odchudzaniu he he :-P ale mysle ze i tak nie zjadłam duzo dzis juz w pracy po sniadanku i przy kawce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Mamy kolejny dzien naszej diety. Dzisiaj na sniadanie zjadlam 2 jajka i 2 rzodkiewki i 4 truskawki. Wiecej jak wczoraj. Na obiad mam zamiar zjesc jakas zupke. Nie wiem czy mozna podczas diety.... A na kolacje activie. Posilki staram sie jesc o regularnych porach9.00, 13.00 i 17.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej nieobecnosci mojej. niestety zaczyna sie sezon na sesje:/ Na wadze u mnie 56,5 wiec powoli zblizamy sie do wagi celowej Pozdrawiam z rana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawie ja wczoraj zjadłam za duzo zeby schudnąć za mało natomiast zeby przytyc wiec jak dzis weszłam na wage to wcale mnie nie zaskoczyło ze moja waga stoi :-) a zjadłam wczoraj: sniadanko: stanowczo za mało bo byłam głodna: 2 kromki chleba chrupkiego z połówka banana+ kawka 2sniadanie: jabłko obiad: miesko pieczone z sałatka z pomidora ogorka i papryki podwieczorek: sałatka z kiwi pomarancza jabłka i banana i jogurtu naturalnego kolacja 2 kawałki pizzy wiem wiem duzo :-) dzis natomiast zaczełam od pozadnego sniadania zeby potem nie byc głodnym i nie zjadac znow na kolacje najbardziej kalorycznych zeczy :-P sniadanie: jajecznica z 3 jajek ze szczypiorkiem, natomiast juz bez chlebka :-) na 2 sniadanko bedzie: jabłuszko albo inny owoc potem sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja wczoraj nie moge powiedziec ze dietowalam-bo jadlam z okazji dnia matki deser, kawalek sernika u kolezanki i wino pilam rowniez :P dzisiaj juz bez zadnych grzechow :) koniec z podjadaniem ! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie wymyslonych gazetowych diet sa dobre na chwile :) Odchudzam sie od 3 lat i wiem z doswiadczenia ze strata czasu Odchudzam sie teraz wlasna dieta ktora daje efekty i jestem zadowlona :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Jak co zapraszam na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania2311 - dziekujemy za rade :-) jest słuszna ale chyba nikt tu nie stosuje zadnych smiesznych diet tylko poprostu MŻ i według mnie ona jest najskuteczmniejsza :-) a jaka diety ty stosujesz, moze napisz cos wiecej tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak zapowiadalam staram sie jesc wiecej. dzisiaj bylo tak: sniadanie: Kromka chleba razowego i losos w pomidorach (100g) obiad: Jedna parowka, salatka z marchewki, jogurtu naturalnego, 3 rzodkiwek i odrobiny szczypiorku. Zaraz biore sie za liczenie kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na objadek zjadłam kilka rozyczek brokułów i piers z kurczaka w panierce zesamowej ciasteczko20M - wiesz moze ile taka mała piers moze miec kalorii smazona na oliwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Dziewczyny nie uciekac mi z topiku tylko piszcie jak wam idzie ! u mnie raz jest lepiej,raz gorzej.Dzisiaj jadlam glownie owoce i warzywa ale cos mi sie zoladek buntuje i nawet niewiem why?chyba z 4 x dzis bylam w kibleku :P dzis ide na impreze i mam zamiar wypic kilka drinkow dlatego ograniczalam kcal przez caly dzien.Zreszta duzo napewno wytancze ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki, jak Wam idzie? U mnie od kilku dni poszło w ruch niezdrowe jedzenie, jakieś ciasteczka i ptasie mleczko. Mam nadzieję że to przejściowe:) Dzisiaj na wadze 56,5. Do 20 czerwca planuję ujrzeć na wadze 55 kg i tak trzymać przez wakacje:) Wczoraj: - śniadanie: płatki na mleku - uczelnia: 4 kawałki pełnoziarnistego Vasa, 4 plasterki polędwicy, pomidor, pół batonika CRUNCHY - dom: 2 ziemniaki młode, pomidor, plaster boczku, jajko, plasterek sera, trochę cebuli, słodycze:ptasie mleczko(4). - kolacja: 3 plasterki sera, pieczywo vasa, trochę twarożku Aktywność: 3 h opieka nad 10 miesięcznymi bliźniaczkami :) Dzisiaj w planach 8.00 - owsianka, kromka vasy z serem i ogórkiem (, trochę galaretki truskawkowej, czerowna herbatka, 12:00 - owoc, galaretka, kawa z mlekiem 14:00 - 10 kawałków penne, szpinak, pomidor, łyżka śmietany, plaster sera (koniec z serem na 2 tygodnie!!!), mięta 18:00 - gotowane marchewki, galaretka, owocowa herbata. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×