Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lokotibet

LUDZIE!!! patrzcie co robią wasze dzieci,zacznijcie je w końcu wychowywać!!!!

Polecane posty

Gość dobry temat
szkoda żeby przepadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chica te pannice
mozna sobie obejrzec na you tube, badz na google video, sylwusia byla the best :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj.........Sylwusia
która "chciałaby by jej chłopak kupil jej koronę na rodziny, bo prawdziwe księżniczki noszą korony" to już legenda.............. . Mace rację Kobietki. Od siebie dodam jeszcze tylko kilka zdań. Dzisiejsza "młodzież" charakteryzuje się również: - totalnym brakiem poszanowania tak swojej jak i cudzej własności, - arogancją (zwłaszcza niepokojąca sprawa dziewczynek) i chamstwem, wręcz rynsztokowe słownictwo - brakiem szacunku wobec osób starszych niż one to tylko trzy dodatkowe owoce hodowania jakie przytoczyłam - te najbardziej rażące poza już wymienionymi. A sporo by się tego uzbierało jeszcze. Mam Znajomą z Dziewczynką w wiek lat 14. Bardzo mądra, inteligentna, ułożona, dobra Dziewuszka. Stosuje się do obowiązujących "kanonów mody szkolnej" jednak dość nawet stonowane to wszystko, kolorystycznie styl królujący wśród młodzieży - ostre kontrasty, ostre barwy dodatków. Ostatnio pomalowała sobie usta na wściekle czerwony kolor i to w dodatku w zbyt dużej ilości pomadki. Oczywiście pod presją koleżanek............jak zobaczyłam zdjęcia i powiedziałam Jej, że nie do twarzy Jej w tak ostrym makijażu powiedziała mi "wiem ciociu, ale wiesz jak to jest...........jak bym się nie ubierała "na czasie" choć i tak staram się wybierać ciuchy nie wyzywające i wówczas sprzeciwiła się nałożeniu tej szminki, to bym od razu była nie na czasie i wyśmiana" na co ja Jej odparłam "a jak Ci każą iść do łóżka z chłopakiem i jak nie pójdziesz to będziesz nie na czasie to też ulegniesz?" odparła "to co innego............bo robienie tego na siłę może się skończyć źle dla mnie na przyszłość".........szczena mi opadła, nie spodziewałam się tak mądrej jak na Jej wiek i dzisiejszy świat odpowiedzi.......... Ale to jaka Dziewczyna dziś jest, to zasługa Jej Mamy i Taty........choć nie powiem jest i była trzymana "krótko", ma wpojone zdrowe zasady i ma szacunek do Rodziców, nawet (czasem Jej się zdarzają momenty buntowania się i walki z Rodzicami) jak czasem się stawia i próbuje "zahukać" Rodziców (przykład - też koleżanki, którym wolno wszystko, dostają wysokie kieszonkowe i "załatwiają" wszystko awanturami, a Rodzice ulegają), od razu jest skutecznie pacyfikowana................także da się............jeśli się tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Parę dni temu był to temat o póxnomwiących dzieciach. jakas matka chwalila się, ze jej dziecko w wieku 2,5 roku slabo mowi, ale świetnie gra na komputerze :o Cóż można powiedzieć o takiej matce? Wystarczy poczytać kilka kontrowersyjnych tematów, aby zobaczyć, jaki poziom jest tu prezentowany. Żadko kiedy pojawiaja się argumenty merytoryczne, najczęściej jest tu obrażanie i obrzucanie wulgaryzmami. jak mozna wychować dziecko przy takiej umiejętności prowadzenia dyskusji? Przeciez jeżeli czegoś dziecku zabraniam, to muszę to poprzeć odpowiednimi argumentami. Jak to zrobi mamuśka, która potrafi obcej, dorosłej osobie, której nie zna napisać "jesteś pierodl* itd" Inna sprawa, na którą kiedyś zwracałam uwagę, to pojawiające się postulaty "nie interesuj się innymi, tylko sobą" (oczywiście najczęściej również z użyciem niecenzuralnych słow)Jak chcemy wychowac nasze dzieci na wrażliwych ludzi, jeżeli nie mają się rozglądać wokół siebie i dostrzegać rzeczy ciekawych/smutnych/kontorwersyjnych? Nie możemy przechodzić nad wszystkim do porządku dziennego i traktować, to jako normę. Czternastolatka w ciąży? Spoko, nie twoja sprawa, każdemu może się przydarzyć. Żle wychowane dzieci sąsiadki? Nie twoja sprawa, patrz się na swoje. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenowa dama
czemu się tu dziwić, wystarczy wejść na jakikolwiek portal społecznościowy , blogi, albo choćby n-k ... od razu widać jaka kooltura tam panuje :O a co do n-k , to kiedyś inaczej podchodziłam do tego portalu, ale odkąd wprowadził punktację, ocenki itp bzdury, to widzę że sami dorośli ludzie podkręcają ten rodzaj lansu .. podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×