Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hadaja

co odp na pyt jak sobie radzi pani w trudnych sytuacjach?

Polecane posty

Gość hadaja

Dodam ze nie mam doświadczenia zawodowego takiego , że miałam powazne stanowiska. We wtorek ide na rozmowe i nie wiem co bym miała odp gdyby padło takie pytanie?? pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze gmerasz sobie
paluszkami w muszelce, co cie uspokaja i odstresowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadaja
a moze ktos cos napisze sensownego? prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna historia
słuchaj, ale to nie może być tak, że ktoś Ci powie co masz odpowiedzieć. To musi być Twoja odpowiedź, tak jak Ty sobie radzisz z problemami. Pomyśl jak sobie radzisz z problemami w prywatnym życiu a nie w zawodowym (skoro takiego nie masz). Czy analizujesz, czy wprost przeciwnie działasz od razu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadaja
no szczerze mówiąc to szybko się denerwuje jak coś mi nie wychodzi ale tego nie powiem. Hmmm ale staram sie przeanalizowac daną sytuację i wybrnąc z niej z najbardziej optymalnym rozwiązeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
powiedz, że mobilizują cię do znalezienia rozwiązania i tak długo nad nimi pracujesz aż przestaną być "trudne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadaja
nie miałam do czynienia z niewiadomo jakimi sytuacjami które by mi stwarzały problem. Jeśli chodzi i zycie codzienne to poprzeklinam sobie troche a jak dojde do siebie to rozwiązuje problem. ale takiej prawdy nie napisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×