Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanWiktor

Uległą, która bdsm zapraszam do korespon

Polecane posty

Witam! Jestem inteligentnym,wysokim, przystojnym, wrażliwym, doświadczonym 36-letnim dominem. Co zrozumiałe i oczywiste wymagam całkowitego posłuszeństwa od uległej, potrafię być jednak cierpliwy, szczególnie jeśli jesteś początkująca. Interesuje mnie stały układ, oparty na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji. Na początek proponuję krótką wymianę korespondencji,a docelowo w grę wchodzi także służba u Pana. Najlepiej z okolic Łodzi, Warszawy. Wiek 20-32 lata. Nie wykorzystuje bezmyślnie swojej pozycji wobec uległej. Szczegóły w korespondencji. Jesteś zdecydowana, pisz.Zasady ustalam ja, ale zapewniam Cię nie są wygórowane.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zadziałał chochlik, ale mam nadzieję, że osoby zainteresowane wiedząc w czym rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam temat. Dla zainteresowanych: Nie jestem sadystą, nie traktuję uległej przedmiotowo. Potrafię dać rozkosz Twoim zmysłom. Przy mnie poczujesz się całkowicie zdominowana, ale i bezpieczna. Nic nie będzie od Ciebie zależało, ale o nic nie będziesz musiała się troszczyć. Twoje oczy będą płonąć z zachwytu, błagalnie prosząc o ciąg dalszy zabawy, ale i z niepokojem oczekując co będzie dalej... Potrafię przytulić, docenić oddanie. Daj sobie szansę, na wartościową znajomość. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagasik
ty zboczony fryclu...idz sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×