Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dxcxc

mam 26 lat a nigdy nie miałem dziewcvzyny

Polecane posty

Gość gość
cnotde stracilem majac 11 lat gdzie ty sie obrac asz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaTERESA Z kaktusem
Ahahahana ja sie juz teraz nie dziwie, ze faceci coraz pózniej teraz traca cnotmix, myslałem, ze cos z nimi nie tam, ale przeczyyalem wpis jakiejs malolaty w kwesti co usi facet,zeby zar..ac. normalnie leże i kwicze. Nawet nie próbuje zgadnąc jak wyglada ra malolata od tych wymagan, obawiam sie żenuy. Hahaha Gość 2014.05.29 uzupełnienie 1.taniec 2.gimnastyka i ciało wysportowane 3.pływanie 4. narty 5. znajomość fizjologii seksu 6. oczytanie i jakieś wykształcenie, minimum średnie 7.gra na gitarze i śpiew biesiadnych piosenek np. Kocha się raz Hahaha, on ma zamoczyc czy wygrac Talent Show? A jwslj spel i te wszystkie waru mi to padnie wasze , on ma malego wacka albo on jest oziębly w lózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cenurionisław
Sam nigdy nie miałem dziewczyny mimo 27 lat. Nie lubie ot tak zagadywać do randomowych lasek. Jestem z tych co wolą poczekać na jakiś znak z ich strony i wtedy przejsć do działania. Wtedy poprostu wiem że szanse powodzenia takiego podrywu mocno wzrastają zaś związek który mógł by z tego wyniknąc (być może) bardziej stały. Problem w tym żadnego takiego znaku nie dostrzegam wiec i nie podbijam. A skąd ten brak zainteresowania? Nie wiem. Jestem całkim przystojnym facetem. Może laski patrzą dzisiaj już tylko na modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenurionisław dziś Zapewniam Cię że gdybyś miał nawet te 7/10 to brzydsze laski na ciebie zwróciły by uwagę. Poporostu nie jestes przystojny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wysyp desperatow dzis jakby lepszych tr!atuw niebylo do ajencji tam waszo miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeczny12435
Tonie znaczy , że z tobą jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gejem nieinteresuja mnie kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×