Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaPysia3008

urozmaicenie seksu D

Polecane posty

Gość misiaPysia3008

jestem z facetem 7 miesiecy. na poczatku chcialam sie czesto kochac,sama zaczynalam go uwodzic itd...a z czasem stracilam ochote...czasem nawet mi tego nie barkuje, wole sama sie bawic. oczywiscie kochamy sie, ale czesciej z jego inicjatywy. to bardzo dziwne!! z poprzednim chlopakiem kochalismy sie po 3 razy dziennie prawie codziennie!! uwielbialam to z nim robic. a teraz nie wiem co mi sie dzieje..ja mam 19 lat!!!!!czy to taki wiek ze ekscytacja seksem zanika na jakis czas i liczy sie uczucie,a potem wraca wsyztsko do normy. czy ze mna jest cos nie tak?? seks stal sie dla mnie nudny, przereklamowany... zaczelam wspolzyc w wieku 17 lat i robilismy to czesto, dlugo i duzo. czy to przez wyzycie sie na jakis czas teraz am takie objawy? czy moj poped wroci do normy?co moge zrobic aby byc znowu taka podjarana na mysl o seksie?? dodam jeszcze ze moj obecny facet ma 27lat, jest przystojny, ladnie zbudowany, fajny facet!!!! wiem ze mnie kocha, ale boje sie ze ktoregos dnia pojdzie do innej. doradzcie mi cos..plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camei
myślę że to może z twoimi uczuciami do niego jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaPysia3008
to moze byc powodem? kocham go...i nie chce go stracic prze seks...mam nadzieje ze to chwilowa 'ozieblosc' z mojej strony... czy kiedykolwiek mieliscie podobny problem?? i jak go zwalczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camei
spróbuj za nim zatęsknić tzn. nie uprawiajcie sexu przez jakiś czas, to dobry sposób podobno, moja koleżanka tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×