Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla którego warto jest żyć..

prosze o odpowiedź....

Polecane posty

Gość dla którego warto jest żyć..

Jesli firma do ktorej składałam swoją aplikacje dała termin składania dokumentów do jutra, to ile byc moze musze czekać na tel od nich w celu zaproszenia mnie na rozmowe kwalifikacyjną? Ktoś sie orientuje jakis czas mniej więcej musi upłynąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananana
Różnie czasem za parę dni dzwonią a czasem nawet po dwóch misiącach. Zależy co to za firma. Jeżeli jakaś mała, zatrudniająca kilka osób to przeważnie dzwonią za parę dni. Duże korporacje raczej nie śpieszą się. Urzędy dość szybko zapraszają na rozmowę - do dwóch tygoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla którego warto jest żyć..
to własnie mialam na myśli urząd...czyli do 2 tyg...czyli pozostaje mi trzymać kciuki i cierpliwie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananana
A jaki to urząd? Wcześniej wrzucają do BIPu jeszcze listę kandydatów spełaniających wymagania formalne. Czyli tych osób które mają np wykształacenie takie jak podali w ogłoszeniu. Odrzycają te podania które są nie podpisane albo nie zawierają oświadczeń o niekaralności. Jeżeli jest dużo kandydatów to czasem nie zapraszają wszystkich. A ta lista pojawia się już parę dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla którego warto jest żyć..
policja! Ja spelniam wszystkie wymagania odnosnie wykształcenia no i dopilnowalam by nie brakowalo niczego czego wymagali, wiec chyba sie odezwa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananana
to pewnie Cię zaproszą ale wiesz jak to jest z tym konkursami w urzędach.... trzeba mieć dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×