Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioletkaaaaaaaaa

szkolenie z POKL

Polecane posty

Gość wioletkaaaaaaaaa

Mam pytanie, czy ktoś orientuje się w szkoleniach z EFS-u.Czy będąc na stażu mogę skorzystać ze szkolenia dla bezrobotnych? Formalnie na stażu ma się statut bezrobotnego. Staż mam do 15:00 a szkolenia odbywałyby się wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananana
chodzi Ci o szkolenia realizowane przez Pup? Wydaje mi się że możesz iść na takie dopiero po skończeniu stażu ale najlepiej zapytaj w pup. A jeśli masz na myśli udział w projektach realizowanych przez różne instytucje - np izby gospodarcze, urzędy gminy czy inne to wszystko zależy jakie wymogi są stawiane kandydatom. Izby gospodarcze robią przeważnie szkolenia dla osób zatrudnionych na umowę o pracę i ma to na celu usprawnić ich działania. Ostatnio natknęłam się na projekt realizowany przez GOPS. Skierowany dla osób korzystających z pomocy społecznej. Sama szukam sobie jakiegoś szkolenia i dochodzę do wniosku że mają trochę śmieszne wymagania. Szkolenie z księgowości np jest skierowane dla osób z doświadczeniem w tej dziedzinie. Trochę to śmieszne bo wydaje mi się że takie osoby nieczego nowego się na takim kursie nie dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×