Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rencista.

Szukam pracy, jestem rencistą.

Polecane posty

Gość rencista.

Witam, mam 32 lata.Ze wzgledow zdrowotnych jestem na rencie ale jestem zdolny do pracy.Czy są jakies prace dla rencistow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjhjhghgh
skoro jestes zdolny do pracy to za co ta renta?????? moja mam jest ciezko chora i nie chcą jej dac renty, a takiemu jak ty dają, i gdzie tu sprawiedliwosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk9
do rencisty Co umiesz i co chciałaby robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rencista.
nie pogardzilbym zadną pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j też jestem rencistą. Ale jestem pracowity, nie unikam wysiłku i ze względu na zarobki zawiesiłem ją. Nie rozumiem oburzenia jednej osoby która twierdzi że skoro jest zdolny do pracy to nie powinien dostawać. Ja mam porażenie mózgowe, niedosłuch, niedowłady, słaby wzrok - ale na szczęście spotykam na swojej drodze dobrych i porządnych ludzi a nie takich zacofańców zawistnych jak ty. Niektórym się renta po prostu należy, bez względu na to czy są zdolni do pracy czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK9
Proponuję network markieting, mój sponsor też jest rencista, kolega ma SM ale daje rady i dobrze zarabia w tym biznesie. Wszystko zależy od nastawienia Podaję stronę: www.branica.pl można poczytać, nawet zadzwonić i zapytać o wszystko. Mnie można pisać i taż pytać: jk9.1937@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje pracę jako
parkingowy lub ozorca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje pracę jako
dozorca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×