Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna egoisty

zerwac z nim??

Polecane posty

Gość kiwi niedojrzałe
ale wiesz, wydaje mi sie ze to kobieta robi z faceta egoiste. ja za czesto chcialam brac mu do buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzyjna-dziewczyna egoisty
kiwi tak, ma ze mna za dobrze...lubie mu robic dobrze itd. ale doszlo do tego ze mojemu chloapkowi zaczal sie bardziej podobac french sex, (podczas ktorego ja nic nie mam) niz normalne bzykanko. i jeszcze on potrafi stwierdzic, ze to ja jestm egoistka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi niedojrzałe
u mnie jest to samo. zastanawiałam się nad kupieniem mu viagry - to wydluza stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi niedojrzałe
ale wiesz co? jak zaczynam interesowac sie kims innym, to nagle przyznaje mi racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzyjna-dziewczyna egoisty
moj byl nawet u seksuologa, niewiele pomoglo... namawiam go na wizyte u innego ;) trace powoli nadzieje co to za facet, co nie potrafi zaspokoic swojej kobiety??!! Moj chlopak jest wrazliwy, czuly, taki Misiek. Chacialbym zeby w lozku byl troche bardziej 'meski', chyba nie ma na to lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi niedojrzałe
no wiem, że tacy są. ja nie umiem z nim zerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzyjna-dziewczyna egoisty
ja chcialabym to zakonczyc,ale go za bardzo kocham. Glupia jestem i tyle. Dzisiaj znowu mielismy spiecie, pogadam z nim jutro, zobaczymy co z tego wyniknie. Pewnie nic... Zaraz ide spac, zacznie mnie obejmowac, przepraszac, ja zaczne go odpychac i on stwierdzi, ze nawet nie wie o co mi chodzi :/ tak to u nas wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi niedojrzałe
nie martw się, jak z nim zerwiesz, w mig zrozumei o co chodzilo. ja nie zerwę, bo to jest dosyć glupie, zeby seks był jedynym minusem w udanym zwiazku i jedyna przyczyna konca. nie umeim tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja.zaraz ide do lozeczka
ja po seksie dziewczynki. wzięłam prysznic i położyłam się nago spać.on poszedł po mnie i przyszedł do łóżka.po oddechu słyszałam , że jest podniecony i był seksik.całkiem spoko.doszłam.hehe. ale mam trochę wyrzuty sumienia bo wiem że on chciałby żebym ja była na górze ale te pierdolone kompleksy mi na to nie pozwalają a poza tyym nie potrafie się poruszać na górze :( ale było ok. miły poranek.jemhy śniadanko i uciekamy do pracy.zobaczymy jak będzie dzisiaj. oby nie przerwa na tydzień :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasznie wam współczuje
jestem starszy od mojej dziewczyny 11lat, jestesmy juz ze soba prawie rok, na samym poczatku rozmawialismy o współrzyciu, o tym ze powinno wynikac z miłosci a nie z checi zaspkojenia, dlatego pomimo dziwnych i trudnych poczatków wszystko sie układa , kluczem do sukcesu nie jest czekanie na partnera i wyciagniecie jak najwiecvej dla siebie, układ jest odwrotny tzn "chce dac jak najwiecej" i to działa w dwie strony dlatego jest tak niesamowicie , kochamy sie na rózne sposoby nawet w wannie i ciagle realizujemy nowe marzenia erotyczne, ale spoko bez perwersji:P a mój wiek wcale nie osłabia mojego libido, wrecz przciwnie ,jes,li tylko mamy na to czas kochamy sie godzinami. bo jak jest przyjemnosc z krótkiego ruchanka, tak czy inaczej , nawet jesli nie dojdziemy razem albo jesli któros z nas , to i tak najwieksza przyjemnosc mamy z kochania sie a orgazm to miły dodatek :) (oboje palimy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzyjna-dziewczyna egoisty
do 'strasznie wam wspolczuje' 'jak tylko mamy czas kochamy sie godzinami'... gratuluje i zazdroszcze. Widzisz, u mnie nawet to nie jest problem tego czy ja dojde czy nie, ale tego ze to wszystko trwa ok 10 min (gra wstepna + stusunek), niezaleznie czy kochamy sie po raz pierwszy czy drugi :( Moj chlopak wszystko robi tak szybko, od razu przechodzi do rzeczy, widze, ze juz nie moze wytrzymac, ze nie sprawia mu to za duzo radosci wiec juz nawet nie mowie zeby bawil sie ze mna troche dluzej... nie wiem jak mam z nim rozmawiac, mowilam, ze potrzebuje wiecej czasu itd, ale on nie wie jak sie za to wszystko zabrac :( ehhh, all I want is cry :( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasznie wam współczuje
do andaluzyjna-dziewczyna egoisty odpowiem tak, robi to na co mu pozwalasz przypomnij sobie jak było z wami na poczatku czy od razu pozwalałas mu na wszystko?? czy musiał sie pomęczyć..? TY graj role niedostepnej pozawlaj ale po kolei powoli nie pozwól sie spieszyc, facet jak jest w potrzebie to zrobi wszystko zeby dostac to na czym mu zalęży, a jak dostaje zbyt łatwo to tego nie docenia, zagraj ozięłbłą, to nie jest łatwe ale tez nie zbyt trudne Wy kobiełki tak potraficie :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzije, ze autorka ma juz nowego faceta i jest szczesliwa mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×