Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oskar20

Do odważnych, dojrzałych kobiet

Polecane posty

Witam, zgodnie z tematem, mój post kieruję do kobiet ok. 30 roku życia (mniej więcej - ale to dolna granica), które są ciekawe świata i nowych doświadczeń. Jestem młodym, dwudziestoletnim mężczyzną, którego fascynują dojrzałe kobiety. I, jak można się domyślić, takiej właśnie szukam. Zdecydowałem się napisać swoje \"ogłoszenie\" tutaj, na forum, ponieważ jestem pewien, że zagląda tu sporo interesujących kobiet, które nie boją się spełniać swoich fantazji i pragnień. Wprawdzie, wiem, że pewnie zaraz posypie się masa głupich komentarzy, ale, aby uniknąć nieporozumień, zarejestrowałem się jako użytkownik, aby jednoznacznie pokazać, że moja \"oferta\" jest poważna. Właśnie. \"Oferta\" ? Pewnie zastanawiasz się, co może Ci zaoferować taki młody mężczyzna jak ja ? Myślę, że całkiem sporo. Można ze mną porozmawiać na masę tematów, i to nie tylko te dotyczące moich zainteresowań . Lubię dobrą literaturę, głównie fantasy (ale nie tylko) a także kino, szczególnie w postaci Martina Scorcese, Pedro Almodovara czy choćby F. Coppoli. Ponadto, lubię się śmiać, więc raczej trudno się ze mną nudzić, bo z reguły mam wiele pomysłów, aż ciężko niektóre zrealizować Szukam kobiety, która chciałaby się poczuć doceniana, z którą możnaby spędzić miło czas jedząc wspólnie kolację, oglądając film, a także uprawiając ... No właśnie. Nie ukrywam, że seks jest dla mnie integralną częścią życia i chciałbym móc cieszyć się nim właśnie z taką pewną siebie, dojrzałą, znającą swoje potrzeby i raczej bezpruderyjną kobietą. Pewnie interesuje Cię jak wyglądam. Cóż, nie jestem desperatem, że muszę szukać kobiet przez Internet, i to w dodatku starszych Jestem szczupłym, myślę, że w miarę przystojnym młodym mężczyzną, z pewnym już jednak doświadczeniem, wcale nie tak małym jak się okazuje. Raczej trudno mnie zaskoczyć, bo wbrew pozorom, mam już trochę interesujących historii za sobą, ale cóż, może akurat Tobie się uda :> Ogólnie rzecz ujmując, nie odstraszam aparycją, a już tym bardziej - zresztą - usposobieniem Dodam tylko, że nie interesuje mnie jakakolwiek forma sponsoringu. Krótko mówiąc, nie obchodzi mnie Twój stan materialny, jak również cywilny. Nie szukam bowiem związku, a przygody. Jestem z natury dyskretny i tego samego, zresztą, oczekuję od Ciebie. Może to Ty jesteś właśnie tą, której szukam ? Pozdrawiam, Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfajgag
ja chetnie bym cie poznala jestem rok mlodsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem ludzi
dla których wiek jest tak waznym kryterium. Przeciez czesto sie zdarza,ze 30latka jest mniej madra, interesująca i ma mniejszy temperament niz 20latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę, że wiek jest tu najważniejszy. Aczkolwiek, faktem jest, że kobiety będące ok. 30 roku życia są zdecydowanie bardziej aktywniejsze, zarówno seksualnie jak i mentalnie, tj. potrafią dojrzeć wówczas do pewnych spraw i nabrać do nich, jakże potrzebnego, dystansu. Nie dyskwalifikuję jednak kobiet, które nie mieszczą się sztywno w powyższych ramach. Jeśli któraś z was chce się ze mną skontaktować - nie widzę problemu - napisz albo tu, albo na mój adres e-mail, tj. mam20lat_89@o2.pl. Pozdrawiam, Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka76
Oskar skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie znam takich stron zbytnio, więc gdybyś miał jakiś namiar - odezwij się. Koka76 : jestem z lubuskiego, ale ostatnio przebywam we Wrocławiu. Myślę, że w obecnych czasach odległość to już nie taki problem. Pozdrawiam, Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.mydwoje.pl tam amsz test na zgodnosc charaktwerow.. ;) No ale ty szukasz przygody,nie stalego partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do końca jest tak, że szukam jedynie przygody. Ale fakt faktem, że ciężko bym będąc 20 latkiem chciał zdecydować się na stały, iluś-tam-letni związek i stąd to, co napisałem powyżej. Myślę, że jestem w ten sposób zwyczajnie uczciwy i trzeźwo podchodzę do rzeczy. Pozdrawiam, Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przypominam się, bo widzę, że temat utonął gdzieś w czeluściach Kafeteryjnego forum :) Oczywiście, moja oferta jest wciąż aktualna, dodam, że można się ze mną skontaktować także poprzez GG : 5213814. Mam także Skype, ale podam już konkretnej osobie. Pozdrawiam, Oskar20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×