Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurde faja

U Was tez tak jest ?

Polecane posty

Zawsze klade mleczko do demakijazu i tusz do rzes na pralce . Zawsze . I ostatnio patrze, nie ma. o kurwa, myslalam ze wyjde z siebie . Zapytalam siostry, ona nie wie gdzie jest, matki - to samo, ojciec mowi ze tez nie chowal . No to kurwa nie wiem . Wsiaklo ? I nawet ja tego nie moglam gdzies przelozyc, bo to akurat ZAWSZE tam jest . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz problem masakra po prostu. Może gdzieś spadło za pralkę albo coś, a po drugie trzymaj takie rzeczy u siebie w pokoju to nie będą ginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza123
albo spadlo za pralke albo ci siostra wziela, tylko sie przyznac nie chce, u mojej kumpeli tak jest siostra jej bierze rzeczy i znaduje w jej kosmetyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie patrzylam za pralka, bo duzo rzeczy tam spada . i dlatego najpiew tam patrze, a potem robie szum . wczoraj wrocilam pozno, a nie pojde spac jak sie nie zmyje z twarzy, bo tak nie umiem . i musialam sie meczyc w nocy z woda i mydlem ;/ dzis tez sie oszukalam i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza123
na pewno Ci siostra wzieła, zobacz w jej rzeczach, wiem ze tak sie nie powinno robic ale jesli nikt nie brał i nie spadło ani nigdzie nie schowane to pewnie ona, a ile ma lat siostra? I ile masz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×