Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegrzeczna p

uwiodłam chłopaka przyjaciółki p

Polecane posty

Gość lubiany
zgadzam się, to ten koleś zrobił was w ch... :P on skorzysłąt 2 razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak
nie 2 razy tylko sprobował 2 dup w tym przypadku cip ale nie czepiajmy sie szczegołow bo wiedza kto z kim co gdzie i jak robił nie jest nam potrzebna... no ale dlaczego nie 2 razy bo ta pierwsza co miała nówke sztuke to z nim regularnie sie ten tegez...a ta druga co kocha ta pierwsza to była jednorazowa jak papier toaletowy...wiec ogolnie dziewczyno uzyl cie i wywalił jak ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna p
Nie lubie towaru przechodzonego. po drugie nie jesteśmy lesbijkami ... tylko biseksualistkami. ;/ A po trzecie on nie zrobił nas w chuja . Po prostu chciałam żeby ta .. pseudoprzyjaciółka pocierpiała tak jak ja ;/ proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna p
To jest bardizej skomplikowane niz wam sie wydaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda nad mendami
musisz byc naprawde pusta :P Skoro sprzedalas swoje cialo tylko po to, zeby zrobic jej na zlosc !!! to ty wyszlas na debilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
aaaaa już wiem- TRÓJKĄT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna p
Seks to tylko seks. jest po to zeby sprawiac sobie przyjemnosc , ewentualnie pokazać że się kogos bardzo kocha. Jesli jesteście tacy porządni to ok. spoko. Ale ja mam inny pogląd na życie. i nie czepiajcie sie :p paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak
nie jestescie bi nie dorabiaj se ideologii... ona jest hetero dlatego zamaist ciebie wybrala jego....to jest to swinstwo ktore ci zrobila a ktorego ty wybaczyc nie mozesz...po drugie Ty jestes homo bo ją kochasz a przespalas sie z tym frajerem bo chcialas jej zrobic na złosc a nie bo mialas ochote na niego badz na jego hmmmm wacka tak to nazwijmy... wiec ona jest hetero ty jestes homo ale wmawiasz nam ze jestescie bi...bez sensu... ale to dowodzi teorii ze jesli przyjznic sie(w tym przypadku zadawac) z kims kto jest homo to tylko pod warunkiem ze jest innej płci bo potem wychodza takie historie.... swoją droga biedny ten chłopak ciekawe co zrobi jak usłyszy od niej: Wiesz ona to zrobiła tylko i wylacznie mi na złosc a tak w ogole to jest homo.... doła pewno załapie biedaczysko..... w sumie temat ktory zalozylas powinien brzmiec uwiodlam faceta byłej kochanki... a 1 wiadomosci powinnas napisac Myslałam ze jestesmy bi ale ja jestem homo a ona hetero zdradzila mnie z chlopakiem...chcialam sie przekonac co on jej dawal czego nie miala ode mnie wiec sie z nim przespalam ale nie wiem bo jestem homo i sex z facetem mnie nie kreci.... w ogole powiedz nam jeszcze ze obie jestescie z nim w ciazy i juz wogole bedzie super story na bajeczke dziecko....ja rozumiem ze był weekend ale zbliza sie koniec roku i moglabys sie zabrac za nauke zamiast myslec nad tym jaka bajeczke puscisz na kafeteriii w poniedzialek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak
sex jest po to zeby normalni ludzi ktorzy wiedza jakiej sa orientacji czerpali z niego zaspokojenie i spełnienie....a nie sex to tylko sex.... i nie dorabiaj ideologii bo byc zaspokojonym i spełnionym w sexie mozna byc z kazdym niekoniecznie pokazjac ze sie kogos kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×