Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatha_a

Proszę o pomoc.....esperal disulfiram

Polecane posty

Gość DABAS81
Jak czytam że zabiegi prowadzone są w domu to płakać mi się chce. Jak można tak ludzi okłamywać! Człowiek uczy się na własnych błędach ja zrobiłem to dla żony i dziecka bo bardzo ich kocham, musiałem pozwolić na wszywkę bo żona była przekonana że to pomoże, wiem że narobiłem kłopotów i chciałem żeby już się nie martwiła ale to nie tabletki pomogły tylko kilka słów od kogoś kto cię bardzo kocha. Wracając do wszywki gdyby ten lek powodował naprawdę śmierć lekarz nie mógłby go wszyć w warunkach domowych ponieważ zam zabieg może okazać się niebezpieczny, chociażby fakt że pacjent może być uczulony na latex, składnik który zawierają rękawice, pomijając składniki farmakologiczne leku na które organizm może zareagować drastycznie. Pracuję w szpitalu i doskonale znam procedury zleceń i zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DABAS81
Analizowałem temat dotyczący alkoholików w moim przypadku myślałem że to jest problem genetyczny ponieważ miałem ojca alkoholika, ten obraz mam do dziś przed oczami. Ale to nie to , ja zawsze byłem dla swojej matki ''MATKĄ TERESĄ'' serce mi pękało na widok jak ona cierpi bita i poniewierana, jej łzy , moje nieprzespane noce. Zawsze obiecałem sobie że moja rodzina nie będzie przeżywała tego koszmaru, szczególnie w boże narodzenie nie pamiętam świąt które były spokojne. Jednak przyszedł ten dzień będąc już w związku małżeńskim że coś nie jest tak jak ja sobie wyobrażałem , w każdym związku jest coś co nie odpowiada drugiej osobie dlatego sięga się po alkohol bo to chociaż na chwile da poczucie '' ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWY'' tylko że twoja żona , czy mąż nie wie jak to było naprawdę , co wtedy się czuję dlatego samemu trzeba zatrzymać taśmę i zacząć od nowa realizować życie jako rodzina. Pozwólcie swojej drugiej połowie realizować rzeczy, nawet taki które wydają się wam głupotą bo nie wiecie co oni czują. Więcej pod adresem floreckilukasz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esperal Disulfiram - bezboleśnie - zabieg dokonywany przez chirurga w profesjonalnym gabinecie lekarskim przez 7 dni w tygodniu. tel: 514-235-122 gg 42851351 Śląsk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona alkoholika
Witam. Mam wazne pytanie odnosnie wszywki Disulfiram. Moj maz 10 miesiecy temu sie tym zaszyl ma 8 tabletek bo 1 mu wyszla z rany. Boje sie bardzo bo zbliza sie sylwester, rodzinna impreza, maz juz sie nastawia ze wreszcie sie napije, a ja umieram ze strachu. Lekarz co mu to podal powiedzial ze 2 lata nie moze tknac alkoholu i wyjasnil co moze sie zdarzyc, a moj maz to olewa, powiedzial ze to sie juz napewno rozeszlo bo wyczytal gdzies w internecie ze ten lek jest w organizmie rok! Jaka jest prawda? A jesli nie rok a 2 lata? Boje sie o niego. Probowalam wymyslic jakas inna forme sylwestra, prosilam rodzine zeby zrezygnowali z alkoholu bo wiedza co u mnie bylo, to mnie wysmiali i powiedzieli ze kazdy ma swoj rozum. Nie wiem co robic. Prosze o pomoc kogos kto zna temat, wiem ze maz nie wytrzyma i wypije cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona alkoholika
Tak czytalam w tym watku i ma Pan racje, bo gdy sprawdzilam to wlasciwosci tego grzyba maja napewno dzialanie odstraszajace po spozyciu alkoholu. Jednak teraz to dla mnie musztarda po obiedzie, bo maz jest posiadaczenm wszyski a ja drżę co bedzie gdy sie napije, a zrobi to napewno. Ten medal ma dwie strony, bo jesli wypije a cos mu sie stanie bede miala straszne wyrzuty sumienia ze przyczynilam sie do zatrucia, a jesli nic mu nie bedzie to pewnie znow zacznie pic jak przedtem. Tak zle i tak niedobrze. Ale najwazniejsze zeby zył i nic mu sie nie stało. Bardzo sie boje o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry19lol
Mam do sprzedania Disulfiram wzf tabletki do wszywki tanio. 509237076

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makdalena
Skuteczność działania esperalu - disulfiramu to maksymalnie rok. Potem reakcja disulfiramowa niemal na pewno nie wystąpi. W klinice, w której zaszywał się mój chłop: http://www.pl.boostdirectory.net/wpis/8428-leczenie+alkoholizmu.html - powiedzieli mi bez ogródek, że nie ma się nawet co nastawiać na roczną skuteczność. Warto iść nawet trochę wcześniej do chirurga i zrobić nową wszywkę esperalu. Zwłaszcza, jeśli zbliża się sylwester czy inna okazja do sięgnięcia po alkohol. Wtedy mając świeżutki esperal pod skórą mąż z pewnością będzie się obawiał zatrucia, i to może go odstraszyć od pociągnięcia z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzsd
Na detoks to czasami bardzo ciężko się dostać. Wiem to z doświadczeń z moim kuzynem, który ma problem alkoholowy od lat. Już nie jedno odtruwanie przechodził. Ostatnio znaleźliśmy dla niego detoks przez stronę odtruwanie.warszawa.pl. Dojeżdżają do pacjenta na terenie Warszawy, ale też poza miasto. Dobra obsługa, mają doświadczenie w odtruwaniu, wiedzą jak to zrobić, żeby nie narazić człowieka na zbyt duży szok i bezpiecznie całą detoksykację przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meditus 697684567
Dislufiram jest legalnym lekiem. Bywają przerwy w dostępności ale nigdy nie był wycofywany. Podobnie jak teraz nie ma go w aptekach ale pojawi się w okolicach lipca (info od producenta). My POSIADAMY ten lek. W Lublinie jest jedyny w Polsce gabinet- MEDITUS www.Meditus.eu, który posiada certyfikat ISO na wykonywanie wszywek z Disulfiramu. Posiada szereg niezbędnych zezwoleń na implantację wszywek. Urzędowo potwierdzona jakość i legalność. Lek działa nie da się go zapić ani przepić. Historie przytaczane powyżej świadczą o założonej witaminie za 200 zł. Oryginalny lek- 10 tabletek podskórnie- działa przez okres około roku czasu. W tym czasie pacjent otrzymuje receptę na leki zmniejszające chęć spożywania alkoholu i pomoc psychologiczną. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych z całej Polski do Meditus w Lublinie ul. Milenijna 12 M tel: 697-684-567 opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disulfiram
Disulfiram znajdziesz kochana w Lublinie Meditus.eu Tel. 697-684-567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję recepty na anticol w formie dosutenj (anticol, antabuse, jakakolwiek nazwa handlowa) na minimum 3 miesiące. Albo gotowych tabletek. Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc, proszę o kontakt na lzcommon0@gmail.com Sprawa pilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mipomoglo

Miałem zabieg w Warszawie i polecam Wam specjalistów z Nowowiejskiej 10. Bardzo dobre podejście do pacjenta z problemem. Nie czułem się gorszy, nikt mnie nie oceniał. Przechodziłem wtedy ciężką depresję, byłem w trakcie terapii. Esperal pomógł mi w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Zależy na jakiego specjalistę trafisz. Ja wszywałem w Gabinecie na Nowowiejskiej 10 w Warszawie i wiem, że wykonują te zabiegi w warunkach domowych. Po tym, jak się mną zajęli nie mam wątpliwości, że  w domu też odbyłoby się to na najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×