Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naata90

list motywacyjny

Polecane posty

mam prośbę, właśnie napisałam list motywacyjny i chciałabym, żeby ktoś go przeczytał i ocenił. Mogę liczyć na pomoc? Jeśli tak, to go tutaj wkleję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej tylko szybko bo idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z ofertą pracy zamieszczoną na stronie www.wroclaw.dlastudenta.pl chciałabym wyrazić chęć podjęcia pracy w Państwa restauracji na stanowisku kelnerka/ pomoc kuchenna. Jestem osobą energiczną, komunikatywną, z dużym zapałem do pracy. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, pracą z klientami ( w lipcu 2008 r. pracowałam w sklepie samoobsługowym; do moich obowiązków należała m.in. praca przy kasie, gdzie miałam ciągły kontakt z klientami). Moimi atutami są przede wszystkim pracowitość, uczciwość, dokładność, punktualność, optymizm. Problemów nie sprawia mi praca zarówno w grupie, jak i indywidualna. Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę miała przyjemność spotkać się w Państwa siedzibie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój pierwszy taki list i mam wątpliwości, a nie chciałabym się skompromitować;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radaa
w sumie to ten list wyglada jak jakis gotowiec z internetu ;] Zaloze sie ze pracodawca dostaje dziesiatki takich listow. Dolacz do CV porzadna fotke bo pewnie to sie liczy tak naprawde i nikogo tutaj nie oszukuje bo ladna kelnerka to juz polowa sukcesu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba ciężko coś innego napisać, to moja pierwsza praca, więc ciężko wspomnieć coś o jakimś większym doświadczeniu:) a zdjęcie wyśle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satineme
Sie usmialam troche, jak przypomnialam sobie po jakim liscie ja dostalam prace w jednej z najlepszych restauracji w miescie.... :) List mial slownie trzy zdania. A zaczynal sie od slow: Wiem, ze nie dostane tej pracy... :) Szef do dzis wspomina, ze go zaskoczylam i dlatego mnie wzial na rozmowe. :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trafiłaś na fajnego szefa z poczuciem humoru to miałaś szczęście;)) ja wolę nie ryzykować;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satineme
Absolutnie nie polecam mojego sposobu. Tylko tak mi sie wspomnialo. :) Maz mi wiercil dziure w brzuchu, ze mam odpowiedziec na ich ogloszenie. Mialam 0 szanse na dostanie tej pracy, ale na odczep sie wyslalam wlasnie taki olewacki list. I zatrybilo. :) Ale jak mowie, lepiej trzymac sie konwencjonalnych sposobow. Twoj list jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) dzięki w takim razie za pomoc:)) hmm.. no to wysyłam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej tylko szybko bo idę spać
1) szyk i powtórzenie poprawiłabym zdanie: Problemów nie sprawia mi praca zarówno w grupie, jak i indywidualna. na np.: Zarówno praca w grupie, jak i praca indywidualna nie sprawiają mi żadnych kłopotów. przy okazji unikniesz powtórzenia ("problemów" użyłaś już w poprzednim akapicie) następne powtórzenie: "klient" 2) błędy graficzne: - tam, gdzie użyłaś znaku slash "/" nie powinnaś stawiać już spacji; - po nawiasie nie stawiamy spacji (ghghh) 3) może zamiast tego, co w nawiasie: ( w lipcu 2008 r. pracowałam w sklepie samoobsługowym; do moich obowiązków należała m.in. praca przy kasie, gdzie miałam ciągły kontakt z klientami). może napisz po prostu: Jestem osobą energiczną, komunikatywną, z dużym zapałem do pracy. łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracą z ludźmi. Kiedy pracowałam w sklepie do moich obowiązków należała m.in. praca przy kasie, gdzie miałam ciągły kontakt z klientami. albo: Jestem osobą energiczną, komunikatywną, z dużym zapałem do pracy. łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracą z klientami. Kiedy pracowałam w sklepie do moich obowiązków należała m.in. praca przy kasie, gdzie miałam ciągły kontakt z kupującymi. 4) może zamiast ciągle pisać z czym nie masz problemów napisz, że to lubisz lub dobrze sobie radzisz w takich sytuacjach? moje rady nie są nieomylne, więc jeśli z nich nie skorzystasz, to nie znaczy, że źle zrobisz;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, dzięki;)) jestem baardzo zaskoczona ilością rad:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej tylko szybko bo idę spać
rad nie jest dużo, tylko dużo cytatów. a! i radzę nie rozpisywać się w LM kiedy i gdzie pracowałaś, bo nie masz się czym pochwalić. lepiej brzmi enigmatyczne "pracowałam w sklepie" niż "przez jeden jedyny miesiąc pracowałam w sklepie samoobsługowym, gdzie klienta ma się w dupie).:P jak będą dociekliwi, to mają CV, żeby sprawdzić szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki jeszcze raz za wszystkie rady:)) skorzystałam i mam nadzieję, że uda mi się dostać pracę:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej tylko szybko bo idę spać
dobranoc i szczęścia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×