Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca

gorzów wlkp- najme sie jako niania

Polecane posty

Gość praca

od 1 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani właśnie
to super szukam niani w gorzowie do dwuletniego syna własnie od lipca. Stawka 3 zł/godz - 8 godz dziennie 5 razy w tygodniu. podaj maila to skontaktuję sie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie badz taka rozrzutna:p znajdziesz nianie za 2,5zl a powyzej 8miu godzin dziennie niania bedzie pracowala gratis:P to taka promocja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Globus
3 zł? no no, będziesz mogła przebierać w nianiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani właśnie
a dlaczego to mało? dla mnie to normalne, ja mam 5 zł na godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez Ci napisalam,ze zaszalalas:O 2,50 na godzine.Akurat na bochenek chleba.Za druga godzine kupi sobie wode do popicia:O W sumie to w czasach niewolnictwa i tak hojna jestes:O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Globus
Brzydula masz rację to chujnia jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 rano wychodzę do pracy
program sam lepiej wie jak taka płaca się nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkataka
szok! za 3 zł ? kobieto jak cie nie stać na nianię to jej lepiej nie szukaj! daj sobie do żłobka... żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
3 zł??? hahahhahahahah, kobieto.... wybacz.... taka harówa za 3 zł? wole restauracje, za 9 zł brutto, podatek sobie jeszcze odlicze bo studentka jestem.. :o ża.l pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani właśnie
3 zł i basta!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani właśnie
dobra dobra. naskakiwac każdy może- tyle,że ja znma mnóstwo opiekunek,które za te pieniądze pracują- dorabiaja sobie do renty lub nie znajdują innej pracy więc pracuja tak- opiekunek za 3 zł- dobrych i kochających dzieci niań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie zglaszam Bede codziennie dojezdzala 200km:P ale za taka stawke to sie naprawde oplaca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jednak nie chciała
niani, która cytuję "lub nie znajdują innej pracy więc pracuja tak" opiekowała się moim dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani właśnie
nie chciałabyś? ja też może i nie, ale życie mnie zmusza do tego, aby pracowac na dom- jak tobie wszystko łatwo przyszło to co możesz wiedziec o tym? nie oddam swojej całej pensji niani bo z czegos dom trzeba utrzymac! tylko niektórym tak ciężko przychodzi myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmien prace albo wez drugi etat to starczy Ci kochana na nianie:P Wlasnie tylko Tobie przychodzi latwe myslenie,ze niani to buzie sie zamknie jakimis groszami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmien prace albo wez drugi etat to starczy Ci kochana na nianie:P Wlasnie tylko Tobie przychodzi latwe myslenie,ze niani to buzie sie zamknie jakimis groszami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo przychodzi
a skąd taki wniosek? z tego, że nie oszczędzam na bezpieczeństwie i wychowaniu dziecka... zresztą w każdej pracy - pracownik doceniony to pracownik zadowolony, z czym wiąże się wykonywanie swojej pracy z pasją, a nie z przymusu, na odwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani właśnie
słuchaj, miałam już nianię za 3 zł na godz- nie były to osoby, które mają się tylko z tego utrzymac, tylko dorabiaja sobie i bardzo zadowolona byłam- mieszkanie mam monitorowane, więc wiem, co się działo w trakcie mojej nieobecności, stosowałam także metody kontroli w postaci nagłej wizyty mamy czy siostry i zawsze było ok. na dziecku nigdy nie oszczędzałam i nie zamierzam ale nie będę wydawała pieniędzy w błoto,tylko po to aby na forum pisac mam nianię za 10 czy 20 zł na godz i jestem pewna,że dziecko jest szczęśliwe. idiotyzm. a jak nie rozumiesz to spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli tak jak poprzedniczki
pisały, w mieszkaniu monitoring a ludzi wyzyskiwać jak tylko można i płakać jak to samemu źle.. obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkk2
spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 zł dziennie
za taką odpowiedzialność, wysłuchiwanie beczącego obcego dzieciaka, jeszcze monitoring, że nawet w nosie sobie podłubać nie można spokojnie (ciekawe czy w kiblu też masz kamere)... aa i jeszcze kontrole jak w więzieniu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LtlB.
Nadal szukasz niani ? Bo przy 8 godzinach 3 zł/h. Miłość do dzieci nie załatwi tu wszystkiego. 4 zł za godzine i byłoby okej . czekam na odpowiedź ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula785
Witam! Szukam niani do mojego obecnie 13-miesięcznego synka. Praca od września, 2-3 razy w tygodniu po ok.4-5 godz. Zależy od tego,jak będę pracowała. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres e-mail: kas78@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania-niania
tak, pani która daje 3 zł/h i ma monitoring w domu... wyzysk że hej! szok! ja bym się za to nie utrzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×