Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

przepis potrzebny

Polecane posty

mam ochote upiec jakies ciasto tyle ze naleze do tych osob ktore raczej w kuchni sprawdzaja sie raczej jako kucharki a nie cukiernicy...dlatego tez prosze o sprawdzone przepisy na ciasta latwe i ktore zawsze wychodza...tylko jakbym moglaprosic to inne niz ciasto awaryjne bo ten przepis znam i juz za czesto to ciasto laduje na moim stole pod roznymi postaciami (smakami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat był juz kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie wszyscy...
no i ci ze ten temat byl,kazdy ma prawo zakladac temat jaki chce,a ty jak ci nie pasuje to sie nie wpieprzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaczki z kaczki
a szarlotke lubisz?? z lukrem i czekolada na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to ja lubie wszystkie ciasta za wyjatkiem tortow ale mam zazwyczaj problem z upieczeniem dlatego potrzebuje sprawdzonych przepisow i latwych a o szrlotce z lukrem i czekolada nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaczki z kaczki
chodzi mi o taka zwykla szarlotke na kruchym ciescie,i pozniej na wierzch dajemy lukier i posypujemy utarta czekolada, jest pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Najprosciej to zrob biszkopt 4 jaja 1 szkl. Maki 3 lyzki maki kartoflanej 1 szkl. cukru 1 lyzeczka proszku do pieczenia 1 lyzka octu Bialka ubic z cukrem na sztywno dodac zoltka i ocet. Na koncu wymieszac delikatnie z makami i proszkiem. Piec 180°C/30 min. wyloz na niego truskawki i zalej dwoma tezejacymi galaretkami. Schlodzony smakuje wysmienicie i o tej porze roku pasuje jek ulal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patita
Dziewczyno kup sobie gotowy spód biszkoptowy w sklepie, przekroj go na dwa płaskie, w środek naładuj bitej śmietany na to dżemu a na wierzch nie wiem co może krem czekoladowy...masz problem :) Chyba że jak chcesz, to upiecz biszkopt sama, w sumie chyba zdrowiej bo wiesz co tam dodałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo hallo
Ciasto marchewkowe ktore zawsze mi i wszystkim wychodzi :) 2 szkl tartrj marchwi 2 szkl maki 2 szkl cukru 1 lyzka sody 1 lyzka proszku do pieczenia 1 szklanka cukru 4 jaja 2 lyz cynamonu Jaja z cukrem utrzec ,dodac posostale skladniki ,wymieszac mikserem. Piec okolo 55 min w 180 stopniach.Jak wystygnie posypac pudrem.Super i dlugo jest swieze. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×